Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 139.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Bedzie na tym uni opor?

    mntek - - DiD Cosmos

    Post

    Dzień dobry, Zawody pomiędzy graczami super sprawa, prosiłbym jednak o określenie dokładniej zasad i sposobu podliczania st. Mówiąc szerzej chodzi o to czy są gracze zainteresowani taką formą konkursu, zgłoszenia się ich jak i wzoru w jaki będzie prowadzone podliczenie. Offtop i wzajemne uszczypliwości wycięte Życzę powodzenia

  • Zawiechy...

    mntek - - DiD Cosmos

    Post

    Dzień dobry, z problemami technicznymi odsyłam do odpowiedniego działu forum: Błędy w grze DiD nie jest miejscem na takie dyskusje. Temat zamykam.

  • Jako że zostałem wywołany to się wpiszę: Cytat od Arash: „Prosze o poprawe rw, lub zmiane na korzysc agresora. ” Cytując post Neferet: Cytat od Neferet: „Jak mnie już wywołali z pozdrowieniami to od razu odpowiem - może mntek się nie obrazi O tym kto wygrał decyduje ta informacja: Agresor stracił łącznie 230.000 jednostek. Obrońca stracił łącznie 82.000 jednostek Obrońca stracił łącznie mniej jednostek dlatego to on je wygrywa dofarmy czy zbiórka recków to osobna kwestia Gratuluje starcia i życz…

  • Wszedłem na forum, przewijam do działu ST a tu niespodzianka, ostatni aktywny post z Neferet w tytule... No więc wejdę myślę sobie, spoglądam na flotkę i coś się nie zgadza... przyglądam się bliżej a to bellatrix. Gratuluje starcia Za miesiąc poproszę st z pierwszym 5mln lm tutaj

  • Dyskusja mocno odeszła od tematu . Wątek przeczyszczam. Co do pierwszeństwa wstawienia ST - prawo wstawienia ST ma zawsze strona wygrana. Czy to w obronie czy w ataku. Strona przegrana nabywa takie prawo po okresie 24h od bitwy, gdy strona wygrana ST nie wstawiła.

  • Neferet - Świeżynka ;>

    mntek - - Członkowie Teamu

    Post

    Kiedy postawisz pierwsze 10.000.000 lm? Czy zamieniłabyś jednego psa na dwa koty?

  • Ruda

    mntek - - Członkowie Teamu

    Post

    Czy podlegli Ci modkowie są fajni? Jaką powinienem sobie ustawić rangę? Gdyby OGame zostało wyłączone, co zrobiłabyś z nadmiarem dodatkowego czasu?

  • mntek - to mntek

    mntek - - Członkowie Teamu

    Post

    Cytat od Ruda: „Jaką książkę możesz nazwać ulubioną? Może to będzie mało oryginalne, ale saga o wiedźminie. Nie ze względu na historię choć ta jest mistrzowska, ale ze względu na wiele prawd zapisanych w dialogach postaci Co ostatnio czytasz/czytałeś? Tess Gerrissen - Dawca. Taki lekki kryminał medyczny ale w sumie warty polecenia ”

  • mntek - to mntek

    mntek - - Członkowie Teamu

    Post

    Cytat od Ruda: „Aloha! Aloha! 1. Masz juz plany na wakacje? Jeśli tak, to jakie? - Zastanawiam się nad Egiptem ale nad azjatycką częścią - półwysep Synaj. 2. Jak radzisz sobie sobie ze stresem? - Ostatnimi czasy nie radzę Za dużo tego 3. Twoją ulubioną formą wypoczynku jest...? - Czytanie książek ”

  • na życzenie autora tematu, wątek zostaje zamknięty.

  • Witam Państwa, Odnosząc się do postów z tematu powyżej. Koszowane są posty będące offtopem - dla przykładu kilkupostowa dyskusja o różnicy pomiędzy aresztem a więzieniem. Pozostała część dyskusji została zachowana, upominam jednak że wszelkie obraźliwe komentarze, zdania zawierające przekleństwa i temu podobne zostaną wycięte zgodnie z regulaminem forum. Prosiłbym wszystkich o uspokojenie emocji i rozmowę na wysokim poziomie.

  • W związku z wycofaniem się jedynego chętnego do prowadzenia tematu, zapraszam do składania nowych kandydatur do dnia 10 czerwca według wzoru z pierwszego postu.

  • Drodzy Państwo, Jako że starcie niecodzienne to i troszeczkę więcej w temacie swobody na dyskusje, natomiast proszę jednak się powstrzymać od dłuższych dywagacji czy ktoś jeszcze gra na uni czy nie. Takie tematy na priv można sobie wyjaśnić. Wątek lekko przeczyszczony

  • Trochę się Państwo we wzajemnych uszczypliwościach zapędzili. Można mieć różne filozofie gry, ale nie usprawiedliwia to offtopu i flame w temacie. Wątek przeczyszczony

  • mntek - to mntek

    mntek - - Członkowie Teamu

    Post

    Cytat od Ruda: „hej Lecimy z następną serią pytań 1. Jakbyś opisał siebie w pięciu słowach? - Cichy wiatr świszczący na pustyni 2. Jeśli mógłbyś w ogóle nie spać, co byś zrobił z zaoszczędzonym w ten sposób czasem? - Skończyłbym model statku 3. Jakiemu hobby byś się poświęcił, gdyby czas i pieniądze nie miały znaczenia?\ - otworzyłbym ośrodek i szkołę dla sierot w Syrii 4. Czy jest coś, za czym wszyscy szaleją, a ty nie przepadasz? - Głośne imprezy w klubach Miłej niedzieli Miłej środy! :D ”

  • R32 [WSNR] vs. Mrs ~ 2094.2%

    mntek - - Starcia Wezn

    Post

    Trochę się offtopu w temacie zrobiło więc i przeczyszczony. Dział ST nie jest miejscem na dywagacje o czystości czyjejś gry, zwłaszcza jeśli samo rw tematu bezpośrednio nie dotyczy, W razie wątpliwości w temacie czystości starcia, zapraszam do napisania ticketa do GO. Na prośbę atakującego, kłódka

  • mntek - to mntek

    mntek - - Członkowie Teamu

    Post

    Cytat od Ruda: „hej Gdybyś mógł sobie kupić swój wymarzony samochód, jaki byś wybrał? - Zawsze podobały mi się mustangi. Z jednej strony elegancka klasyczna linia, z drugiej dynamiczny, pełen wolności charakter. Otrzymałeś w życiu jakiś mandat? Za co? - Raz - za przejście w miejscu niedozwolonym... ;) Jak myślisz, dlaczego ludzie tak niechętnie mówią o tym co czują? - Boją się reakcji drugiej strony, niezrozumienia, uznania tego za słabość. Świat wmawia nam że powinniśmy być szczęśliwi, zaradni,…

  • Gratuluję starcia, długo będzie nie do pobicia, zwłaszcza że padła w zasadzie trzecia najsilniejsza flota uni. Piękna akcja. SzO nie wiem czy życzyć, konto opuściło sojusz więc odbudowy chyba nie będzie. Mam nadzieję że nie jestem następny na liście celów.

  • Troszkę się tutaj offtopu i wzajemnych zaczepek namnożyło. Temat przeczyszczony, prosiłbym o uspokojenie emocji i ewentualne dywagacje na temat tego kto kogo pakuje w recki przenieść na priv.

  • Przypominam że raport wstawiany w dziale ST musi być pełny, co za tym idzie konieczne jest przedstawienie liczebności flot obu stron przed starciem. Prosiłbym o poprawienie tematu w ciągu następnych 24h. To samo tyczy się tytułu, muszą w nim być zawarte takie informacje jak: Nick agresora, nick obrońcy, sojusze do których obie strony należą i procent starcia. Z życzeniami miłego dnia