Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 133.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Co mi na tekst ze zgłoszenia nie odpowiedziałeś? Mam skargę w SiO założyć? Lubisz komunikację miejską? Co myślisz o jutrzejszym strajku kolei? E: To mój 2730 post U Ciebie akurat

  • O_o Ja to pytanie zadałem? O dudusiach? Nie, ja już nie piję To coś jak ja słucham static-x'a głównie grając w NFSa Ale nie musisz za cały kurs od razu płacić a to potem fajne jest jak coś zawalisz to masz tę myśl 'no, ale chociaż prawko od pierwszego podejścia machnąłem, nie jestem takim kompletnym debilem' Ile masz cytatów na bashu?

  • No w Łodzi była taka, że 2 skrzyżowania dalej budynki znikały... A co to są dudusie? Lubisz Beatelsów? Masz prawko?

  • Znaczy się dogadałeś się z modkami, żeby kasowali posty? Cieszem siem Muszę w końcu tę Twoją galerię odkopać, bo mi się zapomniało Wybacz Też miałeś dzisiaj taki lekki, śniegowaty deszcz? o_o E: Nu, tom się wpisał... podrzuciłem przy okazji link dziewczynie to umarła przy inspiracji domestosem Muszę tam jeszcze kiedyś zajrzeć

  • Czemu mnie tu tak dawno nie było? Lubisz mnie jeszcze? Czemu ja muszę w tę zimnicę iść na uczelnię?...

  • ZAiMeR|OFF - podobno mod.

    Graveir - - Archiwum CT

    Post

    No proszę, PW do Smoda wyślesz i od razu jest skutek Ja też nie wierzę w testy, ale ten się naprawdę sprawdził 1. Zatem jeszcze raz, czy odpowiedzi Ci pasowały? 2. Lubisz Strongi? 3. Myślałeś nad założeniem PU? 4. U którego smoda są najlepsze ceny na spam w puszkach?

  • Hyhy, no to czekam Niewymiarowa? Znaczy że masz elastyczne godziny?

  • Kiedy ja się nie znam na grafice Ja jestem cholernym muzykiem a nie... Wiem, wyślij mi treść komenta na PW to upnę

  • Tam tajemnica... pff... [SIZE=1]jeśli testom wierzyć to mrucząca tajemnica xD[/SIZE] pl.youtube.com/watch?v=4Wk3CtAW-KE - to jest jeden z kawałków z tego FF i jak? Hym... pomyślimy A jak skasują mi upka zamiast editnąć?

  • A tam... na spam zawsze jest czas A nie w tym momencie?;) A ja nie mówię o filmie tylko o grze, konkretnie o VII cz. bo z tego mam soundtracka Ale nie grałem A Ty? Taa, ja Ci upnę a Ty mi posta editniesz

  • ZAiMeR|OFF - podobno mod.

    Graveir - - Archiwum CT

    Post

    No to... ekhm... [URL=http://www.teksty.jeja.pl/384,test-osobowosci-wg-dalai-lamy.html]Test[/URL] Jesteś zadowolony ze swoich odpowiedzi?

  • Cytat: „Doctor Devil napisał(a) 3. Jakiś dodatkowy co? :P” Dodatkowy post w spamie Szit, pisząc poprzednie zdanie prawie bym zwalił z biurka butelki A tam, do łóżka... no chyba że z kimś? Lubisz fortepianowe kawałki z final fantazy? Ja w sumie wagę mam w porządku, ale muszę troszkę poćwiczyć Tak z ciekawości - kiedy przydzielisz 10pytaniowe limity?

  • Aaa jak spam to zapraszam do PU Ten cudzysłów miał wprowadzić skalę ocen dla facetów stosowaną przez płeć przeciwną, ja najzwyczajniej nie oceniam No a żeby mnie Karolinka nie sponiewierała za spam to zapytam o wymiary

  • Troszkę trza okroić dyskusję chyba Facetów hmm.. na uni13 paru dobrych znajomych mam, ale raczej nie oceniam ich w kategorii 'facetów' Na forum też paru znajomych, jedna bratnia dusza...

  • Łaskawie wybaczam Spotkałem jedno multi i parę innych fajnych dziewczyn NK jest bardzo mocno zasymilowane z podstawą, dodaje jedną nową lokalizację (jak na gothica to w sumie cały świat, ale już tam:P), kilka postaci i parę nowych questów na starych mapkach, tak więc jeśli pamiętasz NK to pamiętasz całą dwójkę

  • Bita śmietana już mi się wybitnie kojarzy Więc lepiej zejdźmy z tematu, bo jestem nietrzeźwy i mnie nosi... Hym... wiesz, na forum można ciekawych ludzi spotkać, fakt stwierdzony... Pierwszy gothic był bardzo trudny, dwójka jak się raz przeszło i zapamiętało co gdzie i w jakiej kolejności to już banalnie prosty, dopiero po zainstalowaniu nocy kruka się zaczęła zabawa, bo podrasowały się wymagania umiejętności i broni

  • kasai - mala wredota :P

    Graveir - - Członkowie Teamu

    Post

    Pieprzu? Zależy w jakim kontekście Dodaj jeszcze miodu, soli (do oka:E) itd, itd Ej no, fotek nie dasz, PW nie wyślesz, ja rozumiem, że się cenisz, ale bycie za trudną to wiesz... skończysz jako stara panna i co? Czwórka to lipa jest... settlers 3, to było to Ale i tak gra do której najczęściej wracałem to Gothic 2

  • kasai - mala wredota :P

    Graveir - - Członkowie Teamu

    Post

    Może i zuo, ale dopiero przy Was życie nabiera smaku To na PW, będzie bez dowodów naszych zbrodni Hmmm... a nieśmiertelni settlersi?

  • kasai - mala wredota :P

    Graveir - - Członkowie Teamu

    Post

    Ooo, nie mogłaś mnie bardziej zachęcić niż tym piekłem Dawaj tę fotkę A który Smod ma najlepsze ceny? Mhm... A jaka ulubiona? Ja ostatnio odświeżyłem sobie Stronghold Crusader

  • KALORII? o_o Ten znaczek przy Twoim nicku to na pewno w dobrą stronę skierowany? Ale nie skąd left tylko dokąd Nie sądzisz, że czasem należy nabić jakiś dodatkowy? Jesteśmy świry, że siedzimy o tej porze przed kompem?