Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 664.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od SeryjnyS: „musisz częściej kosiarkę używać chyba ” zazwyczaj koszę raz w tyg lub nawet na dwa bo plon wtedy obfitszy ale przemyślę, rozważę bo mądrego to warto posłuchać

  • Lejdis & Genitals zainspirowany ostatnimi poczynaniami opozycyjnego teamu, postanowiłem przewietrzyć latawce, pech ciał że trafiło ma Tafita, którego szczerze szanuję i lubię, tym samym mam nadzieje Tafit, że nie skasujsz konta, bo flota u ciuebie to raczej zbędny balast, mam nadzieje że pobawisz sie z nami jeszcze troche:) także może nie 100% Sz0 ale to co trzeba stawiaj i rozwijaj:) zresztą "róbta co chceta":) Wielkie Pozdrowienia dla TIME a dla Łopozycji też! w sumie to moje PB solo youtube.c…

  • @olszyn4 bracie polaku Efel ? @Efel D jest spoko gościem wszyscy tacy lądują w TIME a te sondy tutaj to rozumiem dla lepszych %% ? niemniej graty debunkracji i udanego przetopu:) Obrońcy nie wiem co, bo nie wiem kto?:)

  • kur zapiał kolejny "Seryjny Jurkobójca"

  • ładnie czołgiem wjechałeś @Efel D, winszuje:) jak górnicy sie naparzają to aż miło popatrzeć, pewnie poszło o jakieś tłuste idlaki, albo inny instrybutor Tafitowi wszystkiego dobrego, aaa Zeta to rodzynka nie rodzynek

  • zaglądam, a jakże! i widzę że górnicze armaty robią robotę, miło widzieć właściwa osobę po właściwej stronie

  • ooo brzdęk ! i do wora, długo się tym razem Jurek chował, ładne cyferki przytuliłeś @Efel D to SzO i do naSTępnego!

  • Cytat od ZDOBYWCA1: „który postanowił że będzie latał GSami i odbijał się od bunkra ” Lechu :), a czego się spodziewasz po zwykłym satkojebcy i klakierze puszera, buja sie taki po drobnych cyferkach, sensownego st z jego udziałem nie widać, no chyba że to jak na doczepkę go zaprosiliśmy do acs do puchatka, do dziś dziwie sie że poleciał xD,

  • pozdrawiam Caina i ewentualnie jego Żonę (od dawna frapuje mnie jak ona miała na imię ?? xD ) pozdrawiam tez ziomali z TIME i okolic, miłego piątku i jeszcze lepszego weekendu:) "Like the legend of the phoenix All ends with beginnings What keeps the planet spinning ... We're up all night to get lucky " hmm, coś w tym jest youtube.com/watch?v=5NV6Rdv1a3I Dnia 16-04-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor DEFEKT MOTYLA [TIME] ________________________________________________ …

  • Cytat od MrTed: „DORADO jak ktos ma konto do oddanie, wszystkie planety w jednym układzie daleko to moge zostac czyjąś deuterowka ” mądrego to miło posłuchać :), trzeba by sie dostać do ucha decydentów z KGH i zająć konto typu Ricardo, chyba najlepsze będzie pozdrawiam Panie Tadeuszu, nie znasz dnia xD ps. sorry sayan zdjąłem przed chwilą dok z wczoraj znowu mnie @Efel D namówił

  • @Efel D szacunek to podstawa, tak w ogóle Panie Kolego to dzięki za inspiracje do wieczornego latania (Ukryta treść)

  • Cytat od olszyn4: „A Ty Motyl dalej swoje,tylko płakać umiesz ,zezlomuja Ci zabawki i klikają z multi - płaczesz . Ktoś Ci mówi ,że jesteś hipokryta ,znowu płacz ,że aż żale na forum wylać trzeba . Śmieszny ludzik z Ciebie, cele się kończą to gsowke Jurkowi w us wrzuciłeś, co? ” @olszyn4 choć nie nadążam za twoimi pogmatwanymi ścieżkami umysłu, to cenie Cię niewątpliwie za grafomanie. Być może dlatego, że uważam w skrytości ducha, że nigdy nie wiadomo kiedy to nowy wieszcz sie pojawi, trzeba zat…

  • pozdrawiam Wszystkich TIME rzecz jasna w pierwszej kolejności a i oczywiście swoje multi konta xD (Ukryta treść) Sayan SzO i gramy dalej:) youtube.com/watch?v=g46tXWxtsfY Dnia 15-04-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor DEFEKT MOTYLA [TIME] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1.000.000 Reaper 75.000 Pathfinder 13.475 _________________________________________ Obrońca sayan [RiO] ________________________________________________ Duży transporter…

  • jak miło:) nasze forum wróciło z zaświatów:) zatem taki temacik od motylka: najpierw kuleczka ciach potem cyk! kilck! zawrócone kolonizuj xD nastepnie kuleczka wskrzeszona i na koniec tradycyjny nalot dywanowy pozdrowienia i różne wyrazy oczywiście od Zygmunta youtube.com/watch?v=q9ZK2BUX6gU Dnia 06-04-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor DEFEKT MOTYLA [TIME] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 1 Pancernik 216.241 ___________________________…

  • tymczasem w lany poniedziałek, daleko w odległej galaktyce ... bf2879859560b752d08f3d05268d24f2.png Dnia 05-04-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor DEFEKT MOTYLA [TIME] ________________________________________________ Statek kolonizacyjny 1 Krążownik 99.957 Pancernik 100.000 _________________________________________ Obrońca Jerzy [Gang] ________________________________________________ Satelita słoneczny 2.122 Gwiazda Śmierci 1 Pathfinder 18.183 Wyrzutnia rakiet 691.598 …

  • przetopie w jakiś dok to może skocze w punktach pionteczki dla debeściaków z TIME i okolic:) youtube.com/watch?v=nULs4JW3tPI Dnia 30-03-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor DEFEKT MOTYLA [TIME] ________________________________________________ Pancernik 100.000 Pathfinder 27.874 _________________________________________ Obrońca Captain Octans ________________________________________________ Duży transporter 78.124 Sonda szpiegowska 1.007 Reaper 37 Pathfinder 172 ________…

  • Gratulejszyn! Złomowanie metodą latającej kopalni robi wrażenie, podobnie jak zysk, szkoda tylko że na domek nie wystarczy pewnie:) boyowi SzO

  • Cytat od olszyn4: „Ostatnio uruchomiły się puszowki Jurka ,chyba miała być odbudowa ... ” Si odbudowa u Jurka to stan permanentny można by rzec taka jego karma na szczęście chłop ma wywalone na tyle na te gre że podchodzi z dystansem do tego co tu sam odjaniepawla:) kończąc trzeba podkreślić że ma niebywały talent do stawiania zabawek, na co nie ukrywam że liczę po cichu:)

  • Cytat od Em_Rip93 Aries: „Flota za anty trochę pewnie ” moja flota za anty??? coś Ty wykluczone i nieopłacalne, mam nanity 10lvl na kilku planetach wiec daje rade:)

  • Cytat od MarCinek121: „Jurek to juz chyba nie wróci po ostatnich złomach ” Jurek? legenda Dorado! ) najlepszy gracz tego uni na pewno pod kątem wkładu własnego, bazuje tu na nim wiele osób, po prostu Dorado bez niego nie istnieje:) odpocznie na eko a potem zasili całe unifusion:)