Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 161-180 z 180.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Gratulacje cytrynowy a niby już nic nie było do zezłomowania Kolejnych ST życzę....

  • Gratulacje młody latajek masz sporo ... może jakaś mała inwestycja w kopalnie ??

  • Pięknie wyszło:) Szkoda troszkę tej metki ale sojusz też się nią posilił 5,3kk metalu u mnie Tak to własnie bywa, że gdy chce się odejść to zawsze się cel znajdzie... teraz musisz to przemielić w stoczniach i kolejne ładne ST tu wstawić

  • Gratuluję Cytrynowy tak często goszczę na forum, że dopiero teraz mam okazję się wpisać przetapiaj i lataj bo na tym ta zabawa polega

  • Gratulacje Kraft Złom pod dom - to zawsze milutko się zbiera A atakujący nieostrożny..... Szczególne gratulacje od Twojego sojusznika Ponurego przekazuję niech sojusz rośnie w siłę

  • Ładnie Szpica niewielkim kosztem milutki zysk Czekam na kolejne

  • Na początek dziękuję BuBuLuBu za locik szybkie uni to szybko poszło. Cel miał być na wczoraj, ale na ekspedycję wyruszył... na szczęście czarna dziura go nie wsysnęła za to my i owszem. Bunkier potężny i wiara w niego, niestety(dla obrońcy) złom jest u nas Pozdrowionka dla całego sojuszu qHp oraz CMW znajomych i buddy ( troszkę się powiększyło) Gigancik wracaj do gry i nie przeliczaj tego zbyt długo Buziolki dla P. Dnia 16-09-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Anakinra…

  • Gratuluję szybciutko poszło tymi gęśmi ... ładny klucz

  • po pierwsze wysłałAŚ... a te kilka us to mnie kosztowało jakieś 3kk deuteru

  • Nie było zbytniego cudowania Skan, lot, bum Pozdrawiam sojuszników, buddy i znajomych Buziolki dla P. i może wrócisz pograć trochę Dnia 14-09-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Anakinra [qHp] ________________________________________________ Bombowiec 54 Niszczyciel 1.709 Pancernik 9.095 Okręt wojenny 3.012 Krążownik 9.882 _________________________________________ Obrońca ahayy ________________________________________________ Duży transporter 300 Lekki myśliwiec 1.150 O…

  • Jak zawsze nie było czasu żeby się bawić na konwerterze, dlatego dopiero teraz Zysk może nie powala ale zawsze to coś tam do przodu i fota troszkę polatała Pozdrawiam cały sojusz qHp wszystkich znajomych i buddy:) Gigant - znalazłam jednak w koszu Buziolki dla P. Dnia 12-09-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Anakinra [qHp] ________________________________________________ Bombowiec 54 Niszczyciel 1.714 Lekki myśliwiec 90.604 Krążownik 10.014 Ciężki myśliwiec 461 Pancern…

  • Gigant ja się już nie orientuję w tych Twoich atakach ale cieszę się z każdego mimo, że dogonić Was nie możemy Obrońcy SZO i może będzie następne ST

  • co się odwlecze ... Gratuluję Gigant , tego po obrońcy się nie spodziewałam, jednak zostawił tę flotę

  • Gratuluję szpica kolejna obrona w qHp z pozytywnym skutkiem Buduj fruwajki ... bo jeszcze konkurs trwa

  • Gratulacje Gigant kolejne ST w naszych barwach qHp Ci służy i oby tak dalej Dzięki za dedki bo dzielnie trzymałam kciuki

  • Gratuluję Gigant a o "po co?" zapomniałeś ... to takie budujące przetapiaj na latajki ... nie na kopalnie kolejnych ST życzę w barwach qHp

  • Gratuluję Gigant przyda się nam ST po dobrej stronie To co miałam do pozrzędzenia to zrobiłam na PW i mam nadzieję, że przy następnym ST będzie poprawa Bo następne będą Przetapiaj na latajki

  • Pozdrowienia dla całego sojuszu i znajomych Skan lot bum i znów cel zielony Dnia 06-08-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Anakinra [qHp] ________________________________________________ Duży transporter 1 Niszczyciel 1.226 Bombowiec 21 Pancernik 4.078 Lekki myśliwiec 15.268 _________________________________________ Obrońca Hardy28 [JP2GMD] ________________________________________________ Mały transporter 20 Duży transporter 49 Lekki myśliwiec 26 Ciężki myśliwiec 29 Krą…

  • Flota wróciła, zaczęłam zsyłkę surowców... i gdyby agresor chwile później z atakiem wystartował zyskałby około 7kk surowców A tak mam ja troszkę więcej ... przy ogólnym zamieszaniu:) w dodatku straciłam moje uzbierane punkciki niehonoru Pozdrowienia dla sojuszu ... Gigant dla Ciebie również dla wszystkich znajomych szczególne pozdrowionka dla P. Atakującemu SZO i troszkę więcej uwagi przy atakach. Dnia 04-08-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Staruch [M L] ____________…

  • Miało być wstawione wcześniej, ale długi weekend urlop i dopiero się teraz udało. Pozdrowienia dla sojuszników i znajomych. Całuski jak zawsze dla P. Dnia 14-06-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Anakinra [qHp] ________________________________________________ Ciężki myśliwiec 339 Okręt wojenny 1.712 Bombowiec 3 Niszczyciel 350 Krążownik 2.198 Pancernik 2.294 Lekki myśliwiec 26.378 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Kamilzwk [LEG-XX] _…