Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 216.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od sheaker: „Cytat od Bad.Whisky: „Cytat od sheaker: „Adanio ma wiele wad, choćby to, że kibicuje dziwnym klubom z Ekstraklasy, ale niezwykle bawi mnie kwik banowanych wielokrotnie Graczy typu Whisky czy Starrk, to chyba jednak znaczy, że ktoś robi dobrą robotę. ” wielokrotnie no niezle popłynołeś ” Wg EMEMOARPIDŻI wisiałaś trzykrotnie, co jak najbardziej spełnia znamiona słowa wielokrotnie. ” adanio mnie nie banowal to po 1 ,po 2. jeden ban bylo na moje zyczenie a dwa bany z spośród trzec…

  • Cytat od sheaker: „Adanio ma wiele wad, choćby to, że kibicuje dziwnym klubom z Ekstraklasy, ale niezwykle bawi mnie kwik banowanych wielokrotnie Graczy typu Whisky czy Starrk, to chyba jednak znaczy, że ktoś robi dobrą robotę. ” wielokrotnie no niezle popłynołeś

  • Adanio zamiast banować kumpli którzy naruszają nagminnie regulamin to ich tylko upomina A zwykłych graczy którzy naruszy regulamin lub nie (tacy się tez zdarzają) po co upominac? lepiej dać bana na konto i koniec kropka.

  • Wg mnie Adanio nie ma zielonego pojęcia o grze. Nawet jak ma napisane czarno na białym co i jak to ticketa zlewa

  • 0006EWV188GNXOOB-O0.gif tenor.gif RW Agresor Whisky ________________________________________________ Reaper 100.000 _________________________________________ Obrońca siwyglupek [KGH] ________________________________________________ Mały transporter 2 Duży transporter 249.057 Recykler 12 Bombowiec 1 Niszczyciel 1 Gwiazda Śmierci 1 Pancernik 10 Pathfinder 2 Lekkie działo laserowe 38.415 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Whisky __________________________________________…

  • Cytat od Muniek: „moze to push konto ? ” Nie mierz wszystkich swoją miarą Gz nalimko , cisnij do przodu

  • Ja i pl1 nie chcemy brać w tym udziału. milego wieczoru

  • Witam wszystkich Fanów youtube.com/watch?v=WddpRmmAYkg RW Agresor Whisky ________________________________________________ Pancernik 300.000 _________________________________________ Obrońca MJSeba [Dystans] ________________________________________________ Mały transporter 40.194 Duży transporter 147.519 Lekki myśliwiec 3.658 Ciężki myśliwiec 909 Krążownik 1.197 Okręt wojenny 1.319 Statek kolonizacyjny 5 Recykler 8.520 Sonda szpiegowska 40.878 Bombowiec 4.744 Niszczyciel 1.025 Gwiazda Śmierci 202…

  • @kasai regulamin tego forum znam - to raczej Ty go nie znasz bo starcie bylo wstawione wczesniej niz mogl. na jakiej niby podstawie mogl to wstawic?- sa rowni i rowniejsi? - jakos mnie to nie dziwi - kolejna sprawa obrazliwe posty w stosunku do nas wisza dniami , zanim zaszczycisz nas swoja obecnoscia. czyli co nas obrazac i opluwac wolno , ale my jak piszemy prawde to jest to niewygodne. TAK wiec cytujac whisky ""wybaczam Ci twoją niekompetencje" sytuacji w grze znac nie musisz I @kasai Ty mnie…

  • Cytat od 19dawid45: „OOOO na wesoło Masz rację nie ogarniam Jarka bo sie nie interesuje wszystkimi dookoła patrzę swojego podwórka ale dobrze że mamy Ciebie Troszkę sobie w starych latach popykałem ale co Ty możesz wiedzieć skoro Ciebie wtedy jeszcze nie było ? Ja i sprzedaż floty za hajs ? Poka przelew o wielka wyrocznio A na forum nie bazgram tego co mi się wydaje tylko przytoczyłem to co jest zawarte w regulaminie Adasiowi gratuluję fajna flota akurat taka w sam raz na Virgo prawie ” dawidku …

  • Witam wszystkich fanow PT. HOT RW @19dawid45 cos tam pisales o nieoplacalnosci 1.5 pancka u plau mnie tez sie pewnie nie oplacilo youtube.com/watch?v=lT5n5CjcPeI Dnia 20-10-2020 13:23:33 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Whisky ________________________________________________ Pancernik 2.041.197 _________________________________________ Obrońca 19dawid45 [CHAOS_1] ________________________________________________ Mały transporter 111.972 Duży transporter 93.738 Lekki myśliwiec 2.086…

  • WitamY naszych FFanów bot w reckach co do @19dawid45 nie , nie sadze zeby obronca wstawial po to zeby pokazac co on to nie zbudowal ,tylko po to zeby sie wybielic gosc gra na bocie ale co ty o tym mozesz wiedziec skoro nieogarniasz i jedyne twoje osiagniecia to puszczanie eksp , dostawanie zlomow(sprzedawanie floty za hajs,) i bazgraniem na forumtego co ci sie wydaje. @kasai starcia nie chcialem wstawiac , bo i po co , po to zeby pokazac ze bota tez mozna uwalic? by to pierwszy raz...przez "spra…

  • Witam wszystkich youtube.com/watch?v=LTMjsgS_c9M Rw Agresor Whisky ________________________________________________ Reaper 200.000 _________________________________________ Obrońca waldek1987 [ATL] ________________________________________________ Mały transporter 45.100 Duży transporter 554.800 Lekki myśliwiec 50 Ciężki myśliwiec 20 Krążownik 65 Okręt wojenny 5 Statek kolonizacyjny 8 Recykler 50 Sonda szpiegowska 50 Bombowiec 5 Niszczyciel 20 Gwiazda Śmierci 2 Reaper 210 Pathfinder 1.400 Wyrzutn…

  • wiec nie ma o czym mowic. po prostu przykre to jest mocno , i powinny sie takie @arty , @kasie321 czy @smoki nad tym pochylic , ale skoro nie mieli checi i czasu zrobic tego do tej pory to teraz juz tu lejt . widocznie mieli swojego operatora ktory mowil "wszystko jest w porzadku" gosc majac 200 baniek floty niejakie supreme krystian nick chyba teraz - z 200 baniek floty zrobil 2 banki w 2 tygodnie.:D oczywiscie na odkrywcy:D pewnie mial 324234234324 piratow na 5 lotow . takich bonusowych pirato…

  • @cokolwiekcalkowicie sie z Toba zgadzam dex pl czy jak CI tam.rownie dobrze smyk mogl sobie akurat wtedy kliknac swoje surowce zachomikoawne od X czasu dokladnie w tym samym czasie co cerber tracil - oczywiscie ze tak i jednoczesnie mogl spasc meteoryt na NYC. i pewnie wiele innych zdarzen sie moglo wydarzyc - jest takie prawdopodobienstwo - zgadzam sie te dane posiada GO w odpowiednich ticketach - a Ty jak jestes dociekliwy to sobie sprwadz sam .porownojac kto i kiedy tracil . i wklej nam obraz…

  • nie podlega pod pusz zgodnie z tym co gf sobie wymyslilo przez rynek mozesz sobie kupowac co Ci sie podoba za ile Ci sie podoba i mozesz sie legalnie puszowac .(ze swoich multikont , kupionych kont , sojusznikow i rybek babc czy czego tam chcesz , myslisz ze jak rusek swoja flote postawil? na umarlym uni?) ale niech nam nie wpiera ze kupilismy konto jego sojusznika bo to nie nam te konto sprzedawalo po minimalu flote ,tylko jemu ,oraz jego drugiemu kontu kinooe- co widac na mm . co zreszta bylo …

  • boli pupa smyku ze nie udalo sie wywiezc wszystkiego z konta cerbera? wydrukuj sobie i w ramke opraw prnt.sc/usjwsl i nic sie nie martw na Ciebie tickety poszly juz od razu przy pierwszym twoim wale . smyku paczkomacie , ale przez klapki na oczach niektorzy nie potrafia tego ogarnac... WSTYD.