Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-35 z 35.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • jaki jest najlepiej podajajacy pilke do bramkarza? maciej zurawski. nie wiem co on tam robi. atak mam byc szybki a nie zdziadzialy.. polska to wygra, ale malo widowiskowy ten mecz. z 45 min to ciekawych bylo 15. reszta to taka macedonia.

  • Biologiczny

    Wafel007 - - Nauka

    Post

    generalnie tak i odpowiedz uznaje oczywiscie. chodzilo mi bardziej o to dlacego w niskich temperaturach i w zaciemnionych miejscach wzmaga sie fotosynteza - odpowiedz jest taka ze nie wiadomo dlaczego tak jest i ponoc tylko ziemniak tak ma.

  • hejaaa virtual niestety moje konto nie istnieje juz, a bylbym sie zalapal i to calkie wysoko. tak mialem gdzies rok temu... wafel007 [XCOM] UNI 18 * Ilość punktów: 2.686.800 (Miejsce x z 3566) * Metal: 4.970.592(Kopalnia metalu x) * Kryształ: 1.555.128 (Kopalnia kryształu x) * Deuter:1.025.592 (Ekstraktor deuteru x) * Łącznie(wszystkich surowców): 7.551.706 (na 24h) * Łącznie(po przeliczeniu 3:2:1):10.380.086 (na 24h)

  • Biologiczny

    Wafel007 - - Nauka

    Post

    ja zadam, ale moze byc trudne: dlaczego ziemniak jak przemarznie jest slodkawy?

  • Cytat: „Gun Jack napisał(a) ja nie rozumiem dlaczego Leo bierze na mistrzostwa Matusiaka a nie bierze Pawła Brożka który na mistrzostwach świata w 2006 roku nie zaprezentował się najgorzej i lepiej wypadł niż ówcześni pewniacy warto też porównać bilans bramowy obu napastników i obecną formę obu zawodników ;)” za tego karnego ktorego nie strzelil, a podal pilke bramkarzowi sklad jest jakis taki dziwny. no ale za 11 dni wszystko sie wyyjasni. wczorajszy mecz byl slaby. ale o niebo lepszy od ponied…

  • Biologiczny

    Wafel007 - - Nauka

    Post

    no a niby o co? przeciez szczegolowiej sie nie da?

  • nikt nie zrobil reprezentacji lepiej niz Leo. dzis byl mecz tow. z moldawia .. no coz.. widowisko slabe, mam tylko nadzieje ze Leo uzyskal odpowiedzi na pytania zadawane przed nim.

  • Biologiczny

    Wafel007 - - Nauka

    Post

    biolog.pl/content-54.html to bylo slabe pytanie

  • Biologiczny

    Wafel007 - - Nauka

    Post

    niech piwosz zadaje ja poprostu lubie sie sprawdzac.

  • Biologiczny

    Wafel007 - - Nauka

    Post

    hmm "Miczurin stał się później, wbrew swej woli, narzędziem i bohaterem propagandowej kampanii ideologicznej Trofima Łysenki - tzw. łysenkizmu, wywodzącego się z miczurinizmu" - tez z wikipedii. stad moje niepewnosci. no nic. bylo pytanie jest odpowiedz. tak czy siak jeden z bardzo licznych absurdow tamtych czasow. Kod źródłowy (1 linia)

  • Biologiczny

    Wafel007 - - Nauka

    Post

    nie to ze sie nie zgodze, ale prosze o weryfikacje tych informacji.

  • Biologiczny

    Wafel007 - - Nauka

    Post

    lysenko byl uczniem miczurina, wiec mysle ze to nie to. wal odpowiedz.

  • Biologiczny

    Wafel007 - - Nauka

    Post

    dziedziczna zmiennosc - ivan miczurin?

  • Łączymy DID-y?

    Wafel007 - - Dyskusje i Dyplomacja

    Post

    no i gitara. i stanie sie tak jak bylo kiedys. rozlaczenie bylo dobrym pomyslem jak bylo milion graczy w ten syf. teraz nic sie nie dzieje w pod-DiDach wiec po co ciagnac je rownolegle.

  • Art

    Wafel007 - - Członkowie Teamu

    Post

    Dostales granatowe gwiazdki i poszedles sie plawic w sukcesie? to wroc na ziemie, zajrzyj TU i wystosuj oficjalne stanowisko polskiego teamu w tej sprawie. bo jakos nikt nie kwapi sie by cos z tym zrobic. a oprocz bicia sie o tytuly macie tu robote. czyli tak jak widzisz, kawa na lawe, bez wazelinki jak reszta.