Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-48 z 48.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Mam podobną sytuację, jest jakiś mega lag, wszystko się pozacinało.

  • zakupy w Rynku

    SimonS - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od justvroum: „Wszystko jest wbudowane w rynek, polecam przeczytać każdą linijkę tekstu przy tworzeniu własnej oferty ” haha, masz racje, zajebiste:D już wiem co to auto oferta:) no cóż, kto pyta nie błądzi:D

  • zakupy w Rynku

    SimonS - - Zadawanie pytań

    Post

    miałem właśnie dziwną sytuację. robię ofertę, że mam na sprzedaż kryształ i w zamian chcę metal, klikam stwórz ofertę i w tym samym momencie widzę jak ktoś już do mnie po to leci. piszę do gościa z pytaniem czego używa do robienia zakupów w rynku, a on na to że niczego i że on nic nie kupował.. ale jego flota do mnie leci po te zakupy i jej nie cofa.. to jakiś bug czy istnieją jakieś skrypty, które wyszukują interesujące nas oferty i robią zakupy automatycznie?

  • Błąd czatu?

    SimonS - - Błędy w grze

    Post

    cześć, ostatnio ktoś do mnie napisał na czacie, przesłał reklamę innej gry (?), ogólnie spam. Wiadomość zgłosiłem do og, ale jest problem bo nie mogę zamknąć okienka z tą wiadomością, ani jej skasować. klikam w krzyżyk i nic się nie dzieje. ktoś ma rozwiązanie takiego problemu ? Bez-tytu-u.jpg">

  • Gdzie znajdę misje?

    SimonS - - Zadawanie pytań

    Post

    Ok, u mnie wszystko wróciło do normy. Tzn misje są pod znakiem zapytania, a wybór klasy w menu po prawej na górze.

  • Gdzie znajdę misje?

    SimonS - - Zadawanie pytań

    Post

    Ostatnio były pod żółtym znakiem zapytania, teraz są tam profesje

  • Przywitaj się!

    SimonS - - Prezentacje użytkowników

    Post

    Cytat od nowynick: „To witamy po powrocie Co do zmian to akurat trafiłeś na moment kiedy wchodzą całkiem spore zmiany w grze. Najnowszy serwer już je ma - starsze jeszcze nie. Jeżeli nie wybrałeś serwera to może to pomoże podjąć decyzję ” coś czytałem. póki co jestem na jakimś starszym serwerze, muszę sobie to wszystko przypomnieć:)

  • Przywitaj się!

    SimonS - - Prezentacje użytkowników

    Post

    cześć, ostatnio zakupiłem sobie fajną grę na kompa, ale mój kalkulator nie pociągnął, więc poszukałem czegoś co jednak mi pójdzie. No i trafiłem na ogame, tytuł który męczyłem 15 lat temu. widzę, że trochę się zmieniło, ale jak na taki szmat czasu to jednak nie za wiele.