Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 385.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Jkac ostatnio ma słaba serię... Ogólnie bardzo w porządku chłopak, kilka razy po skani3 nawet pisał że nie warto dexu marnować. A To się chwali i naprawdę szanuje typa, dzięki temu nie mam jakiegoś parcia na Niego. Czasem przeskanuje rutynowo i tyle bez zbędnych kombinacji. Gratuluję wlotu A obrońcy szczere Szo

  • @skup deuter Ty naprawdę to liczysz? A później wychodzą takie jaja jak widać wyżej Ps; Nie chcesz czasem Deu kupić?

  • Się samo zrobiło Się Dwa ost dofarmy na kolonie żeby nie było oskarżeń o Bash itp. Dziękuję... Dnia 26-11-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Inny_koles [PUSH_1] ________________________________________________ Pancernik 100.000 _________________________________________ Obrońca Smyk [Mmm] ________________________________________________ Mały transporter 997 Duży transporter 99.144 Lekki myśliwiec 265 Ciężki myśliwiec 211 Statek kolonizacyjny 2 Recykler 1.016 Sonda szpie…

  • Myślałem ze po ostatnim łomocie bedziesz się bardziej pilnować..... Gdzies ost mi sie nawinela Twoja reklama odnosnie kupna dexu od naszych dostawcow... ze jakies gratisy dla nich itp... Nie ukrywam, ze mnie to lekko zdenerwowalo... Wojna ekonomiczna powiadasz... Ja wole tradycyjne [ciach] Od taki mały gratis ode mnie For You.... Dnia 25-11-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Inny_koles [PUSH_1] ________________________________________________ Pancernik 200.000 ________…

  • Ja rozbijam mtki o zakole a Ty sobie na spokojnie go zlomujesz;) Graty Dziadu, ladnie siadlo. Zysk spoko

  • Dnia 24-11-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Inny_koles [PUSH_1] ________________________________________________ Pancernik 100.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca ttra [S_d_Z] ________________________________________________ Mały transporter 1.469 Duży transporter 627 Lekki myśliwiec 869 Krążownik 3.250 Okręt wojenny 155 Recykler 300 Sonda szpiegowska 171 Gwiazda Śmierci 20 _________________________________________ Po bitwie... …

  • Kto rano wstaje.... A w zasadzie nawet spac nie idzie ... Dnia 24-11-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Inny_koles [PUSH_1] ________________________________________________ Pancernik 300.000 _________________________________________ Obrońca Constable Aral ________________________________________________ Mały transporter 18.927 Duży transporter 14.057 Lekki myśliwiec 5.466 Ciężki myśliwiec 18 Krążownik 3.599 Okręt wojenny 156 Statek kolonizacyjny 4 Recykler 6.295 Sonda …

  • Kolega z tego co kojarze jest nowy na uni. Ale nie tym zwrócił na siebie uwagę tylko skanami o nietypowej porze Nie żeby mi to przeszkadzało, wręcz przeciwnie takie przypominanie o sobie jest porzadane jak widac Witam na naszym Uni, mam nadzieję ta drobna wpadka nie zniechęci Cię do gry. Życzę odbudowy i ciut więcej uwagi Dnia 24-11-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Inny_koles [PUSH_1] ________________________________________________ Pancernik 200.000 Sonda szpiegowsk…

  • hihihihi Szat w reckach. I bardzo Ci dobrze Lamo Rutyna Cię zgubiła;) i te "zerowe" umiejętności jak powiedział typ który siedzi na wiecznym u i nic poza ttm nie osiagnal i nie pokazal. [ciach] to jak by student oceniał profesora. Żałosne, to już jest żałosne. Szkoda komentowac. Szat kilka pushy i będziesz jak nowy. Albo strzelimy wałek z handlem za free jak ten jeden... Super Moderator Ruda:pseudocenzura

  • Widzę flota rośnie, czas Cię zezlomowac... A zapomniałem, że jesteś ze mną w sojuszu Ehhh... A tak serio gratulacje kolejne, czyscisz ładnie wszystko. Rosnij

  • Kolejna nic... Dnia 22-11-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Inny_koles [PUSH_1] ________________________________________________ Pancernik 200.000 _________________________________________ Obrońca Cayin [TENGU] ________________________________________________ Duży transporter 25.750 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 28 Gwiazda Śmierci 1 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Inny_koles [PUSH_1] ________________________________________________ Pan…

  • Ty jak zwykle mądry pouczający i takie tam... Sam coś pokaż i skończ z swoimi madrosciami bo zaczynają mnie już powoli drażnić. Nie znasz mnie, nic o mnie nie wiesz A wytykasz mi jakieś smieszne grzeszki. Coś może być żartem, A cos ironia Popatrz w te stronę i nie oceniaj póki co... Z reszta kto mnie zna ten wie, reszta nie musi. A co komu pisane hmmm mi jest złom pisany prędzej czy później, jak każdemu z reszta. Takie zycie

  • Dla odmiany tym razem ja cos wstawie;) Kupię deu..... Albo nie, sam sobie wezme;) Dnia 21-11-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Inny_koles [PUSH_1] ________________________________________________ Pancernik 100.000 _________________________________________ Obrońca jkac [6 9] ________________________________________________ Mały transporter 3.000 Duży transporter 36.500 Recykler 4.001 Wyrzutnia rakiet 3.050 Lekkie działo laserowe 3.200 Ciężkie działo laserowe 72 Działo …

  • Who is Next??!!?? Who is Next??!?? Jedno wiem - Ktoś Napewno Bardzo miło i sympatycznie kasuje się mony w Państwa towarzystwie Kolejny gracz miał okazję poznać nasz skromny sojusz. A, że lubimy nawiązywać ostatnio nowe kontakty, zapoznamy sie jeszcze z wieloma Zysk przyjemny, bardzo fajny dodatek do lotu. GRATULACJE Ps; Tadziu bardzo to nie kulturalnie z Twojej strony, że kazesz tyle na siebie czekać. Vito podobne brzydkie maniery.

  • Banda złego na jednego Ładnie to wyszło Dziady ale sam zrobił bym to lepiej hihihi Procencik fajny, zysk jak widać cud miód I jak to Ulis powiedzial " stare czasy" zarwane noce, dlugie rozmowy, kupa smiechu i zabawy bezcenne. Świetnie się ogląda takie akcje zza kulis Bravo Wy

  • robi postępy heheheh. Widac jak będzie dalej takie postępy robił to Cię o push oskarżą zbyt regularnie dostaje kuku Gratulacje

  • no ładny strzał. Graty. Sandro szybkiej odbudowy życzę.

  • Wielka szkoda, że nie było całej floty;) Mało bo mało, ale zawsze to jakiś plus;) Dnia 08-11-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Inny_koles [PUSH_1] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 5.000.000 Pancernik 300.000 _________________________________________ Obrońca KOVAL SKI [HORDE] ________________________________________________ Mały transporter 10.200 Duży transporter 10.700 Lekki myśliwiec 2.000 Ciężki myśliwiec 80 Krążownik 10.500 Okręt wo…

  • Nie znam Vito ale znam świetnie Ulisa i reszte. Jak dla mnie to wystarczający argument by im wierzyć. Uni skurczylo się do granic możliwości, A takie polowanie zawsze dodaje trochę pikanterii. Sam bardzo chętnie sprawdzę wytrwałość Vito na presję i częste wizyty gości. Deuterem kolego Vito wszystkiego nie załatwisz. Handel w zamian za spokój akurat z Tobą odpada;) Tak że na przyszłość oszczędź czasu na takie wiadomości, które potwierdzają tylko to jak walisz w nachy gdy widzisz w podgladze atak.…

  • Sendek ostatnio spore baty dostaje heh. Gratulacje ładny zysk. KUPIE DEUTER KUPIE DEUTER KUPIE DEUTER