Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 551.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Usunąłem bo nie pokazuje statków sprzedanych na rynku O czym niby wspomniałeś? Istnieje JEDEN hipotetyczny scenariusz, w którym mógłbyś przy takim handlu wychodzić na plus, jednakże wymaga to kilku warunków do spełnienia. Właśnie na podstawie starć twierdzę, że sprzedając pancerniki na minus nie jesteś w stanie ich tyle produkować i sprzedawać, przy tym dostając co chwile gongi, chyba że warunki do spełnienia hipotetycznej sytuacji, w której jesteś w stanie zarobić ma miejsce, ale wtedy trzeba m…

  • Przy transakcji za kryształ jesteś w plecy 500 jednostek deuteru/pancernik, licząc najkorzystniejszy przelicznik u handlarza. ps. sprawdziłem i sprawdziłem unknown.png unknown.png zaiste, szkoda że musisz marnować czas na taką osobę jak ja, lepiej marnować czas na dawanie się regularnie strzelać i sprzedawać pancerniki ze stratą szkoda, że nie pokazuje sprzedanej floty w straconych punktach militarnych, łatwiej byłoby policzyć wszystko z pozycji użytkownika. W każdym razie istnieje jedna hipotet…

  • No ładnie wykoncypowane. Klonowanie przez tp, sprzedaż na rynku żeby upłynnić lewą surkę, a za normalną klepanie co parę dni floty Niech się martwią Ci co kupują lewe pc Ale czego się spodziewać po byłym pzwp, które nawet banów nie dostało za lewą surę z rynku Wystarczyło przepranie sury przez Mihusza i Ciap, jestem z Was dumny 87776291_238362537170283_3545886997706964992_n.png 4k pc jest równowartością 360kk kryształu, a 2k pc znowu 180kk przy przeliczniku 3/2/1 grać się odechciewa, pozdrowieni…

  • PRZEPROSINY FILU

    Wrum - - DiD U68

    Post

    Jeśli rozmowa jest udostępniona przez osobę, która w niej uczestniczy, a rozmowa dotyczy sporu nie jest wymagana zgoda drugiego rozmówcy.

  • PRZEPROSINY FILU

    Wrum - - DiD U68

    Post

    Wrzucę tylko jeśli poleci jakaś rakieta w moją stronę, wtedy wszyscy poznają Pandixa od drugiej strony

  • PRZEPROSINY FILU

    Wrum - - DiD U68

    Post

    @Dark Passenger a kim ty w ogole jestes ze mowisz o jakims moim pushowaniu? nic nawet nie wiesz o mnie, ani o stosunkach jakie łączą mnie z pandixem i mankiem a próbujesz mi jakieś szpile wbijać dowiedz się czegokolwiek i może wtedy się wypowiedz zamiast robić z siebie idiotę. no ale rozumiem ze u misi to normalne ps. zacznij myśleć ze zrozumieniem czyżbyś był kilgorkiem który wydał 300k anty żeby zrobić kuku kontu top 1000, a stracił tylko kręgle i moona? eidt2;już wiem kim jesteś, idź się zast…

  • Chodzi o link potwierdzający rejestracje nowego lobby. Po przyjściu pierwszego, którego się nie potwierdzi nie przychodzą kolejne.

  • PRZEPROSINY FILU

    Wrum - - DiD U68

    Post

    tl;dr filu pokazuje swoja "prawdziwa twarz" jęcząc grubemu nad uchem, że przeprosi na boardzie po czym dalej zgrywa kozaka w swoim sojuszu, potem ktoś tam rakietuje, spamuje podglad, wysyła gsy z misi udając mega koksów; filu używa swoich multikont żeby powyzywać i wysyłać rakiety - ewentualnie jakiś przydupas fila @aduch typowe u68 @Pandix @Leonidas dlaczego nie jesteście w misiach, miałbym dobry meme content xD

  • @Dobrygracz no nigdzie nie ma, zresztą większość banów jest na podstawie domysłów, a nie twardych dowodów - niestety. rzadko się zdarza aby słabszy gracz specjalnie się rozbijał o mocniejszego, a to zdecydowanie łatwiej ukarać. Operatorzy z miejsca zakładają, że jak byliście sojusznikami parę dni to macie super kontakt i jak jeden z Was odszedł z sojuszu, a potem dostał od drugiego złoma to była ustawka. Sam ofiarą tego typu "dedukcji" byłem, w odwołaniu napiszą Ci jedynie, że ban jest słuszny n…

  • [usunięto prowokacje/kasai] w każdym razie - zależy na kogo trafisz i czy mają jak Ci udowodnić push przez logi. jeśli range ip i lobby się zmienią to raczej bana nie będzie jeśli przeczekasz kilka dni

  • Grubyy

    Wrum - - DiD U68

    Post

    To szczera prawda, prawie doszło do transakcji i udało mi się kupić konto z flotą top1 ponieważ sam nie jestem w stanie takiej zbudować. Niestety grupa hakerska pod przywództwem Kasi321 znalazła nasze konta na kajmanach oraz transakcję, która pokrywała się godzinowo z wygenerowaniem kodu przekazania konta. Wstyd mi!

  • Harry Potter

    Wrum - - Rozrywka i hobby

    Post

    yep, zadajesz xd

  • Harry Potter

    Wrum - - Rozrywka i hobby

    Post

    nope

  • Harry Potter

    Wrum - - Rozrywka i hobby

    Post

    Kto i kiedy został publicznie wrzucony do stawu wioskowego

  • Harry Potter

    Wrum - - Rozrywka i hobby

    Post

    kendra xd oddaje pytanie

  • @buleon w celu spisania takich pytań trzeba by było się skontaktować z innymi społecznościami najlepiej, aby wspólnie przeprowadzić akcję, bądź stworzyć listę np. 50 pytań, które nurtują każdą społeczność - mnie niestety pozbawiono możliwości kontaktu z innymi społecznościami poprzez oficjalny kanał ogame na discordzie, ale uważam, że to właściwa droga i w więcej osób z różnych społeczności osiągniemy więcej, niż we dwóch

  • jak widać pewność siebie, że nikt mi nie wystartuje na dtki bywa złudna xd strata żadna, zapraszam ponownie xd

  • Cóż, ironicznie to Ty nas nazywasz januszami pt "kurla kiedys to było". Lepiej siedzieć w piątym rzędzie z kiełbasą w otworze gębowym, śmierdzieć cebulą, kiełbasą i czosnkiem na raz i cieszyć się z filmiku, który jest po prostu poniżej pewnego poziomu i nie przystoi firmie, która prowadzi kilka tytułów MMO plus kilkanaście gier przeglądarkowych, nie licząc kilkunastoletniego doświadczenia w branży, wypuszczać takiego chłamu. Ostatnimi czasy wiele firm idzie w ślady blizzarda i wypuszcza chłam, k…

  • Jak lubisz pracę charytatywną dla firmy, która za Twoją pracę zbiera hajs, a i tak ma Cie za nic to proszę bardzo, ale nie obrażaj innych użytkowników ze względu na to, iż mają inną, mniej ascetyczną filozofię od Ciebie. Jeżeli zaczynasz się czuć kimś ważnym w swoim smutnym życiu, tylko dlatego, iż firma słucha Twojego darmowego feedbacku, którego normalnie nie dostają ze względu na kładzenie lachy na grę, to Twoja broszka. GF leci w garbate aniołki i pora zdać sobie z tego sprawę, a nie poświęc…

  • A gdzie ja pisałem o jakimkolwiek egzekwowaniu przeze mnie czy przez użytkowników? Niby czytasz, ale chyba nie do końca rozumiesz co czytasz. Polemika z Tobą nie ma najmniejszego sensu - zupełnie jak ciapka, rozbijasz całą wypowiedź, która razem jest spięta i wnosi całkiem sporo do dyskusji na pojedyncze słowa/zdania wyjęte z kontekstu i interpretujesz je po swojemu. Zupełnie jak z filmikiem, dopisujesz im i nadinterpretujesz. Zastanów się. Rób im dalej za darmowego testera, który przekazuje fee…