Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-31 z 31.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Oho, nie dostałem lajka bo się nie podlizalem. Oh well. @ wyżej, nie chodzi mi o to czy normalny gracz czy lama, tylko o to, że jest to prawdziwa osoba, i prawdziwe konto, a nie żaden kant.

  • Antymateria nie dotarła,

    Selevan - - Zadawanie pytań

    Post

    Witam. Wiem, że pewnie nie jest to odpowiednie miejsce, jednak na support nie mogę się zalogować z komórki mimo dobrych danych (wiwat nowe lobby). Otóż chodzi o to, że kupiłem (za smsa, 30k) antymaterie dzisiaj o godzinie kolejno około 1 w nocy, 9 rano, i niedawno, 23:30. Myślałem za każdym razem, że coś nie przeszło i dlatego jej nie dostalem, ale za trzecim razem dostałem smsa od orange (mój ISP), że wydałem już dzisiaj ponad 30 złotych na serwisy premium. Czyli wydałem 30 złotych myśląc że n…

  • Już się tak nie podlizujcie. A przeciwnik na 99% jest legalny. Jakieś 5 dni temu zaatakował kogoś z naszego sojuszu, i pamiętam później nasze skany (właśnie wtedy budował satki), i krótką rozmowę z nim. Wydawał się normalnym graczem, jak dla mnie żadnej podpuchy nie ma.

  • Po kolejnym dniu jest tak samo. No, powiedzmy że raz "dostałem" flote. Konkretnie to wysyłając statki pod limit otrzymałem taki oto wynik: "Znaleźliśmy opuszczoną stację piratów, a w jej hangarach stare statki. Technicy dokonują oględzin i sprawdzają, czy niektóre z nich mogą zostać wykorzystane." Zero nowych statków. Jak to możliwe? Za każdym razem gra losowala niszczyciele, i wypadło za dużo punktów, więc nic mi nie dali?

  • Zadaje pytanie na forum, bo kilka osób z mojego sojuszu po części to potwierdziło, i po prostu byłem ciekaw jakie są doświadczenia innych ludzi. Zacząłem sobie zapisywać wyniki ekspedycji od wczoraj, mam nadzieję że to tylko bardzo duży pech.

  • Witam. Mam pytanie do graczy. Czy nie zauważyliście ostatnimi czasy przypadkiem jakiś zmian w wynikach ekspedycji? Chodzi mi o to, że jeszcze chociażby 10-15 dni temu, wyniki moich eksp pokrywały się z tym, co mówi ten poradnik. Ot raz wpadły statki, trzy razy surowce, dwa razy opóźnienie, raz piraci, raz antymateria.. Aż tu nagle, z dnia na dzień coś się kompletnie popsuło. Na ostatnie mniej więcej 40-60 ekspedycji jakie zrobiłem, dwa razy dostałem flotę, cztery razy surowce, i kilka razy jakie…

  • Spoko, powiedzmy że mi umknął gdzieś ten punkt, zamiast 'nie chciało mi się czytać regulaminu'. ^^. Czyli tak naprawdę może być kilku gości, każdy po 4.99 procenta największej floty, i nadal to będzie atak solo? Dobra, mniejsza, nie zasmiecam już tematu

  • Nie to żebym się czepiał czy coś, bo atak fajny jakby co, i gratulacje ogólnie Tylko w kwestii technicznej, czy nie jest to starcie acs przypadkiem?

  • A ja życzę pociechy z surówki, następnym razem będę ostrożniejszy.

  • A co powiesz na lamerstwo w postaci niedokladnego przeczytania FAQ FS przed pierwszą grą na ogame od kilkunastu lat? Prędzej czy później tak by się skończyło, bo nigdy nie odbierałem FS. A antymateria.. Cóż. Miałem olać już dalszą grę, ale jak zobaczyłem moona to postanowiłem wydać te parę zlociszy. Gratuluję tak czy siak ataku

  • No no, bitwa wygrana o 6kk strat