Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 569.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • By By Sid

    dramat. - - Oceń mnie

    Post

    Ile lat? Ze 4 strzeliło Cieszę się, że biegniecie w dobrym kierunku. Jeżeli chodzi o modele 3D, polecam w ciemno. Ciekawa przygoda i dużo można przełożyć na wektorową i odwrotnie, także śmiało! Tam to dopiero walka ze światłem i cieniem, a ile modelingu.. będzie zabawy. 3ds max i jazda, albo w PS'ie zacząć powoli i przejść na coś z modelingu i animacji. Szeroki wachlarz możliwości. Ciebie też dobrze widzieć Podtrzymujesz mój krwią zdobywany.. ulubiony dział na forum.. Nie zabawię długo, bo życie…

  • By By Sid

    dramat. - - Oceń mnie

    Post

    Ta ostatnia mnie się nie podoba No no przyjacielu, podniosłeś poziom jak mnie nie było i co teraz? Muszę wrzucić swoje? Żartuję! Wpadłam tylko na chwilę, rozwijaj się dalej, idziesz w dobrym kierunku! Ale ale.. pamiętaj, mieszaj style, zmieniaj je... nie usiądź na jednym, staraj się czerpać z każdego i wyprowadź swój indywidualny, pozro600.

  • To Ty jeszcze żyjesz łobuzie? Szpiegowałeś mi profil! Gratki, zysk jak to z ekoKopalni, całkiem przyzwoity. Obrońca i tak pewnie szybko odrobi ale SzO! Ty lepiej na stateczki poluj, a nie na latające kopalnie Pozdro!

  • A to Ci heca, będzie zabawnie. Prędkość dobra, jak kiedyś. Owieczki po starości, kolonizacja po starości, mam tylko nadzieję, że starych bugów nie będzie. FS na kolonizuj hue hue hue. Szybko się wyklaruje czołówka.

  • Oj cii... moja sygna to przerobiona tapeta na tel, którą robiłam 2 lata temu I o dziwo sygna ma tylko 5 warstw chyba a tapeta miała ich 75 No, ale całe tło miałam gotowe, wystarczyło ładnie skleić. No to wysyłam i się biorę do roboty.

  • Cytat od holli: „Cytat: „Ale marudzisz Stęskniłeś się za tym? To może wyskocz na solo? Pojedynek 1 vs 1? ” doigrałas sie! Wyzywaj btw dawno Cie nie bylo.” Wiedziałam, że się stęskniłeś Dawno nie było i to pojawienie się powrotów nie zwiastuje, przyciągnęło mnie Epic Blue - pewnie pogram i znów się "wyszarzę" Tematyka: Coś mrocznego/Coś smutnego Kolory: Zimny(niebieski, błękit etc.)/Czarno-białe/Odcienie szarości/Etc. Rodzaj: Sygnatura Rozmiar: 500 x 150 px (max) Czas oddania: Do 22.11.15r godz. …

  • Cytat od holli: „takie pytanie czemu nie ma jakiegos tematu ogolnego, tylko wszystko dowolne? zawsze byl temat przewodni. ;>” Ale marudzisz Stęskniłeś się za tym? To może wyskocz na solo? Pojedynek 1 vs 1? Ale to tylko w jakiś weekend, bo ja teraz all day, all night gdzieś dalej w świecie. Co prawda graficzyłam ostatnio pod względem syg ponad rok temu, prócz dziś - ale i tak jesteś słaby.

  • Odeszłam to stypa Teraz modem jest Indestructible. Cześć stary wyjadaczu, do zobaczyska kiedyś

  • By By Sid

    dramat. - - Oceń mnie

    Post

    Cytat od DarthSId: „kochac_gwiazdy_by_darthu-d89y87l.png tatuś przynosi zielone dla MMMM :P” Kompozycja mi nie pasuje, modelka odstaje od reszty i całość się nie wtopiła należycie. Cytat od DarthSId: „she_like_a_cyborg_by_darthu-d8a66sn.png ej no cisza ?” Lepiej, szczególnie kolorystycznie. Mrocznie, czerwień pasuje do całości, brakuje mi rozmieszczenia świateł ewentualnie. Ten c4d, który wchodzi na postać też jest niepotrzebny, można by go było usunąć. Niemniej jednak dużo lepiej niż poprzednio…

  • Ładna akacja, wielka KUPA śmiechu i bojowe nastroje do samego końca, a nawet i po. Wyszło miodnie i jak już pisałam, trzeba opić kompotem z suszonych owoców. Gratuluję całej ekipie za zorganizowanie, no i przede wszystkim kUniowi za wykonanie. Dzięki za pozdrowienia % zacny. Do naSTępnego. Pokonanemu dużo prezentów i smacznych śledzików.

  • By By Sid

    dramat. - - Oceń mnie

    Post

    Cytat od DarthSId: „odwaga_by_darthu-d87uces.png było zielono ale pomyślałem że tak będzie lepiej :P” I zielone wyglądałoby lepiej! Cytat od DarthSId: „732581BW4.PNG bo tu nie chodzi o cash” To jest bardzo dobre. Ładnie wkomponowane. Texturki chciałabym zobaczyć. Cytat od DarthSId: „zastan__w_si___raz_a_dobrze_co_robisz___by_darthu-d89bncv.png jak_to_ogarniesz_to_napisz_by_darthu-d89bng6.png” A tutaj znowu nie wiem, cóż mam myśleć. Pierwsza grafika wygląda dobrze, niemniej jednak drugiej brakuje…

  • Cytat od Indestructible: „ .me mrrruczy Madzi do uszka. ;* ” Mruczenie na mnie działa bardzo hmm... Asia Ci wytłumaczy Cytat od Indestructible: „No cześć SMrodku! ” sEX - Team! Cytat od Indestructible: „Ha, no widzę, widzę - gdzie indziej też sobie przyspamiłaś. Oczywiście pozwalam, kochamy spam! ” Ktoś mnie jednak rozumie... a myślałam, że większość uważa spam za ble, fuj itp. No chyba, że zależy jak się leży i jak się pościeli, albo nakryje kocykiem. Cytat od Indestructible: „Ano jak widać.. j…

  • Gratki Panowie, ładny %! Poluś... dlaczego Ty rozbijasz swoje sondy? Kryształu szkoda! Tak, czy owak przetopu, tym co mają złom zebrany Do naSTępnego.

  • By By Sid

    dramat. - - Oceń mnie

    Post

    Kolorystycznie super, całościowo ogólnie też, niemniej jednak ten w kombinezonie trochę zbyt rozmazany przez co odstaje od reszty lekko., jakby w ogóle z nią nie współgrał. A przy okazji, nie lubię różowego. Zrób coś z zielonym i niebieskim!

  • /me głaska Tygrysa No hej! Stwierdziłam, że skoro już wlazłam na forum odpisać na PW to chociaż jednego posta gdzieś sobie "przyspamie", a co. Jak tam Tygrysie radzisz sobie w wielkim, zUym, zielonym świecie? Pada dziś śnieg w Łodzi? (Wczoraj padał) Jak myślisz, w jaki sposób ładnie powiedzieć ludziom, żeby dali święty spokój? (Nie potrafię zrobić tego delikatnie, szukam motywacji) Co robisz w następny weekend? (Chyba będę w Łodzi, przynajmniej się na to zanosi) Do naSTępnego! (ST - to z przyzwy…

  • By By Sid

    dramat. - - Oceń mnie

    Post

    Obstawiałam tekstury też, ale no ładnie Na tym nowym nie podoba mi się twarz, brzydko wyszło. Całość ciekawa nie zlewa się, ładnie komponuje no i wektorowo fajnie leży

  • By By Sid

    dramat. - - Oceń mnie

    Post

    O! To mi się podoba, kolorystycznie zachowane, cienie dobrze dobrane, światło też. Mogłeś zostawić widoczną twarz i byłby całkiem ładny motyw. Brushe, czy c4d?

  • By By Sid

    dramat. - - Oceń mnie

    Post

    Faktycznie jakoś dziwnie wygląda, o ile pierwsza część jest spoko, to przejście w bardziej żywe kolory spowodowało, że całość straciła urok, a końcówka b&w jest zbyt nawalona kontrastem, przez co wyostrzenie jej psuje cały efekt, ale hmm... czemu nie można poprawić? Wszystko można poprawić

  • By By Sid

    dramat. - - Oceń mnie

    Post

    Ładne, teraz nie ma kto zamykać tematów - etat się po mnie zwolnił Mogłeś zostać przy zimnych barwach, fajnie by pasowały, a te się nieco ze sobą kontrastują.

  • Bilans nocny zabójczy. Wyczyściliście galaktyki aż miło,nic tylko pogratulować zgrania i chęci. Więc jeszcze raz wielkie gratulacje i przetopu na latajki! Dziękuję za link i dedykację Do następnego! Obrońcy Szo.