Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 201-213 z 213.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Historia krotka i wszystkim znana, konto kupione za pare stowek [ciach]. Ponizej zamieszczam zdjecie kota.361304c4f1b64.jpg Dnia 05-02-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor syndrom [T_F] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 932 Pancernik 1.700 _________________________________________ Obrońca Domelz [TOP GUN] ________________________________________________ Mały transporter 1.660 Duży transporter 2.177 Lekki myśliwiec 2.171 Ciężki myśliwiec 636…

  • Cytat od Tomm_31: „ A wracając do głównego wątku: Largo należą się gratulacje. Dwa razy spakował w recki aktywnego gracza. Mam nadzieje, że Top 1 pokaże jeszcze swoją klasę i kunszt złomując kogoś z wyliczonego zawróconego stacjonuj, albo chociaż na znikające PZ (jeśli tu już to zrobił, to przepraszam, nie zauważyłem). Fajnie by było, gdyby stało się to jeszcze zanim gameforge umożliwi graczom kupowanie za anty informacji o godzinie powrotu floty innego gracza (bo porównując to, co kiedyś można …

  • na prośbę babki Dnia 01-02-2018 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ajman [T_F] ________________________________________________ Okręt wojenny 500 Pancernik 403 _________________________________________ Obrońca gumior [U A] ________________________________________________ Mały transporter 99 Duży transporter 347 Lekki myśliwiec 1.842 Ciężki myśliwiec 45 Krążownik 37 Okręt wojenny 79 Recykler 198 Sonda szpiegowska 916 Bombowiec 55 Pancernik 10 _________________________________________…

  • na prośbę mojej mamy Dnia 02-02-2018 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ajman [T_F] ________________________________________________ Pancernik 3.229 _________________________________________ Obrońca Drobek [Narcos] ________________________________________________ Mały transporter 1 Duży transporter 959 Lekki myśliwiec 138 Ciężki myśliwiec 1 Krążownik 362 Okręt wojenny 224 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 239 Sonda szpiegowska 65 Niszczyciel 4 Pancernik 2 _____________________________…

  • na prośbę Largo Dnia 02-02-2018 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ajman [T_F] ________________________________________________ Okręt wojenny 633 Pancernik 3.229 _________________________________________ Obrońca Szwagier [TOP GUN] ________________________________________________ Mały transporter 442 Duży transporter 381 Lekki myśliwiec 3.213 Krążownik 380 Okręt wojenny 691 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 599 Sonda szpiegowska 194 Pancernik 135 _______________________________________…

  • GRATULACJE jedziem dalej bro Moderator Neferet:flood

  • graty largo 45kk zysku, bedzie co wrzucic do stoczni ! do naSTepnego

  • Miałem nic tu nie wrzucać ale no.. Obrońca równy gość pogratulował, więc życzę szo i powrotu do zdrowia Chciałbym tylko pozdrowić całe buddy, sojusz i mega dostawców dexu, oraz wszystkich znajomych co tu grają lub też już nie.. Dnia 01-02-2018 02:24:57 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ajman [T_F] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 4.000 Okręt wojenny 703 Pancernik 2.456 Krążownik 100 _________________________________________ Obrońca Fallen [GLORY] ___…

  • Po długim [ciach] w końcu wszedłem w ten link Witek Szczerze powiedziawszy jestem zaskoczony tym co robisz na tym uni Odbierz Witold czasem telefon, bo musimy porozmawiać o mojej depresji i zapraszam na Yildun, bo wyzłomowałem już wszystko i nie mam na co latać I naklep więcej lamerów bo coś mało ich widzę, do zobaczenia przy w Wawie. Pozdrawiam Adrian z rodziną Moderator Neferet:wulgarne słownictwo

  • Graty Dradax, ladny procencik, oby tak dalej złomuj te Uni, bo nie wiem czy tu jeszcze polatamy razem ! Pozdro

  • Wrzucam za ziomala Cytat: „ Dradax: Pozdro i dzięki dla Syndroma za dodanie steka i wspólną grę od kilku uni. Dla Bulcorza Zubiego WNE Dwstr Robala i całego nowego sojuszu mam nadzieję że na tym uni coś podziałamy. ” Cytat: „ Pozdrowienia dla szczęśliwca który podkradł 4kk złomu i to FS'em masz farta skubańcu! :)” Cytat: „ Obrońcy SzO, pogratulował jak na normalnego człowieka przystało. ” Dnia 23-02-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Dradax [Muminki] _________________…

  • kasai - mala wredota :P

    lalvnia - - Członkowie Teamu

    Post

    Hej Kasia, grasz nadal w CS`a ? W Global Offensive ?