Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nie czytajac calego watku od razu zadam pytanie. Cytat od kaper1: „Graczy, wynagrodzonych, co prawda, skróceniem czasu produkcji stoczni przez zastrzyki Antymaterii, ale tym samym mieczem obosiecznym pokaranych antyobroną i antyreckami. Ot, równowaga musi być w przyrodzie. ” Gdybys mial wrogi atak i mozliwosc postawienia antyobrony badz naspawania antyreckow i zebrania zlomu to bys nie skorzystal z takiej mozliwosci?

  • Cytat od Juventus: „Cytat od Truck Driver : „Zysku moze i nie ma ale nie o zysk tutaj chodzi beaten.gifbeaten.gif ” Jesteś chorym człowiekiem. Przecież większość % jest z twojej strony więc czym tu się chwalić, że latasz na planetę dla mojego 2 dni owego wydobycia? Żenada totalna i że wstawiasz coś co ty sam zrobiłeś z siebie ” Zaraz wpadnie i drugie, kolejne 17kk na plus chociaz troche floty spadnie szczekaj wiecej to beda kolejne rw na Tobie misiaczku Jest i nastepne moze i szalu nie ma ale ja…

  • Zysku moze i nie ma ale nie o zysk tutaj chodzi Kamil vs. Juventus [BP corp] ~ 302.68% Dnia 11-07-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kamil ________________________________________________ Krążownik 14.000 _________________________________________ Obrońca Juventus [BP corp] ________________________________________________ Duży transporter 900 Recykler 2 Sonda szpiegowska 140 Satelita słoneczny 1.500 Wyrzutnia rakiet 11.999 Lekkie działo laserowe 7.305 Ciężkie działo laserowe 71 …

  • Cytat od ackra: „To Dagusia poleciała na Termiego a nie odwrotnie? Ja nie pisałem o zysku Dagusi tylko Termiego, który ma znacznie więcej punktów ode mnie. ” Moj blad. Ale nie zmienia to faktu, ze Termii praktycznie nie ma eko zadnego wiec nadrabia flota i ten zysk prawie 300kk to nie jest tak malo. Tyle to my przez caly dzien musimy czekac z wydobycia, prawda? Albo ja po idlakach caly dzien musze przycisnac.

  • Cytat od ciap: „Nie można kogoś pojechać a potem z życzliwości pochwalić się tym prywatnie. Takie rzeczy robi się komuś kogo się nie lubi a nie komuś kogo się lubi. Tutaj piszesz o sympatii. O to jestem zła. Potrafiłeś mnie prosić żebym oddała Ci konto i potem takie rzeczy? Wstawić pewnie nie chciałeś wstawić bo to był wlot w bunkier, procent z Twojej floty. Nie pierwszy i pewnie nie ostatni mój złom więc nie pisz że nie chciałeś zrobić tego dla mnie. Jestem tylko człowiekiem, nie maszyna jak co…

  • Cytat od ciap: „Dla mnie śmiesznie to zdanie wygląda. Albo się z kimś ma dobry kontakt i się go nie atakuje albo się ma obojętny lub zły kontakt i hulaj duszo. Drugą rzeczą której nie zrozumiem to pisanie po RW do osoby "hej szach mat zezłomowałem Cie, joł, elo elo, joooooł!". Tak to napisałabym do największego wroga, nawet w nocy bym mu wysłała smska. Ale do osoby o której się pisze "mielismy dobry kontakt"? No nie rozumiem i pewnie nigdy nie zrozumiem dlatego nie musi mi nikt tłumaczyć. ” Nie …

  • Graty rw. Pokazano przyklad jak na pozor oczytana ciap jako GO na forum potrafi ladnie i skladnie dobierac slowa pod publiczke a na priv wychodzi szydlo z worka a @litek. byl pewny, ze ciapula juz nie gra na Librze wiec skad te nerwy?

  • Cytat od ale cios antynazista: „farm wiecej a bedziesz sie wypowiadal nawet o 15 im dalej w las tym szybciej i wiecej xd ” Krotko gram bo dopiero 7 rok leci a zaczynalem na x2

  • Dyskusje na temat

    Truck driver - - DiD Taurus

    Post

    Cytat od BlackLatteCoffee: „ciekawe czy to że przez dwa lata budował kopalnie i logistycznie zarządzał surowcami ,może mieć jakieś znaczenie ??:D ” Ja to rozumiem sam klepie eko od kilku lat. Zaczynalem roznie, chcialem wszystko na raz i flote i eko, wylapalem kilka zlomow bo za bardzo chcialem i za szybko. Uspokoilem sie, zaczalem grac tylko eko plus drobne farmingi i konto uroslo blyskawicznie gdzie inni zostali daleko w tyle. A teraz machnac flote na kilka milionow statkow to dla mnie zaden p…

  • Cytat od 69DemoN69: „a zawsze ta flota taka podzielona w drobnice po każdym moonie była... ” Moze sie zdenerwowal po podniesieniu progu w miniST i skleil flote by cos wiekszego strzelic i pozamykac geby coniektorym ale nie pyklo i efekt taki jak widac

  • Cytat od ale cios antynazista: „a to za za 18 mce ... heh minie jak z bata strzelił ale jest plan by to bylo juz to w grudniu heh zobaczymy czy wypali bo nie ode mnie bedzie to zalezec tylko od GF xd ” Ja na razie mam przed soba dopiero astro na 14 planete wiec sie nie wypowiadam za wiele

  • Cytat od ale cios antynazista: „zepewene u mnie czas na 17 planete wiec cisnać kto moze te 16 ... Wymagania dla poziomu 30: - 44,685Mld - 89,37Mld - 44,685Mld bez ladownosci nawet bym nie podszedl ale mimo wszystko wole i tak 14 dni ostrej tyrki w pażdzierniku xd ” Powodzenia z 31 lvl

  • W koncu spakowany a wydawalo sie, ze to niemozliwe przez jego styl gry a jednak sie udalo Graty i dobitki doku a johnowi przejscia na kopalnie

  • Budowac depozyt jak speed uni co rusz powstaja? Na co to komu? Zwykla podstawka by obronic kogos wystarczy bo nikt o zdrowych zmyslach nie zostawi na dlugo floty bez fs-a u kogos kto nie pilnuje konta

  • No to teraz juz bedziesz mial spokoj Hogan jest mocny w gebie dopoki go nie przyfarmisz a jak juz to zrobisz to milknie jak dziecko wypuszczone w nocy do lasu i z podkulonym ogonem faluje tylko idlaki czy ktos juz nie leci by nie tracic slota Cytat od stary yi: „Hogan 20.06.2019 19:05:08 7ngala prywatna w;asniosc i wara ci od tego ” Standardowa gadka bo wyrakietowal wiec jest jego, tylko pytanie czy ktos go prosil albo czy ktos nakazal rakietowac mogl przeciez gesiami przeorac, ma chyba z 11k al…

  • Cytat od nowynick: „jednak uzbieranie w ten sposób co mówisz 216k anty zajęłoby dość sporo czasu ” Wierz mi, ze wystarczy troche poklikac falanga i widac jak lataja namietnie na ekspy. A kiedy jest event to na zlotych pz taki gracz co kupuje antymaterie raczej nie ma co szukac bo juz jest pusto. Zanim sie zalogujesz to juz w nocy wyzbieraja.

  • Cytat od foxopi: „Czy można więc powiedzieć, że na późniejszym etapie przeciwnicy kupowania antymaterii "przegrywają" gre? ” Maja tylko wiecej "roboty" od tych co ta antymaterie kupuja za PLN. Antymaterie pozyskuja z ekspedycji i z pz w czasie eventu. A kto nie ma czasu lub ochoty to kliknie 3 razy myszka i ma ile chce anty w kilka sekund.

  • Nowe Uni i AM

    Truck driver - - Zadawanie pytań

    Post

    Pozostaje tylko zyczyc powodzenia i trzymania sie za portfel

  • Nowe Uni i AM

    Truck driver - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od Winter: „Tak jak napisałem 10k nie wiem tylko ile dokładnie 45 lub 90 jakos ” No to szalu nie ma. 100k sury za 450k anty, w najgorszym wypadku 900k anty. Jeszcze wieksze przeliczniki na nowych uni niz na starych

  • Nowe Uni i AM

    Truck driver - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od Winter: „Nie mam pojęcia uzupełnienie 10k mety kosztuje chyba 45k/90k ? ” 10k czy 10kk? Bo roznica kolosalna