Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-116 z 116.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • I to jest wyśrubowany procent a tym bardziej cieszy że w obronie. Jak to się mówi Nosił wilki razy kilka, ponieśli i wilka. Dla całej ekipy należy się medal ️za zgrana akcje i browary. Dziękuję za zaproszenie do wspólnej akcji, chociaż moja flota to robiła za tło;-) R. I. P. hagen życzę szybkiej odbudowy, zapewne sojusz wspomoże w tych trudnych chwilach. Jeszcze raz gratuluję pomysłu I zagrania. Chcemy więcej. Pozdrawiam.

  • ichor [NPS] vs. JKP ~ 621.45%

    Ichor - - Starcia Taurus

    Post

    Witam. Takie małe co nieco. Na planetę leciało 8000 dt i 2 gaski, dodatkowo przed wlotem dt i gasek była kolejna dostawa surowca, 1000 dt wszystko wyładowane po brzegi surowcem. Przed moim atakiem JKP surowiec który zostal dostarczyły przez 1000dt schował, a dt zostawił. Trochę mnie tym zdziwił . Cóż, jego strata mój zysk. Dzien można zaliczyć do udanych Obrońcy Szo Dnia 25-12-2018 20:14:34 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ichor [NPS] ______________________________________________…

  • Ćwierkały wróble, że Aenon dostał złoma to od razu pomyślałem Riphagen go trafił. No i zgadłem. Gratuluję ataku. Obrońcy szo

  • Po przeskoczeniu na docelowe uni 5 planet trafiło dokładnie w to samo miejsce, a 5 planet w ten sam układ tylko inna lokalizacja przesunięcie o kilka miejsc. Nie dostałem informacji o darmowych przenosinach konta, bo zgodnie z informacją nie należy się. A tu niespodzianka mogę przenosić planety. Po wybraniu planety i miejsca gdzie chce się przenieść pojawia się informacja o kosztach jakie muszę ponieść, zatwierdzam wybór czekam 24 godziny i wszystko kończy się sukcesem konto przeniesione. Koszt …

  • To spadło z nieba trochę gwiazdek :). Widać coś się dzieje na uni. Gratuluje ataku obrońcy Szo

  • Pięknie się przywitałes. Tak trzymać.

  • Gratuluję zysku i obroncy szybkiej odbudowy

  • Witam. Miałem nie lecieć na SupremeSacrifice trochę wyglądało mi to na zasadzkę. Tym bardziej że w połowie drogi był gracz lukos z NC i obawiałem się kontry. Ale raz kozie śmierc. (Ukryta treść) Dnia 20-10-2018 03:47:24 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ichor [NPS] ________________________________________________ Duży transporter 7.208 Lekki myśliwiec 101.534 Ciężki myśliwiec 1.044 Krążownik 10.663 Okręt wojenny 15.190 Bombowiec 5.063 Niszczyciel 1.452 Pancernik 13.123 ____________…

  • Pięknie to wszystko wygląda. Riphagen gratuluję szybkiej odpowiedzi. A obrońcy szybkiej odbudowy

  • witam. Agresorowi gratuluję akcji. A Riphagenowi szybkiej odbudowy. Moim zdaniem administrator nie powinien usuwać rozmów, a tym bardziej linków do scrennów i rozmów z komunikatorów. Pozwoliłoby to innym graczom na zapoznanie się z przebiegiem całej akcji. Ciężko stwierdzić,czy zrzuty z gry i czy rozmowy są prawdziwe jak to twierdzi latte, czy fałszywe zdanie riphagena. Z tego co mi wiadomo sprawa o push i kupno konta zgłoszona do GO. Czekamy na werdykt. Nie ma też co sugerować się wcześniejszym…

  • Gratuluję akcji. Teleport czyni cuda:). Testowi życzę Szo. Zapewne szybko odrobi straty.

  • Na sto procent byłem pewien, że atakujący zawróci flote. Tym bardziej, że na planecie nie było floty, surowca a obrona znikoma. Straty po mojej stronie byłyby o wiele mniejsze, ale przegapiłem godzinę i nie mogłem posłać swoich gąsek. I musiałem rzucić to co miałem wolne. Część floty leciala na idlera, więc zwróciłem. Trochę floty sobie latała w innej gali. A złom cieszy, bo w obronie Obroncy Szo.

  • Dnia 14-11-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Tyson [BOA] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 25 _________________________________________ Obrońca kylo [NPS] ________________________________________________ Satelita słoneczny 100 Wyrzutnia rakiet 117 _________________________________________ Obrońca ichor [NPS] ________________________________________________ Mały transporter 300 Lekki myśliwiec 1.975 Ciężki myśliwiec 147 Krążownik 1.612 O…

  • Witam To mój pierwszy raport jaki wstawiam. Nie do końca wierzyłem, że atak wejdzie. Obroń ca miał sporo czasu na zawrócenie floty, ale tego nie zrobił i tylko złom pozostał. Obrońcy życzę szybkiej odbudowy. Dnia 09-11-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor ichor [NPS] ________________________________________________ Mały transporter 500 Duży transporter 2.200 Lekki myśliwiec 2.136 Ciężki myśliwiec 142 Krążownik 1.600 Okręt wojenny 4.500 Recykler 1 Niszczyciel 363 Pancerni…

  • Wiadomo S&D zobowiązuje, ale lepiej było napisać latam po słabszych graczach niż latam po śmieciach. O wiele lepiej brzmi i nikt nie poczuje się urażony. Wiem, że to było niezamierzone i nie miałeś w tym żadnego celu. Jak dasz radę to proszę edytuj swój post. A tak na marginesie to gratuluję każdy procent zbliża do zwycięstwa. Tak trzymaj. Pozdrawiam Ichor

  • Na mój złom trochę sie złożyło. Jeden poważny błąd to nie zrobiony fs. Później nastąpiła mała awaria która przerodziła się w większą. Technika w służbie człowiekowi wypowiedziała umowę Ociec test znalazł sie w odpowiednim miejscu i czasie, gratuluję zysku i procentu. Pozdrawiam sojusz NC Postaram sie szybko odbudować