Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 764.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • No tym razem anty recki nie pomogły Gratki Showek!

  • Sporo niewyjaśnionych akt, no ale cóż Obrońcy Szo! Pozdrowienia dla znajomków Dnia 08-12-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Adam [Gumisie] ________________________________________________ Okręt wojenny 10.003 Pancernik 69.990 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca quidquid [666] ________________________________________________ Mały transporter 19.477 Duży transporter 27.917 Lekki myśliwiec 4.313 Ciężki myśliwiec 7.733 Krążownik 10.986 Okręt wojenn…

  • Zrobione!

  • OKA: Dzień 7

    Adam525 - - Pytania

    Post

    pancernik

  • OKA: Dzień 6

    Adam525 - - Pytania

    Post

    1091

  • No jeszcze jeden wpadł Pozdrowionka dla znajomych i sojuszu! Obrońcy Sz/o Dnia 06-12-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Adam [Gumisie] ________________________________________________ Okręt wojenny 9.643 Pancernik 49.591 Pathfinder 5.605 _________________________________________ Obrońca szuumis [Sns] ________________________________________________ Mały transporter 8.389 Duży transporter 6.144 Lekki myśliwiec 101.272 Ciężki myśliwiec 15.757 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 2.324…

  • Na rozruszanie kości, bo ostatnio brakuje mtowyacji Trochę dexu wpadło zawsze miło Pozdrowionka dla znajomych, Obrońcy Sz/o Dnia 06-12-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Adam [Gumisie] ________________________________________________ Okręt wojenny 10.384 Pancernik 50.771 Pathfinder 7.002 _________________________________________ Obrońca MicLeN [ENTROPIA] ________________________________________________ Mały transporter 74.331 Duży transporter 1.112 Lekki myśliwiec 14.498 Ciężki…

  • OKA: Dzień 5

    Adam525 - - Pytania

    Post

    Bez-nazwy-1.jpg

  • Rzuciłem okiem na nagłówek i widzę, że sojusznik sojusznika spakował Ale po bliższej analizie ... Gratki ładny % szkoda stadka lamek

  • Ładny % Szturman Nie rozleniwiaj się tylko pakuj następnego Obrońcy Sz/o

  • Nie chcę się czepiać, ale jaki ma sens zadanie ''stwórz dowolną bombkę z napisem ogame'' (1pkt). Dając tylko jeden próg nawet nie ma co się starać i odpalać PH, bo wystarczy paint z odrobiną zmysłów ... Chodzi mi oto, czemu nie ma punktacji np 1-3?

  • Tiaaaa.. Na wstępie, gratulacje udanej kontry! Temat buddy jest dosyć ''delikatny''.... W pełni rozumiem Mike'a, że czuje się w jakimś stopniu ''oszukany'' - wystawiony przez kolegę, ale tak samo rozumiem Taco. (sojusz najważniejszy) Nigdzie nie ma zasad, o buddy ani tego kto jak je wykorzystuje. Każdy traktuje je inaczej ... Ja osobiście mam praktycznie buddy pustę - osoby, z którymi chcę grać mam w sojuszu. Taco w pewien sposób Cię ostrzegł więc moim zdaniem koniec końców zachował się w porząd…

  • Gratki Widmo ładnie upolowany ! Odbudowy Usgai Ps. Jednak miałem rację, dzięki @Capitan Cupid image.png

  • OKA: Dzień 4

    Adam525 - - Pytania

    Post

    Universum nr. 50

  • OKA: Dzień 3

    Adam525 - - Pytania

    Post

    8

  • OKA: Dzień 2

    Adam525 - - Pytania

    Post

    moderator działu Pierwsza Pomoc, FAQ

  • OKA: Dzień 1

    Adam525 - - Pytania

    Post

    3 października 2002

  • Pozdrowienia dla sojuszu i znajomych Dnia 30-11-2020 13:06:29 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Adam [Gumisie] ________________________________________________ Pancernik 41.436 _________________________________________ Obrońca Japson [PIWOSZE] ________________________________________________ Mały transporter 59.714 Duży transporter 8.293 Lekki myśliwiec 18.044 Ciężki myśliwiec 6.845 Krążownik 2.990 Okręt wojenny 2.549 Recykler 2.845 Sonda szpiegowska 48.508 Bombowiec 1.665 Niszczyc…

  • TOP 5 SOLO 1. Tomee [ONI] & defender x [ONI] & LIVE [ONI] & AUDIw12 [ONI] & TACO [ONI] vs. game over [Gumisie] & Adam [Gumisie] ~ 92093.32% OBRONA 2. game over [Gumisie] vs. IronMikeOddam [S-S] ~ 53 320.81% 3. Tanczacy z Owcami [Gumisie] vs. Nemek [HTH] ~ 42143.00% 4. Adam [Gumisie] vs. quidquid [666] ~ 27004.21% 5. Hammer KUPIE DEUTER [C-B] vs. MONT [Sns] ~ 24867.15% TOP 5 ACS 1. Oddam Konto vs. Konsul [666] & Tuco Ramirez [CLAY] & El Scofieldo [CLAY] & Illidan [CLAY] & Adam [Gumisie] ~ 63583.7…

  • Cytat od AUDIw12: „Graty za atak bo floty konkretne w starciu. Adam to wszędzie się wkręci tu akurat naturalne że jest ale widać człowiek o wielkim sercu że go tak wszyscy zapraszają do lotów SzO Iron na odbudowę masz, skanuj i lataj - czekam na kolejne st jak dok wypluje co twoje ” Nie no aż tak dużego serca to nie mam, rozwieszam ulotki, piszę PW (siema chętnie pomogę jak coś znajdziesz) itd. No niestety wszędzie mnie będzie dużo, nawet tam, gdzie nie chcecie, póki mnie nie dopadniecie (powodz…