Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 67.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nic nowego o łączeniu nie wiemy. U nas cisza. GF ma nas w 4 literach i nic w tym kierunku nie robi.

  • Ogólnie to brak mi słów na tępo prac GF. Ale już do tego podchodzę sceptycznie. Wątpię że coś sie ruszy w tym roku

  • Tzn ogame musiało by oferować jako opcje w ustawieniach zmianę języka na dowolny niezależnie od rodzaju serwera, co do czasów samo przelogowanie ma mniejsze znaczenie zawsze można w antigame ustawić dwa czasy, serwera i własny. A wiec tu nie było by problemu. Ale przypuszczam że korea walnie atomówką zanim coś tutaj sie ruszy.

  • Kotlet zrób aktualizacje ACS ACS; tatkojmb i Iron i Jucek i kotl3t [SCS], NoName vs migdal79 [MGF] - 4923,03% + zbiórka - TOP 10 ACS

  • Cytat od vaR: „Cytat za "gluttony" Poza tym nie Niemiec a niemiec Z tego co kojarzę z podstawówki, przedstawiciela narodowości piszemy z małej literki. Więc czemu człowieku marudzisz skoro nawet w ojczystym języku nie potrafisz się dobrze wysłowić? Innemu wypomni a sam... echss..... zasady pisowni dot. nazw mieszkańców krajów troszkę to zabawne, jak ktoś wytyka drugiej osobie błąd, pisząc jeszcze "innemu wypomni, a sam echss..", kiedy w rzeczywistości samemu mu coś dzwoni, ale tak naprawdę do ko…

  • Cytat od Art: „Nie chcę dawać żadnych kolejnych informacji, póki nie pojawią się na prawdę konkrety z datami itp. Bo jedyne info jakie mam to znowu kolejny, przybliżony termin ruszenia z migracją. Ale wolę go nie postować, żeby nie dawać złudnych nadziei -.-” I to jest bezsilność Polskiego Temu który trwa mimo świadomości że tak na prawdę na nic nie ma wpływu. To po co się męczyć skoro reszta ma nas w 4 literach. To jest tak samo jak Polacy jeżdżą do Niemczech do pracy tyrają po 12h a Niemiec w …

  • Spokojnie teraz jeszcze bedzie z 5 aktualizacji ze 3 nowe uniwarsa i tak do następnego roku i od nowa No i jak widać GF woli takie akcje Dopalacze surowcow - 10% taniej A po co im jakieś UniFusion

  • A jednak coś sie może dzieje Cytat: „Wersja 5.3.4 Drodzy Gracze, w dniu wczorajszym wersja 5.3.3 trafiła na Międzynarodowe Uniwersum Testowe. Data wgrania aktualizacji na polskie uniwersa nie jest jeszcze znana. [Nowość] łączenie: formacje flot zachowane [Nowość] iPad: ranking z 50 pozycjami na stronę [Poprawka] buddy zapytanie: problem ze specjalnymi znakami [Poprawka] falanga: aktywność flot pokazywana bez deuteru [Poprawka] opis buddy punktów [Poprawka] IE8: pole wprowadzenia potrzebuje dwóch…

  • Cytat od gluttony: „Też musiałem się naszukać tego posta, warto jednak pamiętać, że to tylko propozycje Arta a nie GF. Drogi autorze tematu, wkleisz to do pierwszego posta?” To już dawno jest w pierwszym pości, zobacz a później pisz Wersja 5.3.3 miała byc w tym tygodniu, ale pewnie jej nie będzie wiec pozostaje czekać na następny tydzień

  • Spokojnie ostatnio miało się coś ruszyć od wersji 5.3 teraz mamy tylko przesunięcie do wersji 5.3.3 - pamiętajcie że cyferek może być wiele a unifusjion może być tak przedłużane w czasie aż do nieskończoności. Na chwile obecną nadal nic nie wiemy a wiec bez zmian.

  • No to powstaje kolejne Uniwersum Universum Sirius - przygotowania A migracja stoi w miejscu. Przepraszam za post pod postem ale chodzi o podkreślenie tego wydarzenia

  • Cytat od McClanePL: „oj tam oj tam - narzekacie zbyt wiele... i wymagacie zbyt wiele... to może mała zmiana tematu: A co tam z Andromedą ?? będzie to łączonko z Barym i Capella? xD” Wiadomo tyle co i z resztą - czyli nic. Na chwile obecną są tylko spekulacje, przepychanki. GF nie wyraziło się niczym konkretnym co by można było potraktować jako: coś wiadomo !

  • Cytat od Fire-lord: „Z wyborem nie miałem na myśli Kassio Inni np. u60 też chcą mieć wybór :)” To mam być łączenie a nie mieszanie uniwersów, w tym wypadku by musieli 5 unią zrobić docelowe dwa aby to miało sens.

  • Co do samego łączenia unii z większa różnica we flotach, pkt, itp... Ja bym się tym aż tak nie przejmował. Ta gra jest grą bym powiedział grą zespołową. Zgrany sojusz może dużo zdziałać i każdy znajdzie coś dla siebie. Należy jednak sobie odpowiedzieć na pytanie, czy lepiej grać na unii z 200 graczami i być top1? Czy pograć na unii z 7000 graczami i być top 100? A dobrzy gracza i tak zrobią swoje, zawsze znajdą coś dla siebie. A ci co marudzą zawsze będą to robić. Po tępię prac nad Unifusion Lit…

  • Cytat od Art: „Propozycję przedstawiłem, nawet wprowadziliśmy pewne zmiany do planu, o których zapewne wspomniała Kasia321.” Gdzie kasia321 wspomniała o zmianach do rzekomego planu ? Bo mi to jakoś umknęło! A widzę że Kasia321 w tym temacie się nie wypowiadała jeszcze.

  • na chwile obecną nic jeszcze nie wiem oprócz tego że padła propozycja sposobu łączenia unii. Czekamy dalej co nam Art przekaże

  • Cytat od VEDI: „Jeszcze Niech zrobią teleporty za anty dzięki którym będzie można zmieniać sobie uni kiedy sie chce... :)” A to było by ciekawe, 1 teleport na rok wystarczy wracając do naszego tematu ART coś już wiadomo o naszym łączeniu? Czy jest w ogóle realne że to wydarzy się w tym stuleciu ?

  • Samo unifusion może się odbyć w kilku fazach, a wiec zaczną pewnie od najstarszych uni a skończą na tych nowszych - tym samym do tego czasu na tych uniach które będą w późniejszych fazach dużo się może zmienić. A najbardziej to będzie widoczne na speeduni gdzie szybkość x5 odgrywa znaczącą rolę

  • A,B,C,G => normal target: G -> ta opcja jest bardzo dobra według mnie. No to teraz czekamy na dalsze propozycje odnośnie terminów.

  • W tej opcji o której pisze z wiekszą ilością pól na 15 pozyci i pierwszej zabrał byś GF możliwości zarobku na Pola planety złoto itp