Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 76.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Listy gończe

    Lord L - - Gra

    Post

    Cytat od ciap: „Kiedyś takie coś już było w ogame. Teraz nie ma więc chyba się nie sprawdziło. Łowcy Głów - Okres Pilotażowy ” Przy pełnych uniwersach, pomysł graczy, tylko jeden problem. Nie został zaakceptowany przez innych graczy. Ten pomysł w ogóle mało opisany

  • Newtron - przedmiot bezwartościowy

    Lord L - - Gra

    Post

    Dla starszych graczy może tak, ale na nowych uniach stałby się bezużyteczny. Przy badaniu które trwa parę czy paręnaście godzin 6h a 15% ma kolosalną różnicę.

  • Cytat: „1. zaprzestania usuwania calych postow bez zadnego sladu” Tak jest obecnie jk w poście jest 1 wulg, 1 obraźliwe zdanie to się to ciacha, a jeśli większosc postu to się po prostu usuwa, bo nie wnosi to nic w dyskusję Cytat: „ 2. tresci niezgodne z regulaminem tylko zostana usuniete z postu, a jak caly post zawiera tresci niezgodne z regulaminem to wykasowac cala tresc a post zostawic” I będziemy mieć składankę pół postu jednego, 1 linijkę drugiego i 3 pustę. teraz jak osoba z zewnątrz ma …

  • Planety idlerów

    Lord L - - Gra

    Post

    Jedni chcą by idlerów nie usuwać, a drudzy marudzą, że idlerzy zajmują miejsca w atrakcyjnych okolicach i czemu tak długo istnieją, wiec jak tu pogodzić interes obu grup?

  • nick prowadzacy temat

    Lord L - - Forum

    Post

    Jest pewien problem techniczny, to forum nie nadaje uprawnienia na tematy, tylko na działy. Żeby jeden użytkownik mógł edytować temat drugiego to musiałby mieć uprawnienia moderatorskie, nawet dotyczy to opiekunów S&D A zgody do prowadzenia 1 konta raczej nie będzie, bo zawsze ktoś postronny może kontem zarządzać, a kto udowodni, że siedzi na nim 1, 2 czy 15 osób

  • Wiadomości do rangi

    Lord L - - Gra

    Post

    Pomysł dobry. jedynie przy bardzo rozrangowionym sojuszu mogą występować drobne problemy, jednak zawsze mozna by było zastosować wybór do ilu grup daną wiadomość można wysłać.

  • Automatyczne podnoszenie się floty

    Lord L - - Gra

    Post

    Już nie przesadzajmy z głupimi pomysłami. Jeszcze bot, który gra za nas...

  • Zobaczenie co widzi szpiegujący

    Lord L - - Gra

    Post

    No to zamykam. Pomysł na zasadzie jak jeszcze uprościć, by w ogóle nic nie robić jest bee :P

  • Zmiana układu forum.

    Lord L - - Forum

    Post

    I tu jest pies pogrzebany. Przy kilkudziesięciu uniach jest to trochę problematyczne jeśli każdy co innego moderuje. Już nawet przy 10 w innych grach to utrudnia życie. Może jestem starej daty, ale mnie taki zapis wydaje się czytelniejszy, szczególnie przy grze na kilku uniwersach, szczególnie jak interesuje mnie jeden dział powiedzmy dyskusje lub pch.

  • Na prośbę autora ten i pozostałe dwa zamykam

  • Dział na forum

    Lord L - - Forum

    Post

    Krótko i na temat OWK zabrania sprzedawania konta lub uzyskiwania jakichkolwiek profitów w życiu realnym. Konta są własnością GFu i nie ma możliwości uzyskiwania za nie głównie pieniędzy.

  • Kolonia a Ekonomia

    Lord L - - Poradniki i Narzędzia

    Post

    Na przyszłość wystarczy 1 temat w jednym dziale, a nie latanie po całym forum. Temat w pytaniach klik i zamykam

  • Nie licząc, że temat zabroniony. To algorytm jak zwykle na oko ;> Od tak sobie wyliczyłem, za chwilę ktoś zaprotestuje, bo rakiety pół floty mu wybiją :P Były już tematy o przyjmowaniu obrażeń przez rakiety, obrona orbitalna, tak też się pojawił bodaj kilka razy. To, że coś się podoba 1 graczowi nie znaczy, że setkom tysięcy też się spodowa

  • Czyszczenie forum

    Lord L - - Forum

    Post

    A które działy miałyby być czyszczone? Działy informacyjne, wojny, pch się nie czyści, bo to informacje dla graczy. Ile raportów wykręcił, z kim wojny sojusz toczył itd. Przy wejściu na nowy silnik forum było czyszczenie forum ze starych tematów.

  • Wszystko to jest kwestia czasu. Było banowanie przez allegro znikły oferty, banowanie przez forum poznikały oferty, teraz jest gg, za chwilę będzie przez jakieś inny serwis lub przez osoby zaufane. Wszyscy się uczą, pójdzie kilka banów i zmieni się metoda. Wyjdzie jakaś metoda przez pośrednika przez lewe konta na forum i zbanuj takiego gracza potem ;] Wszystko to walka z wiatrakami, którą pomarańczowi podejmują, tylko 100% osób nie wybanujesz...

  • Po prostu zgłaszaj takie wiadomości a dani użytkownicy będą blokowani. Nic nie poradzisz, że ludzie są tacy, a pomysłu na to nie ma, bo zawsze znajdzie się sposób na ukrycie sposobu .

  • To nie jest dział do pytania i prosiłby trochę więcej wysiłku niż walić gdzie popadnie

  • Czekałem na Zwolin Ale się chyba nie doczekam. Temat ogólnie tragicznie opracowany, zabrany chyba ze złej strony. Statystyki zbyt krótkie, pobieżne i niepełne

  • Lord L ak LL

    Lord L - - Archiwum CT

    Post

    Zapomniałem całkiem o tym temacie Cytat: „Avatar napisał(a) Lol, teraz zauważyłem graty awansu [; bardzo się spóźniłem? mod i smod - zaliczone, czas na fa? :P” Dzięki. Nieee FA nigdy nie będzie, bo nie chcę Cytat: „A którego moda i smoda zaliczył? :D” David top secret! A na serio to nie wiem po co mnie chcieli Cytat: „czy chciałbyś posiadać moc Pań z telewizyjnych teleturniejów, które potrafią gadać 'ostatnie 10sec!' przez całość 45min programu?” A po co mi taka umiejętność. Jakbym tyle gadał to…

  • Lord L ak LL

    Lord L - - Archiwum CT

    Post

    Jakaś świnia mi prezentacje z prawie 3 strony podbiła Pytania David Cytat: „No nie. Tak nisko upaść? Na drugą stronę? No way ^^” Trzeba kiedyś Cytat: „Jak tam sesja?” Leci powoli Cytat: „Ile egzaminów zdanych w 0 terminie?” 0 ! Ja jestem hardkorowiec i walczę do końca, do tego mało kiedy są zerówki Cytat: „Ile przewidujesz poprawek?” Tak jak zawsze liczę , że będzie komplet