Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-57 z 57.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od john malkowitz007: „ 1. Nie wolno przebijac samego siebie 2..Ustalic o ile mozna max przebic poprzednika ( do ustalenia ) ” O, ktoś wpadł na genialny pomysł! Nie można przebijać samego siebie. Często często nie mogę podbić ceny, bo ktoś przebija sam siebie po 10-20 razy.

  • Cytat od LoleXXX: „Na pewnym etapie gry masz takie wydobycie, że całego metalu i kryształu nie przerobisz na wr/ldl, więc musisz wydawać na coś innego ” Na szczęście są Gaussa i plazmówki Problem rozwiązany Cytat od stresS: „Niezłe bunkierki, ja tak tylko dopytam czy działa Jonowe i Ciężkie lasery jest sens w ogóle budować czy lepiej mięcho w postaci WR, LL z gaussami i plazma? ” Jak dla mnie to bez różnicy, najbezpieczniej plazmy + WR albo LDL

  • Ma to sens na uni, gdzie jest już mniej graczy ( wymarłe uni ). U mnie np raczej rzadko się zdarza, że ta sama osoba ma +6 wylicytowanych przedmiotów.

  • Bardzo ładnie dziękujemy! Ukłony, bo zajęło Ci to sporo czasu!

  • Chyba Tobie już starczy, takie liczby ostatnio wykręcasz, że... Przetapiaj na co tam chcesz i co lubisz a obrońcy Szo!

  • Brawo, piękny % i zysk. Przetapiaj a obrońcy Szo!

  • Dok kosmiczny - zwiększenie %

    foxopi - - Gra

    Post

    Cytat od Truck driver: „Pomysl jeszcze raz nad tym wszystkim co napisales. Uwazasz, ze wiekszosc Twojej floty straconej w wyniku starcia wroci przez dok? Skad takie wnioski? Teraz dzieki temu, ze jest dok masz max 15-16% z calosci floty do odzyskania z pola wrakowego wiec wyjasnij jaka to jest wiekszosc z calosci posiadanej floty przed zlomowaniem? Nawet jesli uda Ci sie rozbudowac dok do 20lvl to nadal nie da Ci to nawet 20% z wielkosci floty jaka dostaniesz do odzyskania z pz. Czyli dostajesz …

  • Dok kosmiczny - zwiększenie %

    foxopi - - Gra

    Post

    Cytat od Truck driver: „Dlaczego "zniszczymy"? Po zlomie latwiej bedzie sie odbudowac i tyle. A jak ktos nie przypilnuje doku to i tak oberwie znowu jesli agresor bedzie mial zysk z dobitki zamiast negowac pomysl zauwazcie, ze jest to proste rozwiazanie nie wymagajace pomocy sojuszu ani antymaterii jak to wspomnial wczesniej @john malkowitz007. Przy duzych flotach obecny % zlomu jaki wpada do doku na odbudowe i tak daje ladnego kopa na start a podniesienie tego procenta tylko ulatwi rozgrywke i …

  • Dok kosmiczny - zwiększenie %

    foxopi - - Gra

    Post

    Cytat od Qwant-holon: „Co wy z tym moonem "nie do zniszczenia" macie? Max średnica to 8944km, jak masz mniejszy np. 8800km to się zwiększy po kilku wlotach, o ile wcześniej go nie stracisz i wszystko trafia szlag. Ktoś kiedyś wymyślił, że moon nie może być większy od planety, a najmniejsza planeta zaczyna się właśnie od średnicy największego moona. Ciekawą opcją byłoby także zwiększanie planety, ale to akurat wprowadzałoby zbytni ambaras w grze. ” No to wszystko ok, ale wracając do tematu, to zw…

  • Dok kosmiczny - zwiększenie %

    foxopi - - Gra

    Post

    Cytat od Qwant-holon: „Wyraźnie lecz nadal niepełnie - co z opcją opadania marnowanego złomu na księżyc i zwiększania jego średnicy zgodnie z podanym wzorem, przy czym wartość N0 jest umowną stałą (ja brałem 1k surki) przyjmujemy w zależności od upodobań, czy 1kkk złomu na planetce ma zwiększyć moona o około 50km. ” Wydanie 1kkk surki to malutki pryszcz, więc stworzenie moona, który jest prawie niemożliwy do zniszczenia bardzo łatwe, wciąż jestem bardzo na nie. Dodatkowe opcje do gry są spoko, j…

  • Cytat od Slotare: „Cytat od foxopi: „Zmieniliście nazwę po prostu, to już zostaje do oceny Operatorów, oni znają dokładne godziny ( kiedy została wypowiedziana wojna, kiedy została zmieniona nazwa sojuszu). Czekamy na informacje ” Nazwa została dokładnie zmieniona po wypowiedzeniu wojny, to że tytuł był edytowany nie nasz problem, ale zabawa =D ” Skoro "po wypowiedzeniu" wojny, to myślę, że ona obowiązuje

  • Cytat od Puck: „Cytat od foxopi: „A czy wojna "nierozstrzygnięta" nie jest zakończona? Tak myślę Więc wypowiadając Wam wojnę sojusz Push osiągnął limit 3 wojen w tym samym czasie. ” Wojna została na początku wypowiedziana sojuszowi MAFIA, my jesteśmy MAFIAA ” Zmieniliście nazwę po prostu, to już zostaje do oceny Operatorów, oni znają dokładne godziny ( kiedy została wypowiedziana wojna, kiedy została zmieniona nazwa sojuszu). Czekamy na informacje

  • Dok kosmiczny - zwiększenie %

    foxopi - - Gra

    Post

    Stanowczo na nie! Dok to i tak taki plusik, który był wprowadzony po długim istnieniu Ogame, no i już i tak dużo daje, nie sądzę by było potrzebne zwiększać go jeszcze bardziej

  • Cytat od Straznik Kukurydzy: „no to może ja ci wytłumaczę kochasiu macie limit 3 wojen (jak zawsze) wiem że masz układy pomarańczowy, ale to nic nie da - tak samo jak nie dało w przypadku wojny z Corleone macie 3 wojny teraz i nie możecie wypowiedzieć czwartej ” A czy wojna "nierozstrzygnięta" nie jest zakończona? Tak myślę Więc wypowiadając Wam wojnę sojusz Push osiągnął limit 3 wojen w tym samym czasie.

  • Cytat od jolavelvet: „Co robią lotnicy kiedy chcą ominąć zasadę basha ,bo mają górników na oku - wypowiadają wojnę "powodzenia" Panowie "wojownicy" ” Gramy na wojskowym uni górniku

  • Podpinam się pod Risinga. Wiem jak praca GM jest wymagająca i trudna, jeśli nie wierzysz to sprawdź sam, chociaż ostrzegam, bo przyjęcie to też nie takie hop siup Co do wynagrodzenia dla Teamu Ogame to ciężko powiedzieć, czy mają jakieś pieniądze, może nie mają? Tylko co mnie do kogoś portfela zaglądać, dobrze, że są i robią robotę. Dowody możesz upublicznić, chyba, że to zrobiłeś ale śledzę temat i nie widziałem nic takiego co mogłoby wskazywać w 100%, że jest "oszustem" Zajmij się swoją flotą …

  • Myślał, że jak założy pszczeli garniturek to osy nie pogryzą Atakującemy szo oczywiście