Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 177.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Część 2 Tym razem złom w całości zebrany, zysk przepiękny.. Cytat od DzbaN: „Pozdrowienia dla wszystkich Dzbanów i Dzbannic ” Cytat: „Macham do plebsu z okna mego dyliżanu, a plebs na to: zalej DZBANY Milordzie! ” Dnia 15-03-2020 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor DzbaN [DZBANY] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1 Bombowiec 4.005 Niszczyciel 2.300 Reaper 1.800 Krążownik 53.048 Okręt wojenny 20.674 Pancernik 30.311 _____________________________…

  • Część 1 Złom niestety nie znalazł się w całości u DzbaNa. Ale nic straconego. Cytat od DzbaN: „Pozdrawiam Dzbany i Dzbannice ” Cytat: „Macham do plebsu z okna mego dyliżanu, a plebs na to: zalej DZBANY Milordzie! ” Dnia 14-03-2020 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor DzbaN [DZBANY] ________________________________________________ Pancernik 30.233 _________________________________________ Obrońca Dua ad-Din [H_B] ________________________________________________ Mały transporte…

  • Kolejne STarcie, z lekkim opóźnieniem Cytat od DzbaN: „Pozdrawiam wszystkie Dzbany i Dzbannice Kupie dex ” Cytat: „Macham do plebsu z okna mego dyliżanu, a plebs na to: zalej DZBANY Milordzie! ” Dnia 13-03-2020 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor DzbaN [DZBANY] ________________________________________________ Pancernik 15.000 _________________________________________ Obrońca bluegory [Shin] ________________________________________________ Mały transporter 5.164 Duży transpor…

  • Witajcie, brak czasu z mojej strony to małe opóźnienia w przekazywaniu poczynań Dzbana Cytat od DzbaN: „Pozdrawiam wszystkie Dzbany i Dzbannice Kupie dex ” Cytat: „Macham do plebsu z okna mego dyliżanu, a plebs na to: zalej DZBANY Milordzie! ” Dnia 13-03-2020 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor DzbaN [DZBANY] ________________________________________________ Okręt wojenny 18.696 Pancernik 25.110 _________________________________________ Obrońca Nochal ________________________…

  • Z okazji dnia kobiet życzę wszystkim osobom, które czują się kobietami, wszystkiego najlepszego Dziś DzbaN wykazał się kreatywnością w pozdrowieniach, nie wiem czy powinnam się cieszyć czy nie Cytat od DzbaN: „Dzisiejszego STeka dedykuję Tobie z okazji Dnia pasożyta ” Nie pozostaje nic innego jak podziękować Cytat: „Macham do plebsu z okna mego dyliżanu, a plebs na to: zalej DZBANY Milordzie! ” Dnia 08-03-2020 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor DzbaN [DZBANY] ______________…

  • Dooooobry dzień Spóźnione, bo z wczoraj, ale jakoś czasu brakło Cytat od DzbaN: „Pozdrawiam Dzbany i Dzbannice Kupię dex ” Cytat: „Macham do plebsu z okna mego dyliżanu, a plebs na to: zalej DZBANY Milordzie! ” Dnia 07-03-2020 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor DzbaN [DZBANY] ________________________________________________ Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca Pushkonto Lumpow [LUMP] ________________________________________________ Mały transpo…

  • Witam! Po krótkiej przerwie ponownie prezentuję wyczyn naczelnego Dzbana Cierpliwość popłaca Cytat od DzbaN: „Pozdrawiam wszystkie Dzbany i Dzbannice Kupię dużo dexu ” Cytat: „Macham do plebsu z okna mego dyliżanu, a plebs na to: zalej DZBANY Milordzie! ” Dnia 06-03-2020 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor DzbaN [DZBANY] ________________________________________________ Krążownik 21.771 Okręt wojenny 11.190 _________________________________________ Obrońca MvP _______________…

  • Dobry wieczór Tuż przed snem przedstawiam STarcie naszego DzbaNa naczelnego P.S. Lubię nabijać posty dlatego wstawiam za niego STarcia Cytat od DzbaN: „Pozdrawiam wszystkie Dzbany i Dzbannice KUPIĘ DUŻO DEXU ” Cytat: „Macham do plebsu z okna mego dyliżanu, a plebs na to: zalej DZBANY Milordzie! ” Dnia 03-03-2020 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor DzbaN [DZBANY] ________________________________________________ Krążownik 17.197 Okręt wojenny 9.846 Pancernik 13.504 ___________…

  • Gratulacje Panowie, miło widzieć ACSik % piękny, zysk również, nic tylko topić na kolejne latajki Obrońcy SzO

  • Dobry dzień Lucyfer znowu trafiony, tym razem odrobinę się zdenerwował i potem włączył urlop. Mimo wszystko życzę SzO! Cytat od DzbaN: „Pozdrawiam wszystkie Dzbany i Dzbannice KUPIĘ DEX ” Cytat: „Macham do plebsu z okna mego dyliżanu, a plebs na to: zalej DZBANY Milordzie! ” Dnia 03-03-2020 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor DzbaN [DZBANY] ________________________________________________ Pancernik 11.629 _________________________________________ Obrońca Lucyfer [BOSS] _____…

  • Dobry STek z rana jak śmietana Witam i przedstawiam czary Cytat od DzbaN: „Pozdrawiam wszystkie Dzbany i Dzbannice KUPIĘ DEX ” Cytat: „Macham do plebsu z okna mego dyliżanu, a plebs na to: zalej DZBANY Milordzie! ” Dnia 02-03-2020 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor DzbaN [DZBANY] ________________________________________________ Okręt wojenny 8.509 Pancernik 11.053 _________________________________________ Obrońca Czar Haiti [TTG] ____________________________________________…

  • Bry dzień wszystkim, którzy tutaj wejdą Mordimer tuż po starciu się pojawił, pogratulował starcia. Także życzę od siebie SzO, bo to można szybciutko nadrobić Mordimer! DzbaN cały złomik zgarnał, także zysk jest Cytat od DzbaN: „Pozdrawiam wszystkich Dzbanów i Dzbannice KUPIĘ DEX ” Cytat: „Macham do plebsu z okna mego dyliżanu, a plebs na to: zalej DZBANY Milordzie! ” Dnia 01-03-2020 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor DzbaN [DZBANY] __________________________________________…

  • Pięknie Cieszy jak sojusznik tak ładnie lata Przetapiaj przetapiaj Buziaki Obrońcy SzO

  • To wcale nie ja znowu Wandal utuczył się ponownie i ponownie trafił w recki Trochę złomu ukradł i niestety włączył urlop, ale może po krótkim odpoczynku wróci Życzymy SzO! Cytat od DzbaN: „Pozdrawiam wszystkie Dzbany i Dzbannice KUUUPIĘ BARDZO DUŻO DEXU ” Cytat: „Macham do plebsu z okna mego dyliżanu, a plebs na to: zalej DZBANY Milordzie! ” Dnia 29-02-2020 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor DzbaN [DZBANY] ________________________________________________ Okręt wojenny 6.968…

  • To znowu ja i znowu dzbaniasty DzbaN Cytat od DzbaN: „Pozdrawiam wszystkie Dzbany i Dzbannice KUPIĘ DEX, DUUUUUŻOOO DEXU ” Cytat: „Macham do plebsu z okna mego dyliżanu, a plebs na to: zalej DZBANY Milordzie! ” Dnia 29-02-2020 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor DzbaN [DZBANY] ________________________________________________ Okręt wojenny 5.678 Pancernik 5.890 _________________________________________ Obrońca Senator Erato ________________________________________________ Mał…

  • Dobry wieczór:) Przedstawiam STarcie sojusznika, który jak zwykle: Cytat od DzbaN: „Pozdrawiam wszystkie Dzbany i Dzbannice KUPIĘ DEX, DUUUUUŻOOO DEXU ” Odrobina złomu ukradziona Cytat: „Macham do plebsu z okna mego dyliżanu, a plebs na to: zalej DZBANY Milordzie! ” Dnia 29-02-2020 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor DzbaN [DZBANY] ________________________________________________ Krążownik 3.929 Okręt wojenny 5.842 Pancernik 5.809 _________________________________________ Ob…

  • W końcu mam możliwość wstawić STarcie żony Starcie dedykowane mnie i mogę napisać co mi się podoba amelka podbiera mi złom z ekspedycji i żona się zemściła, co bardzo mi się podoba Dziękuję Obrońcy życzę ponownie SzO, bo to kolejny złom z ręki Madzi A teraz dedykacje żony.... Cytat od dramat: „ST z dedykacją dla Asi Pozdrawiam wszystkie Dzbany Huntera oraz umpe z CAZADORU ” Dnia 27-02-2020 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor dramat [DZBANY] __________________________________…

  • Tym razem ładnie wyszło Zysk jest, wszystko na miejscu Buuuuziaki i czekam na kolejne Obrońcy SzO

  • To znowu ja DzbaN polubił patrzeć jak mu wstawiać STarcia chyba Kolejne przyjemne % i zysk Czekamy na kolejne Cytat od DzbaN: „Buziaczki dla wszystkich Dzbanów i Dzbannic ” Cytat: „Macham do plebsu z okna mego dyliżanu, a plebs na to: zalej DZBANY Milordzie!” Dnia 26-02-2020 13:20:04 następujące floty spotkały się w walce: Agresor DzbaN [DZBANY] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 28.488 Ciężki myśliwiec 6.371 Krążownik 5.649 Okręt wojenny 4.086 Pancernik 5.089 Reape…

  • Witamy ponownie Sojusznik mi się rozkręca i podsyła ciągle to nowe STarcia, a ja nie nadążam ich przedstawiać szerszej publiczności Tym razem nocny lot...i spore BUUUUM Cytat od DzbaN: „Pozdrowienia dla wszystkich Dzbanów i Dzbannic ” Cytat: „Macham do plebsu z okna mego dyliżanu, a plebs na to: zalej DZBANY Milordzie!” Dnia 26-02-2020 02:00:23 następujące floty spotkały się w walce: Agresor DzbaN [DZBANY] ________________________________________________ Krążownik 5.574 Okręt wojenny 4.155 Pance…