Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 127.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Tu nie może być mowy o pushu, więc bana raczej nie zobaczymy. Swoją drogą zaczynam rozumieć koncepcje nie wstawiania starć na forum.

  • Myślę, że się mylisz, Mocny.Zawodniku. Cyferki są w tej grze najważniejsze. Przecież to gra, w której jedne cyferki walczą z drugimi. Co miałoby być ważniejsze? Co do starcia - jeśli macie dowody, to ślijcie tiickety. GO to zbadają. A gadać sobie możecie do woli. Od tego jest forum. Jedni gadają, innym rosna cyferki. W sumie to agresor ma konto na forum, wiec moze zabierze głos w sprawie tego starcia?

  • Cytat od El Pantito: „O 16.30 skan od Boo, o 17.00 skan od Boo palił się jak choinka tuż przed starciem Mam nadzieję, że ktoś napisze ticketa i sprawdzą logi Szkoda jakby takie coś uszło płazem... ” A jak się miał nie palić, skoro to on leciał?

  • Nowe Uniwersum

    Vertigo77 - - Zadawanie pytań

    Post

    Pewnie prawda jest taka, że nie ma komu adminować na nowym serwerze. W końcu wszędzie ogłoszenia, że szukają ludzi do teamu...

  • Cytat od szpic: „Kusi mnie aby napisać sobie bota, co będzie grał na jakims uni. Farmił idlaków i zobaczymy czy wyłapie bana Nawet bym zrobił aby spał parę h i robił fs ” Napisz takiego co będzie złomował, słał rece i przechwalał się potem RW na forum

  • Owszem Buleonie, można to robić legalnie, jeśli ma się przyjaciół, którzy będą chcieli poprowadzić takie konto. A z tym bywa różnie. EDIT: Ciap, dlatego ja np. nie mam pretensji do GO. Do obecnego stanu rzeczy doprowadziła chciwość graczy, a jeśli za tą chciwością stoi pewna wiedza informatyczna, to de facto Wy, jako operatorzy tej gry, często jesteście bezsilni i musicie czekać na jakieś potknięcie ze strony pushera, np. pomyli IP którym się loguje na dane konto i zrobi przez przypadek multi. J…

  • Satanael, a skoro jesteś "przy tablicy" na własne życzenie, to podpowiesz, skąd braliście czas i energię na sterowanie tym procederem? Bo pomijając aspekty moralne, intuicja mi mówi, że ogarnięcie takiej ilości kont, żeby mieć z nich jakikolwiek zysk, jest strasznie absorbujące. To ciężka robota po prostu... Że też komuś się chce...

  • Graty Vis, miłego topienia na kolejne latajki. Obrońcy Szo i startu w zawodach wioślarskich w Cambridge.

  • Pysiu co się stało?

    Vertigo77 - - DiD Dorado

    Post

    Masz super dostawców paliwa, którzy nie upominają się o swoje... Też muszę takich poszukać.

  • Cytat od ciap: „Wypowiem się i pewnie mnie zjecie. Cóż. Cytat od Vertigo77: „Podobnie, gdy grasz na komputerze i telefonie komórkowym, co robi 99% graczy. ” Można wyróżnić:+ zmienne IP + grę z różnych IP (różne urządzenia) + ukrywanie IP przez proxy/tor/VPN Pierwsze dwie rzeczy są dozwolone. Często gracze zgłaszają że mają zmienne IP - nie trzeba tego zrobić. W zasadach mamy "W sytuacji, gdy gracze okazjonalnie, z reguły lub zawsze korzystają ze wspólnego dostępu do internetu np. w szkołach, na …

  • Cytat od rsx: „VPN umozliwia 'logowanie sie' z wielu IP, czesto poprzez komputery zlokalizowane w roznych krajach, a wiec jezeli logujesz sie raz z domyslnego, a raz z innego kraju i proceder toczy sie w kolko to pojawiaja sie podstawy na przydzielenie bana z tytulu dzielenia konta. ” Podobnie, gdy grasz na komputerze i telefonie komórkowym, co robi 99% graczy.

  • Dodaj, że gdybyś postawił sobie w domu na stałym łączu mały serwerek linuxowy (np. na Raspbery Pi, albo starym kompie) to mógłbyś dodatkowo tunelować połączenie swojej przeglądarki w pracy na sieć domową i nie byłoby tego tematu. Problem powstał bo GO wyłapał, że łączysz sie z proxy VPNa, które najwyraźniej było na czarnej liście. Dla mnie to formalizm ze strony GO, bo sprawę da się łatwo obejść. Tak naprawdę liczy się to, czy uzyskiwałeś dzięki temu jakieś profity. Jeśli nie - to zwykła biurokr…

  • W sumie skoro się SGO jeszcze nie odezwał, to chyba jeszcze wszystko może się zdarzyć... Widać, że dołu strony często pojawiają się żółte nicki... Więc czytają.

  • Cytat od Acetonitryl: „ reszta tylko do obserwacji na mmorpg-stat.eu/ bo panowie co konta skupują raczej się na boardzie tym nie chwalą...a dziesiątki takich starć "ładnych" niestety nam dane oglądać nie było. ” O ile zdecydują się na jednorazowy złom, a nie powolne przetapianie floty u handlarza złomu i przesyłanie tego wraz z wydobyciem na swoje konto do handlu paliwem. I raczej się nie dowiemy, ponieważ ci smutni i źli panowie (albo panie ;P) bardzo dbają o to, by ich konta flagowe nie logowa…

  • Cytat od kamykmocy: „Tylko nie cichyp nowym top1 pls. ” Kamyk, to kwestia kalkulacji, a nie dobrych czy złych chęci. Staram się być obiektywny. Gość zaczął półtora miecha po reszcie obecnej ścisłej topki. Nawet Jarczyk, który też startował trochę później, miał tylko dwa tygodnie w plecy. Ja nie oceniam, tylko stwierdzam fakty. Co by nie robił, jest to bardzo skuteczne. Bardziej niż u innych. Tyle. Imho będzie top1, a potem mocno odsadzi resztę graczy w punktach.

  • Brawo panowie, naprawdę zacny procent i fajna akcja z przygodami Obrońcy SzO.

  • Acet, paradoksalnie ten GO wyświadczył Ci przysługę. Myślę, że mimo rozżalenia to świetnie rozumiesz. Owszem, można być top1 w jakiejś umierającej grze na uniwersum zapomnianym przez Boga, graczy i nieboszczkę partię komunistyczną, ale... po co? Pomyśl ile czasu i wysiłku Cię to kosztowało. Czas na zasłużony odpoczynek. I jak ktoś Cię poprosi, żebyś wrócił na ogame, to kopnij go w tyłek, ok? Nie umiesz grać na pół gwizdka, a ktoś kto gra tak ostro, sam sobie szkodzi. Ale oczywiście uważam, że gr…

  • Cytat od LionKong: „@Rising jest jedna podstawowa sprawa jeżeli ktoś decyduje się na zostanie GO, SGO itd to niech wykonuje swoją robotę uczciwie i profesjonalnie Nie znam mechaniki Waszych możliwości pracy ale mam tylko jedno pytanie : Czy możecie wykryć coś co się dzieje złego tzn łamane są przepisy tylko podczas ich trwania??? Czy po fakcie już nie???? Czekam na odpowiedź ” Oczywiście, że można wykryć sprawę po fakcie, od tego jest analiza logów. Jeśli jednak gracz loguje się na różne konta p…

  • Cytat od Rising: „A jeśli Wam nie odpowiada taki stan rzeczy to macie 3 wyjścia: 1. Usunąć konto, nie grać w gry GameForge. 2. Spamować Niemcom z GF czy to na Origin Boardzie czy też mailowo czy telefonicznie jak lubicie, że Wam się to nie podoba i liczyć na poprawę. 3. Zaakceptować sprawy takie jakie są i nie przejmować się rzeczami, na które nie macie wpływu. ” Gracze podchodzą emocjonalnie, trudno im się dziwić, ale jak ktoś ma trochę pojęcia jak to w praktyce może działać, to rozumie, że tea…

  • Cytat od Yoda_PL: „liczymy na wsparcie z każdej strony, bo support ma nasze zgłoszenia w głębokim poważaniu. ” A do Niemców uderzaliście?