Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 449.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • graty. A stał całą flotą w 8 gali I juz na upie siedzi

  • jeszcze przed kolacją coś wpadło FatalError [Power] vs. enigmato [LGun] ~ 1074.52% Dnia 10-02-2020 20:31:18 następujące floty spotkały się w walce: Agresor FatalError [Power] ________________________________________________ Krążownik 22.222 _________________________________________ Obrońca enigmato [LGun] ________________________________________________ Mały transporter 227 Duży transporter 12.527 Lekki myśliwiec 6.177 Ciężki myśliwiec 266 Krążownik 208 Okręt wojenny 116 Statek kolonizacyjny 2 R…

  • Dawno mnie nie było ani tu ani tam FatalError [Power] vs. sasik [★★★] ~ 562.98% Dnia 10-02-2020 12:58:09 następujące floty spotkały się w walce: Agresor FatalError [Power] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 600.000 Krążownik 100.000 Mały transporter 60.000 _________________________________________ Obrońca sasik [★★★] ________________________________________________ Duży transporter 1.017 Okręt wojenny 2 Recykler 1 Satelita słoneczny 18.592 Crawler 2.221 Wyrzutnia ra…

  • @19dawid45 może dla nich jest to narzędzie do wyłapywania puszerów, Kto wie

  • Graty Pazik. Dziękuję za linka Dobra ryba oby wiecej takich. Ponoć dorsz bardzo zdrowy, ten Twój wysmażony w Smażalni Stejków smakuje wyśmienicie Obrońcy czego tam sobie życzy Tobie zapchania stoczni reckami

  • a nasze namber uno flot u68 @KKS na banie. Też stał sie "ofiarą" rynku ?

  • Cytat od KapitnChorazyTorpeda: „Fatal chyba nie zrozumialeś, po ściągnięciu moona nie widać kolonizuj wracającego na planetę, co powinno być widoczne. ” ja wiem że takie cos jest nie widoczne

  • Cytat od edes: „Cytat od justvroum: „. Zakładam się, że zaledwie garstka graczy w ogóle wie o tym, że floty wracającej z kolonizuj nie widać po niszczeniu moona na falandze, nawet nie wiemy i się nie dowiemy czy to błąd czy zamierzone działanie do stycznia, bo nikogo kto potrafiłby się dowiedzieć (z teamu) zwyczajnie nie ma. ” Ktoś to może potwierdzić czy ładuje nas na minę ” każdy flociarz o tym wie, każdy kto gra o tym wie. Nie wie tylko ten kto gra dla fun i nie interesują go takie informacje…

  • @Nonick aby kraść musiałbym mieć w rękach policje, prokuratora i sąd @justvroum był tylko zwykłym złodziejem i myślał, że cyt: " mogę się założyć, że trwałby aż do stycznia i rozrósłby się do takiego stopnia, że nie dałoby sobie rady z nim poradzić ogłaszając amnestie dla 3/4 ludzi, którzy to wykorzystali"

  • @justvroum rozumiem Cie. Chciałeś pokazać iż gra jest nie doskonała i chciałeś pokazać gdzie tkwi problem. Tylko zrobiłeś to w taki sposób, że dostałeś bana. Zgłosiłeś problem i w tym samym czasie wykorzystywałeś tą lukę. Pytam sie po co???? Chciałeś poprostu być nr 1 i zgubiło Cie to. Zgubiły Cie cyferki... I czekałbyś na to co napisałeś czyli cyt: mogę się założyć, że trwałby aż do stycznia i rozrósłby się do takiego stopnia, że nie dałoby sobie rady z nim poradzić ogłaszając amnestie dla 3/4 …

  • są zasady bynajmniej tak mi sie wydaje. Szukanie luk w grze i ich wykorzystywanie to łamanie zasad czy nie ????? W zasadach gry jest napisane, iż nie można mieć multi kont, słabsze konto nie może wspomagać silniejszego itd. A każdy wie, że jeden gracz posiada z 3-4 konta wspomagające, moonówki, puschówki i co???? I gra spokojnie bez bana, czyli wedle nomenklatury @justvroum znalazł lukę w grze ???? Czy nie??? Hmmm ????

  • to tylko gra nie zapominajmy o tym. @justvroum napisał wprost, iż polega ona na tym aby przechytrzyć drugiego. Jak on przechytrzył administrację widzimy, dostał bana Gra także nie polega na tym, aby szukać luk w grze i je wykorzystywać... Bo to prowadzi do anarchiiii !!!! Czego chce uniknąć admin sypiąc bany za takie podejście do gry Także wesołych świąt i mniej spiny

  • @Winter otóż oba konta latały w statystykach góra dół jak oszalałe i nie tylko @justvroum czy @aduch ale tez selavi... zapodaj.net/5c04d335ee19b.png.html zapodaj.net/14c61e6f0f79f.png.html zapodaj.net/308d17cbfc45b.png.html zapodaj.net/4278148994537.png.html zapodaj.net/9bf89da5d0e46.png.html

  • może taki, że slabsze konto wspomaga silniejsze Tyle tylko ,że wszystko było robione jawnie po przez rynek. Dziwie się trochę, że wyłapali bany skoro rynek dawał takie możliwości i zgodnie z tym wszystkim co mówią ludzie nie było to zabronione

  • @Wisior nie zauważyłem tych nowych Top1 Widzę tylko w Gali zbanowanych jegomości. Na Uni leci fama że dostali perma... Ale nie wiem czy to prawda

  • chyba sie zaczeło banowanie za fajne przyrosty Wrum, aduch - Panowie tak skakali po statystykach, że w pewnym momencie Wrum był w topce z flotą zapodaj.net/b00e2d25b7276.png.html zapodaj.net/c86691182b10f.png.html Dzisiaj obaj na banie Czyżby rynek ich ukarał czy zwykłe puszowanie się?? PS @justvroum uchyl rąbka tajemnicy

  • u handlarza jest 3/2/1

  • graty somsiad !!!!! Obrońcy odbudowy planety, którą sam skasował

  • Rynek pierwej sort !!!!! Floty rosną i rosną aż galaktyka się załamuje

  • @justvroum a gdzie ja napisałem, że mam jakiś problem do Ciebie, że zrobiłeś tak a nie inaczej??? Nie obrażam Cię i nie wyzywam więc zachowaj fason i wyluzuj. Mój post był o balansie gry, a nie o Tobie (z całym szacunkiem do Ciebie) Więc nie dodawaj sobie, iż jesteś wyśmienity i tylko Ty potrafisz tak super "grać". Nie znam Cię nie znam Filu więc nie odnoszę się personalnie do Waszych matematycznych potyczek