Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 102.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od ^ lucyfer^: „Cytat od showtime: „@^ lucyfer^ zgadza sie pisalem juz o tym mam ogromne ego ktore ma pokrycie w tej grze, a jakby mozna kupic boostery do ego zamiast eko to bym je kupil, poza tym gosciu mam nick showtime to chyba mowi samo za siebie... ehh cos jeszcze? ” Nic dodać nic ująć Tyle w temacie A ze oszust jesteś to wiedzą gracze starej daty...byłeś kiedys ze mną w soju, ktos cie tam polecił i okazało sie ze jesteś tylko zwykłą ścierką do butów......bez odbioru ” a kto tutaj nie…

  • graty, ładny zysk i flota agresora też pokaźna ale liczę na coś ponad 100k% już co do konta El Jose Papa to konto DawajHaracza

  • Cytat od Bebol007: „Oj ale uderzyło, aż mnie obudziło taki huk. Piękny wlocik, piękny profit, piękny cel Co tu mówić? Największy krzykacz uni w reckach "Szary 02.06.2020 18:33:14 mam parę namiarow na dobre floty do kupienia. Ale musisz dać więcej niż pandemowi" No to jak masz te namiary to teraz pisz do chłopaków ! ” może kolego te złośliwości zostawmy dla siebie- bo ja też wiem co się stało z kontem EloyMartineza od wczoraj z top16 na top150 w parę godzin i nie krzyczę głośno na forum oczywiści…

  • za mix

    Devuriel - - Handel Octans

    Post

    up

  • Cytat od Kosti90: „@'SzaryPL ja już nie kostek tylko Blake od wczoraj. tak jak napisałem na discu to napisze i tu - Grałem z Pandemią. Jak on kończy to i ja też. ” a Blake to które już konto kupił i mnoży w jedno? 3 bodajże? straciłem już rachubę ... ogólnie to jest moje pierwsze nowe uni od 4 lat i dla mnie to co się dzieje na tym ogame to jest jedne wielkie dno- w top20 co 2 dni na banie i się wymieniają np. teraz Poper był na banie, to czatował showtime, teraz showtime na banie to wrócił na c…

  • Cytat od zona_rolnika: „Cytat od maciek: „A Wy to co kim żeście że pouczacie. Chłopaki chcieli sobie polatać i niech latają. Chcą się sprawdzić niech się sprawdzają, wojny wybrane takie a nie inne bo osoby zainteresowane wojna maja takie a nie inne floty. Np mi nie było póki co na rękę i gdyby nie chłopaki co podrzucili RS ja bym się pewnie nawet w tym nie udzielał. Jak cały sojusz będzie odpowiednio przygotowany i z takimi samymi chęciami do wojowania napewno zona_rolnika sie o tym dowiesz ” Ja…

  • gratulacje starcia chociaż nie wiadomo czy obrońca loguje się do gry może jak bot gra za niego to po tygodniu wejdzie i będzie ta sama flota już, ale zastanawia mnie czemu to atakier dostał bana za bota a nie obrońca

  • mnie tam zawsze zastanawia czemu wypowiadający wojnę (wcześniej bo teraz coś takiego jak wojna już nie istnieje mówię lata świetności gry czyli pare lat wstecz) ZAWSZE wybiera się przeciwnika z którym z góry przed wyzwaniem zakłada się żeby tylko wygrać a nie dobrze powojować? W tym przypadku Wasz poziom to jest PGR, TERFERE czy SPQR, ale od kiedy się wybiera lepszego przeciwnika to tak jak Pudzian dobierał sobie przeciwników z którymi z góry już było wiadomo kto wygra m.in Pudzian Najman czy ta…

  • za mix

    Devuriel - - Handel Octans

    Post

    dalej aktualne,

  • Próby moonowe

    Devuriel - - DiD Octans

    Post

    wymienię się próbami LMy pw w grze; Devuriel

  • za mix

    Devuriel - - Handel Octans

    Post

    aktualne, duże ilości

  • Gornicy Octans

    Devuriel - - DiD Octans

    Post

    Cytat od Sasha: „I temat umarł ” z drugiej strony gdzie tu sens robić rekordy górników jeśli połowa graczy ma na uni w nicku albo w nazwie sojuszu słowo sprzedam, tzn oddam ale nawet doświadczenie top1 na innych uniach jest niewystarczające

  • za mix

    Devuriel - - Handel Octans

    Post

    witam, jak w temacie sprzedam deuter za mix po 50/50% pw Devuriel

  • Gornicy Octans

    Devuriel - - DiD Octans

    Post

    myślę że założyć można a czy ożyje to wyjdzie w praniu

  • Cytat od Ruda: „Cytat od Devuriel: „zapytam, ale nie wiem czy już wcześniej nie był temat poruszany chciałem się dowiedzieć czy kiedyś zostanie rynek już tak naprawdę naprawiony? chodzi o to że wcześniej był mnożony deuter, a teraz w dalszym ciągu jest mnożony metal za darmo ” Jeżeli posiadasz jakiekolwiek informacje o błędach/bugach napisz proszę ticketa bądź zgłoś problem w Błędy w grze ” a co to zmieni? napewno to już było poruszane bo ja po 2 miesiącach przerwy dowiedziałem się w 3 dni na no…

  • zapytam, ale nie wiem czy już wcześniej nie był temat poruszany chciałem się dowiedzieć czy kiedyś zostanie rynek już tak naprawdę naprawiony? chodzi o to że wcześniej był mnożony deuter, a teraz w dalszym ciągu jest mnożony metal za darmo

  • to żeby nie zakładać nowego tematu przy okazji poprawy klas, czy zostanie kiedyś naprawiony zbugowany rynek który dalej mnoży surowce na potęgę?

  • no to konto Inter888 już przetopione, graty

  • Cytat od w0jci3ch: „Cytat od Devuriel: „Cytat od kiki3: „dokładnie żal tego komentować to uni nazywać sie powinno Pushoctans codzienne widze w statystykach spadki we flocie po 100kk lub lepiej ” taka możliwości daje nam Gameforge niestety,z tego co po krótkiej przerwie zauważyłem to rynek dalej mnoży surowce i nie wiem czy tak ma być już i to jest ta wersja poprawiona (?) czy znów poczekamy miesiąc aż to naprawią i potem wszystko ucichnie i dalej będą wszyscy grać?? w ogame już teraz grają osoby…

  • Cytat od kiki3: „dokładnie żal tego komentować to uni nazywać sie powinno Pushoctans codzienne widze w statystykach spadki we flocie po 100kk lub lepiej ” taka możliwości daje nam Gameforge niestety, z tego co po krótkiej przerwie zauważyłem to rynek dalej mnoży surowce i nie wiem czy tak ma być już i to jest ta wersja poprawiona (?) czy znów poczekamy miesiąc aż to naprawią i potem wszystko ucichnie i dalej będą wszyscy grać?? w ogame już teraz grają osoby co mają parcie na topkę wystarczy zerk…