Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 226.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • To mówisz, że chłopiec się zdenerwował na Ciebie? Mocno? Dlaczego nie chcesz nam wszystkim opowiedzieć? Każda informacja jest cenna, dzięki niej będzie wiadomo jak komuś cisnąć bez bana hyhy I niech Ci będzie, że pogratuluję, skoro chce Ci się latać

  • Cytat od pavciosz: „Co do samego starcia, od 23 kwietnia to trzecia wizyta u Miikuu i szczerze mówiąc mam nadzieję że ostatnia, jak wspominałem na PW szczerze żałuję że kolejny raz trafiło na Ciebie ale w końcu na tym to polega. ” Przestań się mazać @pavciosz, trafiłeś typa kolejny raz hyhyhy. Jak to mawiają starożytni - łatwo przyszło, łatwo poszło. Mikownia polata na ekspedycje i znowu będziesz mógł go trafić, jak nazbiera śmieci trochę. O właśnie! Śmieci, jak nie masz co ze złomem zrobić (zak…

  • Dobrze że wziąłeś tego typa, odpoczął przynajmniej do ekspedycji hyhyhy. Ogólnie to może być, ujdzie w tłoku itd.

  • Cytat od wojtom: „@Ice_ bądź kolega ! nie ja tu jestem organem przyzywającym nagrody @Scofield u9 ale umowa to umowa #200 padł, a co jeżeli będzie #300 ? ” Nooooo, Scooofieldowaty. Rzekłbym, że 200 to jakiś jubileusz jest. Nie rzeknę jednak, albowiem jak mawiają starożytni indianie Sco zakończył grę w zeszłym roku w święta i żadne oficjalne informacje, jakoby w to coś grał, do mnie nie dotarły. Poza tym jestem leń i nie chce mi się liczyć, dlatego też jak będzie równe 300 zrobione przez tego les…

  • No cóż, stało się, jednak mam całkiem poważne wytłumaczenie, nawet niejedno. Ogólnie to był splot niekorzystnych wydarzeń, i to ten splot właśnie doprowadził do tego złoma. Jechałem do Warszawy, walnąć w łeb jakiegoś małego gnoma, gdy nagle zepsuł mi się motur, w szczerym polu, dacie wiarę? Zero zasięgu, motur leży w rowie i coś tam mamrocze pod rurą, telefon zasięgu nie ma, bateria pada, jakby tego było mało, akurat musiałem nakarmić dziecko i usnąłem. Poza tym to jeszcze skończył mi się intern…

  • Dzień dobry, zastałem Jolkę? Nie ma Jolki? A kto jest? Scofield jest? A dlaczego z numerem 196? Oszukista cholerny. Niniejszym chciałbym oznajmić, że Scofield zrezygnował z gry w zeszłym roku, a tu jakaś fałszywa łajza się pod niego podszywa, próbując nieudolnie wyłudzić flachę alkoholu. Wstyd i hańba.

  • Cytat od pavciosz: „ Podczas rozmowy na Discordzie stwierdziliśmy że w ostatnich dniach na Xanthusie pojawił się PZ - towy złodziejaszek który jako formę zarobku obrał podkradanie złomu innych Odkrywców ” I dlatego jestem generałem. W stanie spoczynku. Bez gwiazdek. I armii. A starcie fajne, jednego ekspedytora mniej. Mikownia, co z Ciebie za łoś.

  • No i widzisz zakalcu-bydlaku. Wstrętny wynik działania matematycznego Cię napadł. Nie jest to dobra wiadomość i dlatego też po kilku bezsennych nocach wymyśliłem co z nim zrobić. Zacząć trzeba od wyciągnięcia go z szafy, tam podobno najczęściej przebywa, bo nawet na osiedlu budowli niewysokich jakoś go nie lubią Jak już go wyciągniesz, ustaw typa w pionie, w bezpiecznej odległości i zrób jedną jedyną rzecz. Rzecz, która załatwi problem z obywatelem wynikiem raz na zawsze. Pomnóż typa przez zero.…

  • Cytat od nomada: „Nie doszedłem jeszcze do pełnej sprawności. Jedyne co jakoś pamiętam, to farmienie sondami. ” Nie ważne co pamiętasz waść, ważne że pamiętasz. Za wiele to nie straciłeś, zatem pchaj dalej ten swój wózek panie, zresztą: nawet gdybyś wszystko stracił, to to tylko cholerne cyferki, a za każdym nickiem w sojuszu kryją się ludzie, którzy zawsze Ci pomogą. Jedziemy dalej z towarem

  • Historia jest taka: W 2017 roku, niejaki @Shade tworzy wydarzenie na ryjoboku, że niby Sprite się reaktywuje. Byłem tam kiedyś, dlaczego nie miałbym być teraz. Idę więc, jestem, gram. 6 luty 2018 roku, śledzik, ostatni dzień karnawału, środa popielcowa przede mną. Nie ma mnie w domu, spożywam alkohol w ilościach znacznych. Na 8 rano do pracy. Kończymy chlać w okolicach 3-4 w nocy. Budzik dzwoni, wstaję. Czuję że jestem nasączony konkret. Taxi zatem. 8 rano jestem w pracy. Rzut okiem na ogamy, zł…

  • Wstyd i hańba, że nikt się nie wpisał. Huba się rozpisał, a tu nikt? Bo tego Tracza, to wiadomo że trzeba ignorować Ogólnie to gratulacje hubownia, bardzo ładne eSTe, tylko jakiś ogon Ci się do pleców przyczepił, następnym razem otrząśnij się jak pies i leć sam, jak na profesjonalistę przystało Ot co!

  • Za to, że nie ma nawet kawałka opisu, jak to ślęczeliście pół nocy, klikaliście, wcześniej dwa tygodnie żmudnej obserwacji czyniliście, za to właśnie łapki w górę nie będzie. Ziemia jest płaska, szczepionki nie działają, na księżycu nikogo nie było, zięba jest lekarzem a ja krolewną. Żegnam.

  • Cytat od Scofield u9: „Gdybym był generałem trafiłbym wcześniej, zawsze brakowało tych kilku minut ” Gdybyś był generałem, to byś nie wtapiał na ekspach i nie żebrał tyle o ten jakiś deuter czy coś w tym stylu. Prawdziwym wygranym i tak jest emzet, bo skubaniec podnosi się niczym buleon z popiołów. Jest całkiem możliwe, że coś popsułem z tym popiołem, bo może to nie chodziło o buleon'a. hyhyhyhy

  • Cytat od Scofield u9: „Chyba czas przerzucić się na generała ” Ja rozumiem, że jesteś w tych czasach samotny, z każdym jesteś na minimum metr odległości, do kitu takie życie. Prosiłbym Cię jednak uprzejmie, abyś jednak na generała się nie rzucał, albowiem ja jestem generałem i nie pociągają mnie żadne Janusze i dlatego też nasz związek jest od razu skazany na niepowodzenie i niechybną klęskę, zatem przerzuć się na coś/kogoś innego. Zrozumiano? Wariacie Ty ST pogratuluję wyjątkowo, bo tak trzeba …

  • No i widać jaki kurła Janusz. Jakie to 178 ST Janek? co? Chcesz się bić? Ogólnie to cud, że udało Wam się jakąś flotę w ogóle wysłać hyhyhy, jak to się stało, że akurat nie była na ekspedycji? Same problemy z Wami leszcze. No nic, przetapiajcie na elemy, co by było co wtopić na ekspach hyhyhyhy

  • 15-02-2020 10:29:10 - Ice [Ewoki] - 2741,37% (Ukryta treść)

  • Powitać, jako że to moje pierwsze eSTe, a nie każdy lubi czytać, dlatego też będzie pięć wersji opisu. Wersja pierwsza: opisu brak wersja druga: pozdrawiam Sprite i znajomych i ewoki wersja trzecia: -bum -minus, ale do S&D jest wersja czwarta: wstałem skanowałem rakietowałem wleciałem wygrałem zebrałem przegrałem ale wygralem i jest do S&D i mam swoje własne ST wersja piąta: Nie była wielka, nie była nawet duża, była niewielka. Ot, kilkucentymetrowa szpara w oknie, niby nic nie znacząca, ale jed…

  • O w mordę, jakieś niepokojące dedykacje od żółtego stwora, wraz z delikatnie zawoalowaną sugestią abym ruszył swoje 4litery i udał się w przestrzeń i ustrzelił coś. Staram się przecież, codziennie na disco dodaję Wam otuchy, herbatę robię, kanapki czasem. Teraz zrobiłem jajecznicę, taką na boczku z cebulką, ale nikt poza mną jej nie chce żreć. Najem się sam zatem i bedę miał siłę może gdzieś polecieć. A ogólnie to gratulacje robaki, insekty czy tam jakieś ewoki. Nigdy nie zapamiętam

  • Keperownia udał się na łowy? Zniszczył, zebrał i nie wtopił. Zuch Gratulacje chłopcze

  • No ale ten obrazek jest całkiem całkiem. Podoba mi się. hyhyhy Piękny zachód Bardzo dobrze dostatecznie