Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 150.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Od pewnego czasu podczytywałam sobie wypociny "elity" szczekających sierściuchów i za każdym razem miałam mniejszą ochotę, żeby urlop zdjąć, ale wystarczył jeden sms, żeby zdanie zmienić Dla takiej zabawy nie dało się odmówić zdjęcia urlopu, dzięki sorro za tego smsa, pyskacz spakowany, w końcu do tego nadaje się najlepiej, gratki chłopie solówki, na minus, ale co tam zysk, ubicie tego szczura to nagroda sama w sobie Przetapiaj i lecimy dalej A to takie farmionka przy okazji, żeby nie było, że m…

  • AntiGameReborn

    Sarmik - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Proszę antigame.de/home.php?lang=pl

  • Uli, nie przekręcaj mi nicka, to po pierwsze. Brovarek dał nam buddy po paru kopniakach na pw, w życiu gościa w buddy nie miałam (nawet nie wiedziałam, że lata takim kombajnem - nie moje tereny), parę chwil po wysłaniu floty gość wykopał buddy, zrobiłby to szybciej, rw miałby fatalny. Co do przepałów, gdyby mi zależało na kitraniu dexu to bym to robiła, ale świadomość, jaką Wam przyniosłam radość jest dla mnie wystarczająca, postaram się przynosić Wam takiej radości coraz więcej

  • No i ominie mnie Szo, a miałam nadzieję, że fatalna ekipa będzie miała więcej odwagi i wbije się w komitet powitalny, no ale czego ja oczekuję Fajnie było, trochę nerwówki na koniec, ale bym tego za nic w świecie nie zamieniła, wyszło jak miało wyjść, innej opcji nie przewidywaliśmy, pozostali mogli tylko patrzeć i zgrzytać zębami Gratki konik top łan bo tego śmiecia motaby liczyć nie powinniśmy, czas odświeżyć dział top starć na całego Fatuś, trzymam za słowo dzióbku

  • Gratuluje chłopcy, aż dziw bierze, że gość tego nie zawrócił, jego strata, mnie to nawet cieszy bo gdyby zawrócił to musiałabym się tam zjawić, a tak mam laby dalej Topcie, budujcie, a za zapke polo sorro ma w dziób, tak zepsuć takiego ładnego acsa, fuj!

  • Biologiczny

    Sarmik - - Nauka

    Post

    Świadome (prawidłowe) oddychanie

  • S&D - wątek dyskusyjny

    Sarmik - - Seek & Destroy

    Post

    Cytat od Mefist: „Ja zgłaszam propozycje S&D na uni Ursa mieliśmy na razie 1 edycje gdy floty były jeszcze małe 9 miesięcy temu . Uni jak każde niby z nowszych zaczyna wymierać i myślę że to ostatni czas kiedy można jeszcze wspólnie powalczyć w takiej zabawie . Daje tez to motywacje do latania oraz do gry dla aktywnych flociarzy na uni których liczba z każdym miesiącem maleje ; )” Podpisuje się, Ursa jak najbardziej, zaczyna nam trochę wymierać uni, taki motywacyjny kop byłby bardzo na miejscu

  • Biologiczny

    Sarmik - - Nauka

    Post

    brawo, zadajesz

  • Biologiczny

    Sarmik - - Nauka

    Post

    Jak nazywa się wymarły, drapieżny torbacz, którego cechą charakterystyczną była unikatowa budowa stawów, dzięki czemu mógł on otwierać szczęki pod kątem 120 stopni?

  • Biologiczny

    Sarmik - - Nauka

    Post

    zespół Bassena-Kornzweiga?

  • dawczu, bo mi dexu szkoda było w sytuacji gdyby zawrócili, poniosło ich i nie zawrócili, fakt, żałuje, że nie puściłam recków, ale to tyle z nie dogrania czegoś z naszej strony Fatalny, jakbyś chciał to byś był, w końcu jak gsy doleciały to i Twoja flota mogła x lat wcześniej startować, odwagi z mlekiem mamy, taty czy cioci nie wypijesz

  • dawczu, Ty serio wierzysz w to, że oni lecieli nie wiedząc o tym, że pół uni flot tam stoi? Ja im o tym miauczałam od wczoraj, te wszystkie urlopy, ukrywanie flot, aktywki, zbieranie dexu z innych moonów, skany, pw, wyrzucanie i przyjmowanie do sojuszu... z Was można czytać jak z otwartej księgi i to nie trzeba się specjalnie przykładać W tej chwili nie mogę powiedzieć, że żałuję tych strat, tego wlotu, może zaczynam żałować, że mnie tam nie było, ale to chyba normalna, odbije sobie przy następn…

  • AntiGameReborn

    Sarmik - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Czy da się cofnąć tą aktualizację? Kompletnie niepotrzebne zamieszanie, stara wersja była dobra

  • Oj przepraszam, serio to ta niegramatyczna zbitka literek, przy której średnio ogarnięta osoba z podstawowym pojęciem deklinacji załamuje ręce, jest natrząsaniem się z nicka innej osoby? Nerd - "Słowo nie ma ścisłego polskiego odpowiednika. W dosłownym tłumaczeniu znaczy „spec”, jednakże po angielsku jest to raczej rozumiane negatywnie, podczas gdy w języku polskim brzmi jednoznacznie pozytywnie" (wikipedia) Dziękuję, tego się po Tobie nie spodziewałam

  • Cytat od Bad Brolly: „Sarmiczko ja skanuje jak mi się podoba i jak trafisz się po drodze to czemu miałbym bota omijać? ty lepiej swojego pieska (znaczy się konia) naucz liczyć w końcu, bo jak mu ktoś podaje czas powrotu reckow, a on pomimo to i tak przestrzela, to chyba coś jest nie tak A co do reszty, ja tam motabie wierze w to st, nie wiem jakie walki kręcił kiedyś i nie obchodzi mnie to, poza tym nie widziałem go tu na pręgierzu, a kilku z was owszem :E” No tak, Ty nawet po aktywkach skanujes…

  • Chylę czoła, zapomniałam pogratulować na pw, rzadko kiedy widuje się tak lamerską ustawkę z kupionego konta, ale czego mamy wymagać od gościa, który tyłka nie potrafi ruszyć z 9 gali gdzie się cieplutko i spokojnie puszuje, gratuluje z całego serca lamerstwa, przebiłeś wszystko tym wyczynem... Inaczej się nie dało prawda? Musiało to być konto w 9 gali, Ty się najnormalniej BOISZ nosa wyściubić z tego swojego gniazdka rozkoszy, mam nadzieję, że w końcu wpadniesz w zapowiedziane odwiedziny, tylko …

  • Jak się nie ma czasu na grę to się wbija urlop, proste jak kontra na darmozjada Tak się kończy powiew nudy w MNSach i końskie marudzenie "muszę ustrzelić coś dużego", chciał duże to ma, chwila spokoju będzie Na tą akcję czekaliśmy sporo czasu, czekały recki, dex, tylko obrończyni nie chciała współpracować co do miejsca, wczoraj jednak zmieniła zdanie i zrobiła nam miłą niespodziankę tym ruchem. Chłopaki, dzięki za wspólny lot Mef, ale my sobie % z minda bierzemy bez żadnej umowy, zaproponuj coś …

  • Cytat od Sarmik: „Czemu nie łączycie Leo z tą grupą uni, wcześniej pomysł się spodobał a teraz już nie? Nie lepiej połączyć o te parę więcej uni by całość dłużej żyłą, niż stworzyć twór, który zaraz znów obrośnie kurzem?” Art?

  • Czemu nie łączycie Leo z tą grupą uni, wcześniej pomysł się spodobał a teraz już nie? Nie lepiej połączyć o te parę więcej uni by całość dłużej żyłą, niż stworzyć twór, który zaraz znów obrośnie kurzem?

  • Adaś, jak tak dalej pójdzie to będziesz lepszym adwokatem bosu niż graczem na Ursie Mówisz, że owens się odbudował, błąd, sam nigdy nie byłby w stanie odbudować się w taki sposób, to jego ludzie odbudowali, najpierw grupa "Caritas Ursa" a później te Wasze nowe nabytki niszczące dobre konta tylko do takich celów, to faktycznie jest powód do dumy i ogłaszanie tego całemu światu jak super sobie z odbudową poradził, zejdź na ziemię Adaś, albo zjedź Snikersa bo gwiazdorzysz. Adaś, dla Ciebie koń zaws…