Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 258.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Witam ponownie Wlocik na aktywkach obrońca był zajęty z teściem wiec SZO życzę i pozdrowienia dla teścia i najlepszego A i rogu zdążył zwiosłować jakieś 400 reców Dnia 26-08-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Clemensoo [Syndycat] ________________________________________________ Krążownik 20.000 _________________________________________ Obrońca rogu [PIWOSZE] ________________________________________________ Mały transporter 6 Duży transporter 5.483 Lekki myśliwiec 3.854…

  • Witam wszystkich Więc tak w sumie nic specjalnego jeśli chodzi o akcjie zobaczyłem minuty wiec skan i lot pięknie weszło oczywiście nie miałem na tyle śmieciarek i paliwo dosyłałem sądami ale się udało zebrać złom na 2 razy oprócz 530szt reców ktoś zakosił Jeszcze się udało wlecieć w jednego mona obrońca włączył U i statki spokojnie doleciały ale brakło mi już 700 śmieciarek więc pozostawiłem dla zbieraczy skorzystał jeszcze na tym sojusznik grabiąc inne dwa mony Obrońcy SZO Niech zabawa w klubi…

  • Witam wszystkich Banditt głodny lotów po urlopie więc taki wlocik na bunkierek Dnia 24-08-2018 02:19:57 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Clemensoo [Syndycat] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 74.700 Mały transporter 5.000 Pancernik 5.100 _________________________________________ Agresor Banditt [Syndycat] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 135.984 Okręt wojenny 3.754 Pancernik 9.565 ______________________________________…

  • Witam wszystkich Dosyć długo stało Banditt wyszpiegował dostałem cynk wiec poleciałem Banditt jeszcze też coś tam zorał obrońce Dnia 24-08-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Clemensoo [Syndycat] ________________________________________________ Krążownik 40.000 _________________________________________ Obrońca Lowca ________________________________________________ Mały transporter 900 Lekki myśliwiec 11.538 Krążownik 553 Okręt wojenny 1.389 Recykler 979 Sonda szpiegowsk…

  • Witam wszystkich Takie małe wyczucie było by więcej zysku ale miałem podzielone mt i weszło ponad połowa i jest git spawamy dalej Dnia 21-08-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Clemensoo [Syndycat] ________________________________________________ Krążownik 20.000 _________________________________________ Obrońca Mate2002 [FAME] ________________________________________________ Mały transporter 1.211 Duży transporter 2.942 Lekki myśliwiec 71 Ciężki myśliwiec 1 Krążownik 6…

  • Witam wszystkich Na obrońce się przymierzałem się już o wiele wcześniej no ale Bern mnie załatwił Gdy dostałem złoma obrońca powrócił do układu a wiedziałem jaki myk robi więc postanowiłem się przyczaić i efekt jak widać udany połowa złomu u obrońcy wiosłował jak olimpijczyk więc nie zebrałem na dwa razy Dok plus to co zebrał więc będzie na odbudowę życzę SZO Wiedziałem że lecę na remis i że zbiorę tylko połowę ale jestem zadowolony bo obrońce było naprawdę ciężko trafić Dnia 20-08-2018 17:20:07…

  • Pięknie Bandi pięknie Ciśnij dalej tylko strzeż się następnym razem Strach się bać

  • Witam wszyskich Walczymy dalej Dnia 17-08-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Clemensoo [Syndycat] ________________________________________________ Krążownik 23.498 _________________________________________ Obrońca Mate2002 [FAME] ________________________________________________ Mały transporter 1.622 Duży transporter 3.741 Lekki myśliwiec 474 Ciężki myśliwiec 11 Krążownik 479 Okręt wojenny 870 Recykler 2.681 Sonda szpiegowska 19 Bombowiec 736 Niszczyciel 199 Pancernik …

  • Witam wszystkich Dnia 14-08-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Clemensoo [Syndycat] ________________________________________________ Mały transporter 3.000 Krążownik 10.131 Pancernik 2.005 _________________________________________ Obrońca Kameleon [Shogunat] ________________________________________________ Mały transporter 1.555 Duży transporter 954 Lekki myśliwiec 6.142 Ciężki myśliwiec 18 Krążownik 2.779 Okręt wojenny 2.166 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 383 Sonda s…

  • Tak moje jak najbardziej szczere gratulacje niestety są ważniejsze sprawy niż cyferki .... zaraz będę pisać trafiła kosa na kamień heheh jeszcze jak bym zostawił flotę samopas lub bfs niestety życie poukładało inny scenariusz To tylko cyferki nie ma co płakać gratulowałem na PW to i tu pogratuluje Coś jeszcze poklikam ale już nie długo prawdopodobnie jeszcze raz graty

  • Witam wszystkich Skan lot Bumm takie fajne się trafiło ale już tak szybko się nie trafi niestety a czemu a zobaczycie za nie długo zapewne Dnia 13-08-2018 01:58:44 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Clemensoo [Syndycat] ________________________________________________ Krążownik 50.092 Pancernik 13.156 _________________________________________ Obrońca Tooolka [UrAnus] ________________________________________________ Mały transporter 3 Duży transporter 408 Lekki myśliwiec 15.376 Ciężk…

  • Witam ponownie Tym razem lot na aktywkach później kolejne się pojawiły ale lecim dalej no i weszło obrońcy SZO życzę bo weekend zaczął się niezbyt ciekawie z tego co pisał p.s pewnie bym nie wystartował bo już miałem nie jeden przepał na aktywkach u obrońcy ale XAI mnie zmotywował do lotów na swoich sojuszników tak że i pozdrowienia dla niego pozdro Syndycat znajomych i Buddy Dnia 12-08-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Clemensoo [Syndycat] ___________________________…

  • Witam wszystkich Taki wlocik miedzy klik Dnia 12-08-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Clemensoo [Syndycat] ________________________________________________ Mały transporter 25.000 Krążownik 10.000 Pancernik 2.000 _________________________________________ Obrońca Captain Cetus [ZLOMIARZ] ________________________________________________ Mały transporter 1.504 Duży transporter 4.152 Lekki myśliwiec 1.408 Ciężki myśliwiec 98 Krążownik 330 Okręt wojenny 78 Recykler 449 Son…

  • Graty strarcia po urlopie :D:D:D

  • Witam wszystkich znów Więc tak obrońca na minutach złapany co mnie dziwi bo się dobrze pilnował zawsze . Rozpoczeliśmy delikatną współprace ale nie do końca po prostu chcieliśmy obydwoje zarobić ale nie wyszło zarobiłem ja i na tym był koniec naszej współpracy , zobaczyłem minuty i poleciałem chciałem lecieć z sojusznikiem bo straty miałem jak po niżej no ale nie dał rady OCZYWIŚCIE STANDARDOWO na start było ale na recki już nie i dlatego znikło 12k reców wiem kto ale zachowam dla siebie niech m…

  • Witam ponownie Obrońca chyba pomylił stacjie na rogala i leciało na planetę Dnia 09-08-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Clemensoo [Syndycat] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 30.000 Pancernik 10.603 _________________________________________ Obrońca gryzak ________________________________________________ Mały transporter 400 Duży transporter 204 Lekki myśliwiec 4.620 Ciężki myśliwiec 10 Krążownik 367 Okręt wojenny 1.103 Recykler 90 Sonda…

  • Graty wlotu Cytat od guzik27: „A juz sie balem ze Retro sie sypie jak mastasza nie bedzie gratki zysk piekny buduj flote bo moze ci byc potrzebna. Chyba ze wszyscy nagle oddadzą konta do syndykatu. ” Na spokojnie do was też jak widzę oddają konta więc będzie równowaga pozdrawiam

  • Witam wszystkich Nie było czasu ani paliwa dlatego tak a nie inaczej Dnia 09-08-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Clemensoo [Syndycat] ________________________________________________ Krążownik 10.000 _________________________________________ Obrońca judi_kk_GP [KOMORNIC] ________________________________________________ Mały transporter 400 Duży transporter 1.500 Lekki myśliwiec 474 Ciężki myśliwiec 151 Krążownik 1.252 Okręt wojenny 89 Recykler 279 Sonda szpiegowska 2…

  • Witam wszystkich Skan lot BUMM był by lepszy zysk ale musiałem zawrócić jeden dofarm Obrońcy kolejnego szo Dnia 09-08-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Clemensoo [Syndycat] ________________________________________________ Mały transporter 10.000 Krążownik 10.000 _________________________________________ Obrońca rogu [PIWOSZE] ________________________________________________ Mały transporter 100 Duży transporter 4.500 Lekki myśliwiec 1 Ciężki myśliwiec 3 Krążownik 305 …

  • Witam wszystkich Obrońcy flote szukałem ale dałem sobie spokój jakiś czas temu ale zobaczyłem transport na matce i se myślę a sprawdzę no i jest w bunkierku miałem lecieć w nocy ale mi się nie chciało więc przymierzyłem się rano ale flo uciekła i wróciła kilka godzin później Obrońcy szo i mniej wiary w bunkry Pozdro Syndycat Buddy oraz znajomych Dnia 08-08-2018 20:19:49 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Clemensoo [Syndycat] ________________________________________________ Lekki myś…