Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 421-437 z 437.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • no zdarza sie, wracaj i dzialaj dalej, kibicuje Ci

  • Turbo Dymo Menie, nie kojarz mnie z chamskim disco swego czasu dobrze Eol podsumował, skanuje wszystko, nic się przede mną nie ukryje, dlatego ProSkaner. bardziej bym celował w to: [ciach] P.S dobrze, że wrzuciłeś U, jestem pijany i nie chce mi się robić FSa Edit: Ok tankowsanie srednie al e ten kris Administrator Forum Toadie:Proszę nie wstawiać takich rzeczy, bo to się skończy banem

  • a tak 4fun sobie poklikłem, nawet długo nie musiałem emocje na pewno większe niż przy twojej kontrze na moje gsy swego czasu Pix - godzina wlotu właściwa graty, Jetexa udało ci się zaskoczyć Jetex Szo

  • Lepiej chyba trafić nie mogłem... Aban zawsze się gdzieś świecił, jakie było moje zdziwienie gdy wyskanowałem go na 30 minutkach Na moje szczęście Aban zalogował się prawie 2h po skanie Pozdro dla soja i znajomych Abanowi tak wyglądał SKAN Dnia 25-06-2017 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ProSkaner [KwP] ________________________________________________ Mały transporter 68.304 Pancernik 20.000 _________________________________________ Obrońca Aban [LOW] _____________________________…

  • Standardowe pozdro dla soja i specjalne dla Olszynka Dnia 24-06-2017 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ProSkaner [KwP] ________________________________________________ Krążownik 6.666 _________________________________________ Obrońca wojtas [EKO] ________________________________________________ Duży transporter 13.013 Recykler 57 Wyrzutnia rakiet 992 _________________________________________ Po bitwie... Agresor ProSkaner [KwP] ________________________________________________ Krążo…

  • Przypominają mi się stare dobre czasy na izarku graty po raz kolejny, topcie na nowe latajki i do przodu pozdro dla Złej coś jej ostatnio nie widać

  • gratki pany, ładnie Wam to wyszło dobrze Cie widzieć Szyna w wysokiej formie złomuj i nie przestawaj pozdrawiam

  • TOP 5 starć Izar

    ProSkaner. - - Hall of Fame

    Post

    zaktualizowane

  • graty top na puszki i czekam na naSTepne pozdro

  • Kolejny lot przez gale, tym razem siadło Pozdro dla KwP i znajomych Dnia 27-05-2017 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ProSkaner [KwP] ________________________________________________ Pancernik 15.000 _________________________________________ Obrońca Duke Axer [LOW] ________________________________________________ Duży transporter 5.068 Gwiazda Śmierci 10 _________________________________________ Po bitwie... Agresor ProSkaner [KwP] ________________________________________________ P…

  • Cytat od AmstelL: „Tylko trzeba się dogadać. Nasz speed eko, Wasz speed flot i spalanie 50%. Debris zostaje na 70 ” Spoko Amstell dogadane a po każdym udanym złomowaniu kogoś z izar czteropak zimnego piwerka na koszt przegranego w pakiecie co Ty na to?

  • spokojna Twoja rozczochrana za kilka dni znowu odwiedzą Cie Zibbi gsy i znowu będziesz płakał na pw także ciesz się póki możesz

  • ostatni mój post w tym temacie panie turbodymomen wyskakujesz tu z jakims reprezentowaniem poziomu jakbyś grał z nami na tym uni od początku, przypomina mi to trochę gadkę mojego serdecznego kolegi Metoda po prostu wszyscy się odzwyczaili robić FSy, fart że akurat ja wysłałem bo bywało tak że wszystko nocami stało odpocznij sobie jeszcze 24 h i wróć przetapiać surke Kasiu widzę, że odbudowa idzie pełną parą tak jak trzeba EDIT: DO TEGO CO NIŻEJ i NA SAMEJ GÓRZE: Skoro już zawstydziłeś izar, zrob…

  • Cytat od MrPix: „A więc co do konta to TAK dalej mam tam swój email i konto należy do mnie i NIE to nie ja na nim gram ” hmmm, jeden z pro elo wyjadaczy na spica tłumaczył się tak Cytat od bocieek: „Adres stały koncie należy do 3 osób - także nie grał na koncie nikt inny niż właściciele konta. ” sam już nie wiem w takim razie jak to ma być, wszystko takie zawiłe...

  • widzę, że nomercy edytował posta, wcześniej napisał że ma jeszcze screeny potwierdzające chęć odpłatnego "oddania" konta jeżeli to prawda i ten turbodymomen "przyjął" to konto - masz łeb do interesów a jak zaczniesz normalnie grać to wcześniej czy później i tak skończysz w reckach chociaż i tak uważam, że to pix, nie pierwszy raz akcja typu zejście z u w nocy - skanowanie - powrót na u teraz wartość konta wzrośnie o 2,5kkk surki czyli do równego tauzena EDIT nawet sojusz już zdążyłeś usunąć, mog…

  • TOP 5 starć Izar

    ProSkaner. - - Hall of Fame

    Post

    fd61d6eb5f688.png Turbodymomen[ODDAM]vs Zibbi-KA [KwP]- 46 986.91% Straty Agresora: 1.563.557.000 Straty Obrońcy: 8.900.000.000 Zysk/Strata punktowa starcia: +2.436.493 DATA STARCIA : 5.05.2017 2. MrPix vs ProSkaner [SZS] - 34631.04% Straty Agresora: 1.754.825.000 Straty Obrońcy: 5.763.645.000 Zysk/Strata punktowa starcia: +388.223 DATA STARCIA : 7.09.2016 3. MrPix vs Gryzler [KGB] - 17095.39% Straty Agresora: 531.703.000 Straty Obrońcy: 3.257.618.000 Zysk/Strata punktowa starcia: +1.279.854 DAT…

  • hahaha dobre, dobre Niejaki turbodymomen zrobił starcie i pochwalił się na boardzie - szczeółem jest, że konto załozone 2017-05-05 Jak na świeżego gracza na uni ładne wyczucie, schodzisz z U i od razu top1 solo, tylko pozazdrościć... a tak całkiem na poważnie, to każdy wie że to ściema, starcie zrobiłeś Ty Pix wiem, że nie miałeś Zibbi w buddy, więc nic nie stało na przeszkodzie, żeby ją trafić...no może oprócz tego, że mieliście jakiś tam układ - myślisz, że zmienisz nick na koncie i wszyscy to…