Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 204.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Przełamałeś złą passę, oby to był początek czegoś większego jak u trampka

  • Eleganckie trafienie! Szkoda że mnie przy tym nie było, może nie miałbyś takich problemów z reckami. Gratuluję % (z niewielkim udziałem złomu z własnej floty) i zysku oby to było motywacją do dalszej gry!

  • Przyszłość Ogame

    tom - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Patrząc na szybkość wprowadzania zmian, mamy jeszcze trochę czasu na w miarę normalną grę Mam nadzieję, że ten pomysł zostanie solidnie dopracowany, bo jak nie to czeka nas niegrywalny powergaming, gdzie faworyzowani będą gracze: - silni (zwykle - ale nie zawsze - puszerzy) - z tonami antymaterii (bo zapewne żeby zrobić te wszystkie ulepszenia w rozsądnym czasie, trzeba będzie coś przeklikać, a może też dokupić antypola na moonie) - zamknięci w ulach (w jednym miejscu bezpiecznie trzymamy cały d…

  • @Reaver po pierwsze, tak jak pisał buleon, skutki RW nie zostały cofnięte w grze. (Ukryta treść) Poza tym ja nie wiem jak było naprawdę, może wy tam z Wiosna wiecie więcej ode mnie (to w końcu jego konto no nie? choć jestem w stanie uwierzyć że to tylko jego znajomy). Jeśli Rudii się zalogował wtedy gdy były aktywki i widział mój lot, to przecież mógł uciec / napisać od razu. Nie rozumiem cwaniaczków, którzy złośliwie czekają z ucieczką do ostatniej chwili (no chyba że ktoś kombinuje z jakąś akc…

  • Dawno nie mieliśmy naprawdę dużych starć na Urielu. Czego bym wcześniej nie pisał o stylu gry RB, gratuluję potężnego trafienia - flota w końcu się do czegoś przydała I nie ukrywam że trochę zazdroszczę, sam dziś sprawdzałem PioTro, ale za wcześnie

  • Propozycja zmiany parametrów uni

    tom - - DiD Uriel

    Post

    Ja mam przede wszystkim pytanie - czy w ogóle zanosi się na UF? Nie widzę żeby coś się działo w tej sprawie. A nawet jeśli - nasze uniwersum jeszcze nie jest całkiem wymarłe są inne, starsze. Co do proponowanej zmiany, poza chęcią "dorównania" starszym uniwersom do hipotetycznej fuzji, nie widzę zalet. Napiszę ze swojego punktu widzenia. Będzie więcej cyferek i nie przeszkadzałoby mi to, gdyby wszyscy na tym skorzystali tak samo. A oczywiste jest, że najbardziej skorzystają ekonomowie i gracze s…

  • Atak niedługo po wyłączeniu blokady ataków. Nie wiem czy Renegade Castor jest kolejną ofiarą lobby (fs zawrócony bez jego wiedzy / zapomniał wysłać fs po blokadzie ataków), czy przyczyna bfsa była inna. W każdym razie ledwo zdążyłem, bo zalogował się niedługo po starciu. Życzę SzO! Pozdrawiam sojuszników. Dnia 28-06-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor tom [Minionki] ________________________________________________ Pancernik 36.679 _______________________________________…

  • przywitaj sie

    tom - - DiD Cosmos

    Post

    Najcik, po co co trochę zaczynać od nowa na uni o podobnych parametrach? Przykładowo, ja cały czas gram na Urielu i tylko tam. Konfiguracja taka sama jak to, tylko 6 galaktyk... Nie rozumiem tego szału z antymaterią. I tak po kilku miesiącach nici będą z tymczasowych top - takich, jakie Billie the kid ma w podpisie .

  • No to tak, najpierw dziękuję trampkowi za skan, ja skanowałem jakiś czas wcześniej i jeszcze nic nie stało. No i trampku obyś miał więcej czasu i chęci do gry, a nie tylko poskanujesz i wracasz na ufs A teraz historia starcia. Leciałem po prostu na bfsa. W międzyczasie pojawiły się niemile widziane aktywki (w tym na matce). Tylko mięczaki zawracają przy byle aktywce (ile to starć bym spalił jakbym tak zawracał), poza tym te aktywki potem zniknęły, więc leciałem dalej licząc się z tym że obrońca …

  • Lobby- problemy kto ma ?

    tom - - Błędy w grze

    Post

    Coś się dzieje na serwerach GF, bo np. na mmorpg-stat są zaktualizowane statystyki. Atak, o którego powodzenie się bałem, udał się, tylko pytanie czy udał się "uczciwie" czy tylko dlatego że obrońca nie mógł wejść po 3. To drugie by było smutne i nikomu tego nie życzę.

  • Lobby- problemy kto ma ?

    tom - - Błędy w grze

    Post

    Pocieszające że wszyscy nie mogą się zalogować Właśnie leciałem na atak, wlot po 3. Ciekawe co się stało... No i ciekawe też, kiedy to zostanie przywrócone do normy i w jakim stanie będą nasze konta. Ja np. za niedługo chciałbym wysłać fs i iść spać, no cóż, chyba czeka mnie bfs po naprawieniu tego błędu

  • Tym razem tylko farming - wlot w bunkier, z którego przypakiem wyszło ST. Dobrze że tym razem tombro się nie zalogował, bo znowu by zmarnował wszystkie surowce na bunkier (więcej tych wr-ów !!!) Dnia 27-06-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor tom [Minionki] ________________________________________________ Krążownik 60.000 Lekki myśliwiec 618.690 _________________________________________ Obrońca tombro [E-K-O] ________________________________________________ Mały transpor…

  • Ostatnie ST miałem tydzień temu - czas nakarmić wygłodniałe rekiny . Wiele razy latałem na vanuatu na pałę - bezskutecznie. Ale obserwacje przyniosły efekt i ostatecznie udało się coś ciekawszego. Z góry przepraszam ew. zainteresowanych - jako że jest mało celów, nie będę pisał szczegółów, a nuż kogoś jeszcze uda się podobnie zrobić (zatem po co wstawiam ST? żeby nie było że mam przyrosty znikąd jak RB ). Obrońca kulturalnie pogratulował, życzę wytrwałej odbudowy i dalszej gry Pozdrawiam sojuszn…

  • Dobrze że w końcu coś wpadło. Potężny zysk jak na takie małe starcie! Przetapiaj na coś, co się przyda do pakowania większych celów

  • Pozdrawiam z (wciąż żywego) Uriela Nie rozumiem tego "tam mi nie wyszło, tu będzie lepiej" - nie sądzę... W każdym razie życzę powodzenia i miłej zabawy

  • Cytat od Krucjo: „Jeszcze raz gratuluję i dziękuję że mogłem grać u Twego boku ! Jesteś top 1 pod względem chęci i zaangażowania z czystymi rękoma ” Jeszcze możesz zmienić zdanie i wrócić "pograć u mego boku" A co do uczciwych złomiarzy, pamiętaj o trampku! Teraz ma mało czasu, ale w całej swojej karierze zrobił więcej niż ja.

  • Kolejny wyliczony z pz tym razem na większy %. W Ogejmowej Lidze Bezpiecznych Fsów Legia zajęła ostatnie miejsce . Nie dość że fs na pz do sąsiada w układzie, wysyłany dzień w dzień dokładnie tak samo, to jeszcze te fsy nie były odbierane, więc w zasadzie nie trzeba było dokładnie wyliczać. Dziękuję pavcioszowi i trampkowi za podzielenie się spotrzeżeniami z obserwacji . Obrońcy życzę odbudowy. Pozdrawiam sojuszników - żółtych, niebieskich i tych już bez kont... Dnia 19-06-2018 --:--:-- następuj…

  • Taki tam farming na bunkrze, przypadkiem wyszło małe ST - zawsze coś . Możliwe że te resztki floty pochodzą z doku po ostatnim złomie od PioTro, jak tak to "z doku powstałeś, w dok się obrócisz". Dnia 18-06-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor tom [Minionki] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 596.708 Ciężki myśliwiec 305 Krążownik 30.000 _________________________________________ Obrońca Mararok [IFP] _________________________________________…

  • Po czwartkowym złomie floty cywilnej skanowałem parta częściej niż zwykle, licząc na to że brakujące punkty militarne się gdzieś "zmaterializują". No i się doczekałem, niszczyciele zacumowały w porcie, tylko po to by nakarmić moje rekiny. Tak jak pisałem, nieobecność parta jest niepokojąca - mam nadzieję, że nie stało mu się nic poważnego w realu... Starcie dedykuję @Krucjo youtube.com/watch?v=zuwW9IVwZ0U Dnia 16-06-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor tom [Minionki] ___…

  • Gratuluję pięknej akcji Nie rozumiem zachowania obrońcy - wy mu niszczycie kolejne moony a on tylko grzecznie przenosi flotę na jednego z pozostałych ? Po pierwszej próbie moonkillingu powinien zmienić styl gry. Nie rozumiem też, po co dzielić fsa innego niż na stacjonuj. Szkoda że flota nie leciała razem, zapisalibyście się w rekordach :p