Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 313.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • jakie młodzieżowe RW Graty

  • znowu się wpisuje ze względu na podkład Graty

  • Andrzeju, jak Ci na imię? Graty debiutu i powodzenia

  • mam nadzieję że braciszek się nie poddał po kolejnym Twoim złomie Grats

  • niedługo do sojuszowego top 10 się wbijesz z tymi starciami Graty

  • Tararatatata Znowu Paracetamol, pewno push Pozdro GEN [ciach] Dnia 20-03-2018 20:44:55 następujące floty spotkały się w walce: Agresor PioTro [GEN] ________________________________________________ Pancernik 8.000 _________________________________________ Obrońca Paracetamol [LNG] ________________________________________________ Mały transporter 28 Duży transporter 12.547 Krążownik 89 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 101 Sonda szpiegowska 199 Niszczyciel 202 _______________________________________…

  • Czołek kluski z rosołem Wszystko ucieka, a tego starcia to się już wcale nie spodziewałem Pozdro GEN Mogło być o wiele bardziej kolorowo, ale drugie tyle dofarmu obrońca zawinął youtube.com/watch?v=V_rgOau603I Dnia 18-03-2018 16:48:46 następujące floty spotkały się w walce: Agresor PioTro [GEN] ________________________________________________ Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca Gladi [Minionki] ________________________________________________ Mały transporter 3.377…

  • ach Ty to jesteś zdolny obserwator a jako doświadczony flociarz wiesz ze czasem lepiej przetopic zysk w kopalnie także miłego klepania eko i więcej takich

  • Bulion psitka Graty Paweł ślicznego stejka

  • Szkoda strzępić ryja na Buliona Graty Paweł ładnego stejka, przydałby mnie się taki, bo nielegalne surowce z pushu zaczęły się kończyć Tankowania pozazdrościć edit/ niewiele brakowało i w weekend zmieściłbym się między odświeżeniami Riddicka i dobił go w trzecim starciu, wtedy niektórzy by się posrali z bólu

  • Riddick postanowił się mścić i popsuć to co wyprodukowały stocznie na planecie :) youtube.com/watch?v=k48FXcy0nOc Pozdro GEN:* Dnia 11-03-2018 15:28:54 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Riddick ________________________________________________ Okręt wojenny 5.489 Pancernik 330 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca PioTro [GEN] ________________________________________________ Krążownik 1.735 Statek kolonizacyjny 2 Sonda szpiegowska 472 Satelita słonecz…

  • Cze Riddick leciał z niewinnym farmingiem na idlaka, doleciał i nawet wrócił na 3 sekundy youtube.com/watch?v=Qq4j1LtCdww Dnia 10-03-2018 19:03:44 następujące floty spotkały się w walce: Agresor PioTro [GEN] ________________________________________________ Mały transporter 20.000 Lekki myśliwiec 150.000 Okręt wojenny 3.000 Pancernik 14.259 Krążownik 20.000 _________________________________________ Obrońca Riddick ________________________________________________ Mały transporter 1.481 Lekki myśli…

  • Hej Gracz Tadek zaurlopował kilka tygodni wcześniej. Wczoraj rano puścił jakiś transport do alla, all się pochwalił w sojuszu, a kiedy wieczorem wróciłem z pracy tadzio już dawno miał pokasowane wszystkie planety [*] Na tyle mi się poszczęściło, że nikt tego wcześniej nie zauważył i mogłem zacząć rabunek, licząc że uda mi się w jak największą ilość planet wlecieć wyszło słodko a ja miałem przez całe wieczór wszystkie sloty zapchane Pozdrowienia dla Dżenderków oraz buddy youtube.com/watch?v=_LEfl…

  • Kozak pewnie długo minie zanim Cię przebiję Graty miszczu

  • Badaj turbo recki mistrzu pierwsze tutaj i nie ostatnie, graty

  • Z największą przyjemnością wklejam jeszcze świeży komentarz Buliona Cytat od buleon: „Wielebny, gratuluję Tak jak pisałem, agresor nie obserwuje aktywek, więc pod teleporter jak znalazł. Sondy wskazują na opóźnianie, więc to nie kwestia lekceważenia, a braku umiejętności lub znajomości narzędzi... ” Także bulion szykuj rakiety na Pawła bo co innego? Graty

  • jaki konwerter młodzieżowy Graty, stawiaj pancuszki

  • Cytat od pawel1000: „stawiając swoją kulkę obok moich kulek ” Nic więcej nie trzeba dodawać Graty

  • Stejk cienki jak siki pająka Ale kolejnego mogę dodać do podpisu więc gra Obrońca raczej prędko na nogi nie wstanie z racji tego, że tylko jedną planetę ma Pozdro DŻENDER Trochę mongolskiego rapu na podkład youtube.com/watch?v=PYF8Wqs49wo Dnia 18-02-2018 19:11:45 następujące floty spotkały się w walce: Agresor PioTro [GEN] ________________________________________________ Krążownik 15.100 Lekki myśliwiec 120.000 _________________________________________ Obrońca mustangja123 [jwp] ________________…

  • Widzę Paweł, że zaczyna Ci się włączać złomowanie ciekawe kto będzie następną topową ofiarą? A mi aż wstyd tych moich ostatnich stejków jak to widzę Graty