Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 141-160 z 164.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • @'Art zasady są takie prntscr.com/opj7b4 w szczególe: " Bugusing to wykorzystywanie błędów w oprogramowaniu bądź próby spowolnienia pracy serwera dla własnej korzyści." Łatwo ocenić kto ma korzyści a kto straty w obecnej interpretacji zasad (są martwe). Korzyści ma skanujący co 1 s, ponieważ uniemożliwia graczowi skanowanemu na ruch floty pomimo jego obecności na koncie. Z tej korzyści zysk ma przypadkowy gracz który atakuje konto szpiegowane. Podobna sytuację mamy gdzie gracz wykorzystuje konto…

  • @Art Zacznijmy od podstaw: 1. Do czego służą sondy szpiegowskie (dotyczy unii Q i Wezn? 2. Jaki jest czas na odczytanie raportu szpiegowskiego ? 3. Jaki cel ma gracz który skanuje inne konto co 1 s nie wykonując ataku na niego i nie odczytując zawartości skanu? 4.Jaki cel ma gracz atakujący skanując obrońce co 1 s skoro nie jest w stanie odczytać każdego raportu szpiegowskiego? Jakie wnioski z tego wypływają

  • @Dobrygracz Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem : prntscr.com/op95lw (Bugusing to wykorzystywanie błędów w oprogramowaniu bądź próby spowolnienia pracy serwera dla własnej korzyści.) Dlatego konieczne jest szybkie stanowisko "Sołtysa" w tej sprawie.

  • Witam, krótkie pytanie ile czasu potrzebujecie na interpretację: prntscr.com/op8mo8 Sprawa wydaje się prosta : prntscr.com/op8nu7. Pozdrawiam i oczekuję jasnego stanowiska sołtysa.

  • @ciap interpretację zasad gry tworzycie Wy w oparciu o swoje wytyczne. Jeśli są zgodne z zasadami to nie mogą się wykluczać (mam takie doświadczenia). Tu mam (w tym starciu) taką a nie inną sytuację. Zasady są stałe jak się ma zachować gracz? Czytając coś takiego: prntscr.com/omlj0p Problem nie jest nowy a jasnego stanowiska Arta brak, a powinno być już wcześniej. Chcę grać uczciwie to jak mam ocenić to starcie i wyciągnąć wnioski dla siebie co w grze jest dozwolone a co nie. Skoro u Was wszystk…

  • Zasady powinny być dostępne dla każdego gracza. Moja akceptacja zasad obowiązujących w tej grze uprawnia mnie do rozpoczęcia gry. Poza wszelką dyskusją w mojej opinii jest to, że zasady dotyczą wszystkich uczestników gry w tym operatorów. Nie do przyjęcia jest cyt."Wypracowaliśmy sobie metodę na ocenę czy faktycznie zaszły przesłanki do wykorzystania błędu w celu osiągnięcia zamierzonego efektu, czy też nie. Z oczywistych względów nie będziemy tego ujawniać, decyzje o tym zapadają na najwyższym …

  • @Art piszesz: "...... podchodzimy tak samo" Piszę zgłoszenie w jednym temacie, a odpowiedź otrzymuję w innym bez związku. To jest to :" podchodzimy tak samo" , lub " Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia. Niezwłocznie rozpoczniemy dochodzenie w sprawie zgłoszonego gracza. Jeśli posiadasz dodatkowe informacje lub dowody, które mogłyby pomóc nam w rozwiązaniu tej sprawy możesz nas o tym poinformować odpowiadając na tą wiadomość. Możemy zapewnić, że sytuacja ta nie zostanie przez nas zbagatelizowana,…

  • Operator gry ma obowiązek zapewnić możliwość podniesienia floty, jeśli jesteś na koncie i chcesz to zrobić. Bo co to za gra jeśli nie masz wpływu na flotę(ruch) spowodowany czynnikiem niezależnym od siebie.

  • Witam, fakty są takie (martwy) regulamin jest dla graczy. Wytyczne dla operatorów a sołtys robi co chce. Pozdrawiam.

  • @ViZZioN tutaj masz odpowiedź: @Krolowa_Chaosu napisała: "Cel uświęca środki,liczy się pomysł i realizacja. " To obrazuje obliczę KNR dla cyferek zrobią wszystko ( @Dobrygracz napisał: "Gratki Absynt za postawę " wow.gif ). Jak widać z wypowiedzi graczy KNR Absynt to ich bohater. Ja powiem krótko obojętnie kto wylądowałby w reckach (np. ViZZioN) to Absynt jest moim antybohaterem a kto z takim graczem współpracuje to......... thumbdown.png To jest ta subtelna różnica miedzy nami. biggrin.png Pozd…

  • @Krolowa_Chaosu napisała: "Cel uświęca środki,liczy się pomysł i realizacja. " To obrazuje obliczę KNR dla cyferek zrobią wszystko ( @Dobrygracz napisał: "Gratki Absynt za postawę " ). Jak widać z wypowiedzi graczy KNR Absynt to ich bohater. Ja powiem krótko obojętnie kto wylądowałby w reckach (np. ViZZioN) to Absynt jest moim antybohaterem a kto z takim graczem współpracuje to......... To jest ta subtelna różnica miedzy nami. Pozdrawiam grających z zasadami (cyferki to nie wszystko ).

  • @ViZZioN Czekam na opis zaplecza starcia [ciach] Super Moderator Ruda:komentarz do usuniętego fragmentu mniam

  • Dex jesteś Wielki

    Zagubiony - - DiD Wezn

    Post

    Brawo WY .

  • Dex jesteś Wielki

    Zagubiony - - DiD Wezn

    Post

    Witam, nie czuję się zagubiony choć mój nick może........ To co lubię najbardziej: prntscr.com/o5wvuk? Odpowiadam przeceniłem możliwości gracza Czubulus i jego (kolegów) Użyłem aluzji do zwrotu "nie gram dla cyferek tylko dla ludzi" odpowiadając prntscr.com/o5wyps? ("- wielkiej różnicy nie ma ") Screeny zdjęcie zawiera cyferki. Cyferki to liczby. Liczby w matematyce jako przedmiocie ścisłym mają znaczenie (wiem nie dla wszystkich ) Wklejasz swoje ostanie zdjęcie i piszesz: '- wielkiej różnicy ni…

  • Dex jesteś Wielki

    Zagubiony - - DiD Wezn

    Post

    Witam wszystkich, szczególnie El Marka. To co mi w życiu wychodzi najlepiej : "wiesz czym jeszcze rózni sie EL Marek od Dexa ? El Marek gra dla ludzi...." Fajnie że grasz dla ludzi sojusz do tego zobowiązuje . O Dexie mogę powiedzieć to samo dzielił się wiedzą, pożyczył surkę (nie mylić z pompowaniem), zrobił próby moonowe, potrafił zezłomować cześć swojej floty żeby surką wesprzeć gracza niżej w top (pompowanie) On nie nie tylko grał dla innych, ale myślał też o innych. . Pozdrowienia dla wszys…

  • Dex jesteś Wielki

    Zagubiony - - DiD Wezn

    Post

    Witam, nie czepiam się słówek : "duzo osiągnął - mało umiejąc...." Jeśli przyjmiemy za pewnik to co napisałeś El Marku że Dex osiągnął to wszystko bez umiejętności. Jedynie jako farmer latał po idlakach. Miał to co miał (osiągnięcia). To Twoja wiedza tego nie zrównoważyła Pomyślcie co będzie jak Dex przyswoi sobie zasady mechaniki gry Pozdrawiam głównie Dexa wiedząc tak niewiele, osiągnął tak dużo .

  • Dex jesteś Wielki

    Zagubiony - - DiD Wezn

    Post

    @El Marku Dziękuję za dyskusję. Zachowujesz się jak rozkapryszony dzieciak w piaskownicy (forum DiD) Już tłumaczę, zabrałeś do piaskownicy wiaderko (przedstawiłeś się) ja zabrałem łopatkę (znasz mój nick). Strzeliłeś focha pisząc "Marek, jestem, drugi raz się przedstawiam..." na tym dyskusję kończąc. Jak już wspominałem nasza piaskownica to DiD. Nie my tu ustalamy zasady tylko operatorzy. El Marku chciałeś się przedstawić to Twój wybór, ja nie jestem nieznajomym. Znasz mnie jestem Zagubiony. Dys…

  • Dex jesteś Wielki

    Zagubiony - - DiD Wezn

    Post

    @souris Witaj, to wszystko Marku. Czy chcesz jeszcze coś dodać odnośnie board.pl.ogame.gameforge.com/i…ostID=8650669#post8650669 swojego starcia i historii z nim związanej ?

  • Dex jesteś Wielki

    Zagubiony - - DiD Wezn

    Post

    Nie zapomniałem to jest to:Gówno prawda to zaprzeczenie prawdy czyli kłamstwo. Screeny zdjęcie zawiera cyferki. Cyferki to liczby. Liczby w matematyce jako przedmiocie ścisłym mają znaczenie (wiem nie dla wszystkich wink.png ) Wklejasz swoje ostanie zdjęcie i piszesz: '- wielkiej różnicy nie ma smile.png " W szkole uczono mnie że 2 +2 =4 i przy tym pozostanę. Ciebie w szkole uczono pewno tego samego. Jednak u ciebie 2+2=5 przecież jak sam piszesz - wielkiej różnicy nie ma smile.png " (celowo uży…