Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 341-355 z 355.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Tyle prób ktoś mógł z tego mieć... tak czy siak gratki

  • Tak to jest jak UFS wraca do normalnej gry nic tylko gratulować bo dużo do czyszczenia nie zostało

  • Od czasu do czasu można coś wrzucić Na vespera leciałem pare dni wcześniej, niby aktywności miał ale 60kk surki stało sobie bez niczego na moonie, to hmmm 18 min lotu można spróbować może odświeży 5 minut przed wlotem to dkami z planety obróci na dwa razy i reszta moja a warianty były 4: podpucha, zwózka przed powrotem fsa no albo pomyłka i niespakowanie surki i ewentualnie wystawione dla znajomego jak to u nich w sojku bywa Połowa się zgodziła, dwa razy zwiózł surke a 46kk wywalił u licytatora …

  • Cytat od zielu75: „Cytat od Dobrygracz: „Jeżeli natomiast portfel pozwala ci na zakup anty to zawsze możesz kolonizować 8 pozycje i relokować na 15, nie czaje po co 3 skoro na 3 maksymalnie można mieć bazowo 182 pola a na 8 pozycji 252 (+ np 25 z konfiguracji uni). Czyli trzeba postawić na 3 pozycji terra na 16 poziom i do tego masę satelit żeby dorównać 8 pozycji bez terra . Jak widać na zdjęciu terra na 8 poziom da radę postawić na 15 bez anty więc chyba opłacalniej jest szukać sporych planet …

  • Dróg jest kilka, każdemu pasuje co innego. Mi osobiście najbardziej podoba się opcja kolonizowania 15 pozycji - bez anty gdzie w zależności od UNI można mieć bazowo na 15 pozycji max 164 pola. W przypadku konfiguracji +25 bardzo rzadko ale możemy trafić na maksymalnie 189 pól. Na zagranicznym forum widziałem jak jeden użytkownik przedstawił taką rozpiskę: Build plan - high end miner, 175 fields (bez terra): Metal mine 44 Crystal mine 36 Deuterium synthesizer 40 Fusion reactor 21 Robotics factory…

  • Porozsyłałem trochę wiadomości na Uni i chyba ci co mieli się wypowiedzieć to to zrobili dużo tych osób nie ma ale to zawsze coś na forum sprzeciwu nikt nie zgłasza, ankieta nic nie kosztuje także @Art będziemy wdzięczni za podjęcie odpowiednich kroków. Może w ankiecie w grze weźmie udział większa liczba graczy.

  • Dzień dobry wszystkim. Patrząc na zmiany występujące na innych uniwersach a dokładnie zwiększanie ich szybkości wysuwam propozycję wprowadzenia podobnych zmian na naszym uni czyli podniesienie eko do x7 Niebawem stuknie Wezn rok, sytuacje na uni każdy zna a biorąc pod uwagę fakt że może przyjdzie nam poczekać na wprowadzenie x7 parę miesięcy (o ile gracze będą za tym pomysłem) to warto już teraz poruszyć ten problem. Zachęcam do dyskusji i wyrażenia swojej opinii na ten temat. Pozdrawiam.

  • Lot trochę długi bo trzydniowy zawrotka poszła przez co flota wróciła o te kilka godzin wcześniej ale jak widać niczego to nie zmieniło Mógłbym się trochę rozpisać na temat tego RW ale powiem tylko tyle, obrońca nagminnie łamie regulamin, nawet zastanawiałem się czy nie wyrwie bana jeszcze przed wlotem a podobno jednego już miał i nic się nie nauczył Odbudowę robił od trzech dni tylko czy potrzebnie skoro niebawem dostanie pewnie perma Pozdro dla Trunksa za towarzystwo (te Twoje sondy tak zmieni…

  • Cytat od souris: „na planecie bez obrony pamietaj, że Ci kibicuje obrońcy pozytku z moona, moze teraz bedzie łatwiej... i tak długo przetrwał z taką flotką hmmm..... Księżyc o powierzchni 8.831 km został uformowany. btw. gdzie ten moon ? na jakich kordach ? ” Na planecie stała tylko fabryka robotów na 1 dwie godziny wcześniej kogoś w układzie zezłomował, nie przypuszczałem że zostawi flote tak blisko mnie czy Trunksa Pamiętam pamiętam

  • U obrońcy lampa się paliła prawie 24/7 już miałem iść spać, patrze a tu praktycznie bez akty to szybki skan z wielkim zaskoczeniem bo flo stoi pod nosem a obrońcy nie ma, najwyraźniej nie dał rady tyle wysiedzieć. Mam nadzieje że chociaż dobrze się wyspał Dnia 26-08-2018 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lares20 [8WSNR8] ________________________________________________ Okręt wojenny 7.178 Pancernik 5.324 _________________________________________ Obrońca Abbas ______________________…

  • Support w ciągu 24 godzin mi zawsze odpisywał a najszybciej dowiesz się na IRC. Pozdrawiam

  • Wróg mego wroga... Sporo nerwówki było ale sie udało i to z jakim zyskiem Atakierom gratulacje a obrońca jak ma jeszcze parę kont to zobaczymy czy skończy się tylko na pisaniu Pozdro dla soja jak i Marka

  • Trzeba coś wstawić bo powiedzą że nowy rozwarty i pasywny Obrońcy chyba coś wypadło bo jak go nie było tak go nie ma. Ewentualnie fs źle puszczony to tym bardziej SzO. Pozdro dla WSNR i starego Draco Dnia 20-08-2018 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lares20 [WSNR] ________________________________________________ Okręt wojenny 7.329 Pancernik 4.989 _________________________________________ Obrońca Vesper [C C] ________________________________________________ Mały transporter 532 Duż…

  • Cytat od Pinkie Pie: „jedno uni na rok z 3ma miesiącami bez antymaterii - potem samowolka - a zaręczam wam że gracze wrócą. Ludzie którzy nie grali 10 lat będą ściągali kumpli żeby pograć te 3 miechy bez anty a potem wielu szkoda będzie odejść ” To już lepiej niech zrobią uni na którym za anty będzie tylko ekipa. Bez żadnych kontenerów, skracania, kupowania surowców itd. Będą się liczyły umiejętności gracza w tym pusze a nie $$ Po 3 miechach przyjdzie taki z grubym portfelem i zabawa się skończy…

  • URLOPY

    Dobrygracz - - Gra

    Post

    Cytat od cudaczek74: „Witam. Jak większość zauważyliście na pewno , że przeważającą częścią naszej społeczności są urlopowicze i to nie 20 dni urlopu a kilkaset dni. pojawiają się i znikają. Firma płacze na brak wpływów a my narzekamy na mały ruch na planetach. Siedziałem tak i rozmyślałem i wpadłem na pomysł. Niech każdy z graczy ma 24 dni urlopowe do wykorzystania, a jak chce ich więcej niech sobie dokupi za antymaterię . Firma zyska kasę bo ci co chcą siedzieć na urlopach będą dokupowali dni …