Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 303.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Art

    Stivi - - Członkowie Teamu

    Post

    Ulubiona marka ketchupu ? Lubisz frytki ? a piezki ?;>

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „damashi napisał(a) Pfyf 6-7 to jest lajcik A na studniowce trzeba duzo pic!!:P Mam nadzieje ze fajnie bylo O jakie zle rzeczy chodzi ^^? Zwiazane ze mna :D? Ehh fajna dzis pogoda co nie? Tak cieplo i wogole :]” no fajnie no złe.. brzydkie słówka :C no fajna

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „:szo::szo:N napisał(a) jaka wg. Cioebie jest najfajniejsza/najsmutniejsza piosenka?” nie powiem Cytat: „damashi napisał(a) Niewiem czy wiesz nie podlizywalem sie Poprostu nabijam posty ale moja kreatywnosc ma granice A co takiego znalazles w logach XD? zle rzeczy Ile wypijesz na studniowce?:D troche O ktorej zasniesz 6-7 ” Cytat: „K9N Neo napisał(a) Czemu jeszcze nikt nie zrobił Phenomeon'owi i Hasky'emu FC ?” Haskyemu sie nie należy, a Phenomenowi to nie wiem :F

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „:szo::szo:N napisał(a) up... obrazki.jeja.pl/567,piesek.html strudzony przyjaciel?” tak Cytat: „damashi napisał(a) Czemu tak nagle zmieniles decyzje i nie dostalem + ?? ponieważ przejrzałem wszystkie logi :) marcik cie przekupila :D? nie Juz nie mam pomyslow na pytania :p nie dziwnie się już się nie będziesz podlizywać :P Ale i tak szpam rzadzi to dobrze ”

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „djezmo napisał(a) ta odrazu nie loffam te słowa mnie zabolały .... dlaczego mnie tak ranisz .....” bo już mi tego nie mówisz Cytat: „damashi napisał(a) Jak wyslesz 666 GSow na ekspedycje to na 100% przywieziesz spowrotem...marcika...Trzeba do tego az tyle Gs bo marciki rozwalaja normalne statki...Bezlitosne aha No dobra skoro nalegasz zebym zagladal to sie postaram wpadac..wiem ze sie cieszysz aha Wcale sie nie podlizuje o tego + Ale i tak dzieki spoko ;] Nawet przyjemnie tutaj..nikt nie…

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „:szo::szo:N napisał(a) up....łiiik lubisz hh? lubisz rap? tak średnio.. pare piosenek LUBISZ DISCO POLO xD tak ” Cytat: „.Lucky napisał(a) czy lubisz żółty kolor? lubie jak dziewczyny mają żółte koszulki =x nie wiem czemu ale strasznie mi się wtedy podoba żółty kolor ;O lubisz żółwie? tak czy emotka " " jest lepsza od emotki " o_o "? tak na zawsze? tak lubisz szatana? Szatan nie jest osobą.. nie jest czymś namacalnym więc raczej określenie "lubie" jest nie na miejscu ;] 13 piątek czy tyd…

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „damashi napisał(a) No normalnie zaatakowaly...pozamienialy twoje planety w butiki etc to jak zaatakowaly czy nie :P? hymm chyba nie Wiesz co mozesz znalesc jak wyslesz 666 Gsow na ekspedycje :E? dużo rzeczy:) Czemu klamiesz ze jestem gorszym nubem od ciebie ja nigdy nie kłamie Ba ba ba Bu bu bu Bu bu bu Ba ba ba Ale tutaj spam co nie :P? tylko troche Mam tutaj zagladac czesciej niz 22424125 razy na dobe 8)? a zapraszam I tak wiem ze jestem szejkiem grr wydalo się ”

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Angelique88 napisał(a) Lubisz mnie ? tak Jak bardzo ? najbardziej jak się da;> dlaczego ostatnio dajesz krotsze buziaki ? wcale nie :********** zdaje Ci się tylko :****** :*” Cytat: „ShadowMag napisał(a) Część Stivi Co tam? ^^” dobrze Cytat: „damashi napisał(a) Dlaczego Angela tutaj przyspamila? bo mnie lubi ! :P I dlaczego jest szpamerka bo szpam jest dobry Zaatakowaly cie kiedys marciki ?:P zależy jak rozumieć aaatakowały ;> Kiedy chodzisz spac :D? różnie między 00.00 a 5.00 Gorszy nub…

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „damashi napisał(a) Dlaczego lubisz koty :E?” bo są fajne ?:P Cytat: „^Szprajcik^ napisał(a) jak poznales OG? dlaczego akurat team? ^^” od kolegów ze szkoły hymm czemu team.. powołanie poczulem xD

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Katarineczka napisał(a) Lubisz Kati ?? Krowa biała w czarne łaty czy czarna w białe łaty musiałam sobie zaspamować xD” Lubie hymm biała w czarne łaty zdecydowanie

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „marcik napisał(a) Stivi co myslisz o marciku ? ale szybko i bez sciemy :P” marcik jest najlepsza już to wiele razy mówiłem

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „^Szprajcik^ napisał(a) dlaczego ta zima jest bez sniegu Go jakiego uni? xD” nie wiem hymm nie wiem Cytat: „Hasky aka Fenix napisał(a) Cytat: „Stivi napisał(a) Cytat: „:szo::szo:N napisał(a) koalicja wilkow szykuje atak na hasky`ego” Hasky to mój padawan więc jest pod moją protekcją - i niech koalicja sobie kogoś innego znajdzie xP” choć Stiv polecimy na wilczki niee tylko musze w a! genie zrobić kilka jednostek i ustawić speedsima rzal =x ha! wprowadze Spamowe Starcia Tytanów!!!!(btw w o…

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „:szo::szo:N napisał(a) Cytat: „Stivi napisał(a) Cytat: „Hasky aka Fenix napisał(a) pif paf-z czym ci sie to kojarzy? z moczem grałeś kiedyś w mmofps? yhy 800 600 czemu :quasi:rzondzi11!! bo tak Co sie znajduje w pracowni moderatorów? pracownia moderatorów ” ” koalicja wilkow szykuje atak na hasky`ego” Hasky to mój padawan więc jest pod moją protekcją - i niech koalicja sobie kogoś innego znajdzie xP

  • marcik - szefowa szefow;)

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    cześć marcik lubisz pieski ? a mój ładny ? (ten w avku) ulubiona marka ketchupu ? lubisz frytki ? standardowe pytania odemnie buziaki :**

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Hasky aka Fenix napisał(a) pif paf-z czym ci sie to kojarzy? z moczem grałeś kiedyś w mmofps? yhy 800 600 czemu :quasi:rzondzi11!! bo tak Co sie znajduje w pracowni moderatorów? pracownia moderatorów ”

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „:szo::szo:N napisał(a) jak skomentujesz tabliczke: ja dobiegam do ogrodzenia w 3sec, a TY? 5.jpg” ja w 2

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Tortoise napisał(a) kiedy zostaniesz smodem? nie wiem ;( jak bardzo chcesz nim zostać? bardzo bardzo bardzo * n+1, gdzie n należy do R jakie cechy powinien mieć dobry smod? Powinien być cierpliwy wg mnie to najważniejszego, powinien być otwarty by móc łatwo współpracować z innymi <: ”

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Broza napisał(a) Dlaczego uważasz, że nie da się kochać tak mocno jak ty? bo ja kocham najmocniej :P Z czego lubisz uczyć się najbardziej? ;D z chemii :D Dlaczego piątek to najlepszy dzien w tygodniu? :d bo można do 4 w nocy siedzieć bez strachu ze do szkoły się idzie następnego dnia ;] ”

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „^Szprajcik^ napisał(a) ile kosztowal taki kuc? ^^” nie wiem Cytat: „Broza napisał(a) Dlaczego ":quasi:" to najbardziej beznadziejna emotka na forum? wcale nie .. fajna jest Czy gdy pada deszcz używasz parasola? nie A gdy śnieg pada? ;D nie I czemu nie kochasz mnie tak, jak ja Ciebie? Bo nie da się kochać tak mocno jak ja Ciebie ;> xDD dobra, nie chce mi się Ciebie męczyć ;d ide sie uczyć :P ” Cytat: „:szo::szo:N napisał(a) masz wplyw na rozmnazanie pingwinow pod wplywem zorzy polarnej we…

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Lady Diablica napisał(a) A pomarańczka lubisz :>” oczywiście Cytat: „:szo::szo:N napisał(a) Czo sondzirz na temad pzich kozdek?” fajne są