Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-43 z 43.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Może nie do końca w temacie, ale jak dla mnie to też ma wpływ na grę, obecnie gram sobie też na Japetusie, sporo latam, szukam celów, ale wielu graczy nie jestem w stanie zaatakować przez taktyczny odwrót. Moim zdaniem próg 500k jest śmieszny szczególnie na młodych uni, Japetus ma około pół roku,a raptem TOP 180 ma przekroczone 500k pkt, nie licząc graczy nieaktywnych to bardzo mała grupa, szczególnie, że wszystkich graczy jest niewielu.

  • @Gully kliknęłam dosłownie 2-3 minuty po starcie przeniesienie a mnie fatalnie przerzuciło tylko w 1 galaktyce, że falanga mi się pokrywa w dużym stopniu, mam jedno przeniesienie, za zmianę o 40 układów, ale w stosunku do niej inna została przeniesiona o 13 układów bliżej i to dość mocno komplikuje sprawę, jednym przeniesieniem nie mam szans tego naprawić, a nie zamierzam marnować kasy na anty, jestem rozczarowana trochę, choć reszta kordów została bez zmian, ale uważam, że zasady otrzymywania p…

  • Nie wiem czy ktoś to już napisał czy nie, nie mam zamiaru tego wszystkiego czytać, dalej mam błąd o którym kiedyś już zdaje się pisałam, jest strasznie IRYTUJĄCY nie dochodzą do mnie wiadomości z czatu, dymek się nie zapala i odczytanie wiadomości to po prostu loteria.Rozumiem, że sprawdzanie czy ktoś do mnie nie napisał powinno wejść mi w nawyk KOSZMAR