Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 218.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od cokolwiek: „tereth niby poklasku nie szukasz, a na forum zachowujesz się jak szczyl, co dopiero dorasta. Każdego zaczepiasz, każdego wyzywasz, chwalisz się jakiego to masz długiego (pancernika ). I niby dobry flociarz jestes - ale swoim zachowaniem pokazujesz, że klasy nie masz. I tyle. Jedna z tych złych osób, która nie potrafi się zachować w towarzystwie i przenosi złe nawyki dresa z siłki do kulturalnego towarzystwa. ” jak już napisałem wyżej nie podoba sie u góry masz krzyżyk miłego…

  • Cytat od Matematyk DS: „Wcale nie trzeba być bezmózgiem. Wystarczy zrobić dobrą ustawkę z podkładką i gdzie floty lecą kilaka godzin a Ty myślisz ,że nic nie zdąży. I lecisz na [ciach] a sam jak NOOB się rozbijasz ,wiec nie cwaniakuj Bo ludzi robiłem już na to twoją farmę i [ciach] i było wielkie OOO! I Faktycznie trochę szacunku do przeciwnika. Za opiskę bez gratulacji Nie martw się Mike- SZO ” co mógł a czego nie zrobił... to są 2 różne kwestie ja nie szukam poklasku czy ludzi którzy będą mnie…

  • Cytat od Dabel_vip: „trochę kultury cyferkowiczu , tak to się możesz odzywać do swoich wafli ja się tą grą bawię a widać po tobie, że oddał byś wszystko za kilka pkt. a lot był na wariackich papierach ... ” napewno nie na kamikazze moje starcie moje kredki nie podoba sie to klikasz krzyżyk albo ustwa mnie w grze zapraszam

  • no co kolega 2 dni temu zakpił sobie ze mnie ... lubie takich jak on karać ... pograł pograł ... aż Przegrał.... miałem tu chwilkę pograć ... ale dla kolegi zrobię wyjątek i bez względu na straty polatam za kolegą co do złomu przy x1 zrobić synchro to dramat ale za straty zebraliśmy a to najważniejsze zyski zrobi się na innych złomach życze szybkiej odbudowy p.s nie musze mówić że kolega jest [ciach] i lata na innych w jednym slocie ? to sie nazywa w moim słowniku "zwykła farma" Dnia 03-10-2020 …

  • to na x1 jednak da się złomować ... Dnia 03-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ergon ________________________________________________ Krążownik 1.758 Okręt wojenny 457 Pancernik 133 Pathfinder 101 _________________________________________ Obrońca roarr [LSBS] ________________________________________________ Duży transporter 82 Lekki myśliwiec 2.194 Ciężki myśliwiec 152 Krążownik 70 Okręt wojenny 318 Sonda szpiegowska 1.000 _________________________________________ P…

  • @webber Gratki stary % bardzo ładny !!! pozdrawiam z Quasar Tereth !

  • miałem iść spać nagle dostaje wiadomość od uchiha że leci cac(nowy właściciel) ... ja grałem akurat w inna gierke nie mogłem za bardzo się odłączyć poprosiłem tylko kijanke mistrza kontr by mi policzył bo nie zrobie 10 róznych czynności a jednak musiałem też dokończyć na szybko gierke Teraz chłop domaga się 90 % podatku od starcia.... -.- wyśle mu transport z misją atakuj ... xD nie mniej ... znowu elminuje zagrożenie tz opozycje .. mówcie mi królu Ergonie !! do obrońcy życze ci szo masz zdrowe …

  • ale że starcie ? nie pusz? WARIATKU gratuluje za dołączenie do elity ZBANOWANYCH IDIOTÓW Dnia 03-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ergon [Remondis] ________________________________________________ Pancernik 12.222 _________________________________________ Obrońca tymczasty [FATUM] ________________________________________________ Mały transporter 14.914 Duży transporter 30.127 Lekki myśliwiec 1.822 Ciężki myśliwiec 1.127 Krążownik 429 Okręt wojenny 146 Recykler 1.59…

  • co moge napisac po pierwsze gratulacje bo jest czego co do kulis ... tak to jest jak sie jest tak pewny siebie ... i sądzi sie że x1 to dla noobów jest .. i tak sobie olewałem sprawę nie spodziewając sie lotu kamikazze z układu co mnie nie tłumaczy 4 zegarki mnie nie dobudziły co jest wynikiem nocnych łowów na Quasar ... tam też wszystko sobie ładnie stało ponad 2h ... tylko tam opozycje cała wyciałem ... jeszcze raz gratki odbudowane i licz się z tym że też coś popsuje gratki ! p.s aż sam z sie…

  • żeby nie było że ostanio to tylko same wtopy zaliczam .... Dnia 01-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ergon [Remondis] ________________________________________________ Pancernik 22.222 _________________________________________ Obrońca pacyfista [REX] ________________________________________________ Mały transporter 2.467 Duży transporter 697 Lekki myśliwiec 1.500 Ciężki myśliwiec 2 Krążownik 1.036 Okręt wojenny 342 Recykler 591 Sonda szpiegowska 104 Bombowiec 348 Ni…

  • sciągnął urlop ... dostał złoma poszedł na urlop... ciekawe czyja to puszówka miała być xD Dnia 27-09-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ergon [Remondis] ________________________________________________ Pancernik 55.555 _________________________________________ Obrońca procurator Zenit [NiS] ________________________________________________ Mały transporter 2.454 Lekki myśliwiec 6.734 Ciężki myśliwiec 182 Krążownik 312 Okręt wojenny 4.064 Recykler 4.532 Bombowiec 38 Nis…

  • dla obrońcy szczere szo Dnia 25-09-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ergon [Remondis] ________________________________________________ Pancernik 111.111 _________________________________________ Obrońca Hasys [TEREFERE] ________________________________________________ Mały transporter 60.922 Duży transporter 9.214 Lekki myśliwiec 124.452 Krążownik 735 Sonda szpiegowska 240 Bombowiec 420 Niszczyciel 168 Gwiazda Śmierci 2 Pancernik 179 Reaper 277 Pathfinder 7.110 Wyrzut…

  • pfff zawiodłeś mnie .. zwykła farma z ciebie ... nic więcej idż i już nie rób z siebie większego pośmiewiska ... 3 próby były pierwsza 2 dni temu na 5 gali ... druga dzisiaj o 2 w nocy zalogował ... przerzucił flotę na planetę .. ja sobie spokojnie porobiłem fsy prócz głownej i 3 gali ... wstaje o 4 patrze stoi bez akt .. no to lot siadło .. potem oczywiście gorączka skąd wymodzić deu na szybko 111 układów lot ... ale się udało wszystko u mnie Agresorku .. nie życze ci szo bo jesteś zwykłym śmie…

  • stało nie stoi Dnia 25-09-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ergon [Remondis] ________________________________________________ Pancernik 22.222 _________________________________________ Obrońca tymczasty [FATUM] ________________________________________________ Mały transporter 13.022 Duży transporter 21.000 Lekki myśliwiec 12.400 Ciężki myśliwiec 7.673 Krążownik 2.923 Okręt wojenny 994 Recykler 234 Sonda szpiegowska 3.841 Gwiazda Śmierci 1 Pancernik 191 Pathfinder 2.87…

  • KILER NA BANIE.... xD tak to bym nie śmiał nawet latać obok jego księżyców w obawie że mnie rozwali ... KILER GENERAL Dnia 25-09-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ergon [Remondis] ________________________________________________ Pancernik 444.444 _________________________________________ Obrońca Pelina ________________________________________________ Mały transporter 20.079 Duży transporter 15.489 Lekki myśliwiec 29.122 Ciężki myśliwiec 3.050 Krążownik 14.311 Okręt wo…

  • Ergon ODDAM [Remondis] vs. Agresor Zlo [W-C] ~ 416.391.03% + 2048.31% TOP 1 SOLO !!!!!!!!!!! to będzie chyba top 4 solo x3

  • Cytat od cac: „Durendal, witam w gronie emerytów Mimo wszystko wielki szacun, że udało Ci się zbudować taką flotę NIE ROBIĄC ANI JEDNEGO FS'A przez 3 miesiące - inaczej to się skończyć nie mogło, bo pobudka co godzinę to trochę mało jak na speed x3 Jeszcze raz dzięki za wspólną grę, to były fajne 3 miesiące! Ergonowi należą się gratulacje za % choć nie oszukujmy się, bez użycia anty i przeklikiwania telepa top 1 i top 2 solo by nie było ” a zapytam z innej beczki ... a jak mam wyłapać floty któr…

  • Cytat od Koziolek Matolek: „Cytat od cokolwiek: „Co do Avengera - to niestety, zgodnie z zasadami to nie push (ave 62 w rankingu, konto gulashowe 41). Ale i tak każdy wie, że to był push, ustawka i powinno być ukarane. I mam nadzieję, że gracze docenią avengera w odpowiedni sposób. Co do tego ST - mało to egzotyczne widziałem gorsze. Gratki dla zlomującego - dobrze, że praca GSów została doceniona. ” Zgodnie z nowym zapisem, gdzie mowa o surowcach na koncie to już push. między 62 a 41 niecałe 1k…

  • zwykła akcja ... obserwacja od dłuższego czasu planowania było ... wypłoszenia z innych części galaktyk też aż w końcu ... lot ... to miało nastąpić szybciej ale kolega był chimeryczny raz odświeżał raz mulił a to urlop ... ciężko było wyczuć kiedy ruszyć ale się udało obrońcy życze szczere szo .. nic do niego nie miałem poprostu miałem z tego konkretny zysk ... ale i tak nie trafiłem floty całej lmy były na expie po chwili patrze pz z piratów .. wiec poleciałem na slepo flota odebrac reszte i s…

  • kiler stał się generałem aż się przestraszyłem i postanowiłem zrobić sobie przerwe od latania ... w nocy patrze kiler mało aktywny ... myśle sobie a ciul po skanuje przecież pross mi kontry nie strzeli... stało nie stoi Dnia 22-09-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ergon [Remondis] ________________________________________________ Pancernik 111.111 _________________________________________ Obrońca Leniwiec [Dark] ________________________________________________ Mały tra…