Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-139 z 139.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Miało być coś innego, ale nie wyszło tym razem. Tu pozdrawiam tego strzelca rakietowego co od rana reperuje swoje ego i strzela do mnie z zemsty że mu po planetkach przeleciałem , niby po satkach, ale 50kk z planety dało się zarobić . A poniżej wizyta u sąsiada którego regularnie odwiedzam. Tu też pozdrawiam jego sąsiada all'a Dnia 08-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor xxxxx xxx ________________________________________________ Niszczyciel 4.676 Bombowiec 8.777 Lekki…

  • Cytat od b4el: „Cytat od Biały miś: „Krecix ja osobiście czuję się urażony bo nigdy nie kupiłem konta i nigdy nie zezłomowałem wystawionej floty pod push. Jeśli chodzi o TO i JEDI to nie wiem, ale biorąc pod uwagę w jakim świecie żyjemy wszystko jest możliwe. ” Ciekawe, że do JEDI przykładasz miarkę, której sam nie stosujesz do siebie. Nasza wcześniejsza passa, niczym nie różni się od Twojej obecnej (?). Chociaż tak jak napisałeś "wszystko jest możliwe" i mógłbym złośliwie parafrazować, ale od t…

  • Cytat od Sheldon: „Gratuluje też tutaj. Flota złapana na powrocie z ekspedycji, tak przynajmniej mi się wydaje, agresor wpadł 10 minut po powrocie, a akurat w tej fali pojawiło się pz na 16 Okna między logowaniami zdarzały się i będą mi zdarzać, bo loguje się z doskoku w ciągu dnia na konto. Normalnie pozwalałem sobie na to, bo miałem puste układy, nawet jak sprawdzałem to najwyżej przy puszczaniu fsów, tak to nie przeglądam galaktyk. Zalogowałem się jakieś 25 minut po strzale i korzystając z po…

  • Krecix ja osobiście czuję się urażony bo nigdy nie kupiłem konta i nigdy nie zezłomowałem wystawionej floty pod push. Jeśli chodzi o TO i JEDI to nie wiem, ale biorąc pod uwagę w jakim świecie żyjemy wszystko jest możliwe.

  • Witam. Dzisiaj tak zbiorczo. Każde ST cieszy dziś w sposób szczególny. Pierwsze to czysty przypadek, po prostu nasz jaśnie panujący Top 1 wbił układ jednemu Panu a to skłoniło mnie do węszenia falangą , efekt poniżej. Drugie to efekt zaspania ku mojej wielkiej radości bo co jak co do slepego kilka razy latałem. Trzecie ST to efekt spontanicznej akcji wywołanej pomyłkową akcją kret Dla ścisłości miał paść krecix z forum, a padł kret z innego uni , znaczy z Naszego. Dobra nie ważne, krecix i tak n…

  • Paweł , a Usagi pisał coś ciekawego ? Graty .

  • Muszę poszukać tej twojej floty, smakowicie wygląda.

  • Strach iść spać. Rano wstajesz, a tu u ciebie na chacie cała ekipa. Lamusy Krecix czy uj wie kto mówi że macie mi konto oddać

  • Każdy serwer, każde forum ma swojego klowna Pozdrawiam.

  • Ty sam tu grasz czy jak? Nawet nikt nie komentuje xd

  • Zanim na forum trafi to większe starcie szybciutko pokaże moją zdobycz. The One raz trafiłem lekko poniżej progu, taki mały fuksik wtedy. Dziś to efekt obserwacji i braku czasu u obrońcy. Wymieniliśmy kilka zdań i trafił mi się bardzo kulturalny przeciwnik. Mimo twojej deklaracji wiecznego urlopu i wyleczenia z ogame mam nadzieję że czasem rzucisz okiem jak idę po top 1 Dnia 30-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor xxxxx xxx ____________________________________________…

  • Tak skanowales ambitnie, ale widzę coś znalazłeś. Graty wielkie.

  • Kilka lotów było, komentarzy że nie warto też kilka było. Farmienia nie było bo deuteru mi brakło, haha. Tu pozdrawiam @Usagi co to nerwowy dzisiaj był jak mu wleciałem na planetę by dex zrabować. To RW dedykuję tobie, niech Ci się Szczęści chłopie. Dnia 29-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor xxxxx xxx ________________________________________________ Ciężki myśliwiec 21.872 Krążownik 41.352 Okręt wojenny 29.474 Pancernik 51.105 Pathfinder 15.632 _____________________…

  • Hej hej. Kilka razy dykta przepalona, to należy przyznać obrońcy, że póki miał sure bardzo się pilnował, podobno lepsi ode mnie mają bliżej i nie dali rady, a tu taki prezent dzisiaj w nocy. Pozdrawiam Pawła który na 100 % wyskanował te DT, ale pewno mu się nie chciało Pozdrawiam również @KrecikMax, nie wiem kim jesteś, ale chętnie razem z tobą się wykąpie, może być nawet szambo. Czy ktoś wie kto to w sumie jest? Chciałbym poddać leszcza obserwacji. Dnia 29-10-2020 --:--:-- następujące floty spo…

  • To znowu ja, taki mały wlocik do mojego ulubieńca, to ten co mnie sprzedawczykiem nazwał. Mało, a cieszy. Dnia 28-10-2020 08:58:28 następujące floty spotkały się w walce: Agresor xxxxx xxx ________________________________________________ Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca Usagi [G-NEM] ________________________________________________ Mały transporter 852 Duży transporter 34.988 Lekki myśliwiec 48 Ciężki myśliwiec 84 Krążownik 1 Okręt wojenny 107 Sonda szpiegowska …

  • Miałem nie wklejać tego mniejszego ST, ale że dzisiaj nastąpiła kontynuacja akcji więc jest. Skanując okolice zauważyłem że Samael skasował prawie wszystkie planety, pomyślałem sobie że może dostał zloma i kasuje konto, a te gęsi po prostu zostawił. Nawet sprawdziłem straty floty pod kontem ilości statków i na oko stwierdziłem że ma już tylko śmieci na planetach. I to był błąd, nie przeliczyłem wartości floty i dziś wieczorem pod czas rutynowych skanów znalazłem prezent. Dnia 25-10-2020 --:--:--…

  • Cytat od tomee: „Piekne STarcie, opis i komentarze też niczego sobie. Fajnie sie bawiłem gratuluję zgrania, obrońcy szo i zdrowia ” Dzięki tomee, miło cię widzieć. Nie pamiętasz mnie, ale na jednym ze starszych Uni również zwiedzałeś moje recki

  • Od czego by tu zacząć? Dzięki za zaufanie i wspólny lot Megan i khz. To może tak. Swego czasu zabiegałem o przyjęcie do sojuszu G-NEM, mieli tyle wymagań że najzwyklej w świecie nie przeszedłem weryfikacji. Regularnie więc sobie do chłopaków latałem na farmingi, i lepsze i gorsze, ale ogólnie z bardzo zadowalającym zyskiem. Ostatnio jednak wywołałem u nich złość i Usagi napisał mi na priv że przeginam palę i musi wywalić mnie z buddy. Dobra, po dzisiejszych wiadomościach bez żalu. Faceta obserwo…

  • Witam. Z góry przepraszam, że nie będę pisał wierszem, że procenty słabe i ogólnie bla bla bla. Gram sobie sam na tym serwerze, z założenia miałem grać tylko eko i muszę przyznać że wytrzymałem bardzo długo. Kiedy jednak na innym Uni dostałem spektakularnego złoma po zwykłym zaśnięciu postanowiłem spróbować zabawy z klasami. Oczywiście wybrałem właściwą dla ekonoma, która okazała się totalną wtopą. W końcu zmieniłem klasę i zaczołem latać na expy. Flota bojową zaczęła rosnąć, najpierw ją zlomowa…