Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 116.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Co nieco Dnia 26-05-2018 06:59:59 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Cytryn oddam [K_R] ________________________________________________ Duży transporter 1 Okręt wojenny 200 _________________________________________ Obrońca Commodore Virgo ________________________________________________ Mały transporter 18 Duży transporter 13 Ciężki myśliwiec 2 Krążownik 37 Okręt wojenny 13 Recykler 7 Sonda szpiegowska 1 Bombowiec 6 Satelita słoneczny 54 Wyrzutnia rakiet 317 Lekkie działo laserowe …

  • Graty lamko, zaraz pobijemy top na latajki

  • Troche wejszło dodatkowo jeszcze jakies dofarmy wiec fajny +. Pozdro dla całego sojka i całej reszty wiecie kto Dnia 25-05-2018 00:46:17 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Cytryn oddam [K_R] ________________________________________________ Krążownik 59 Okręt wojenny 50 Sonda szpiegowska 3 _________________________________________ Obrońca Famous ________________________________________________ Mały transporter 226 Duży transporter 165 Lekki myśliwiec 96 Ciężki myśliwiec 52 Recykler 2…

  • Graty lamko, dzieki za pozdrówki i tak trzymaj Bartuniu

  • Dzięki przyjaciele za tę wspaniałą pieczeń oby to nie była ostatnia! Pozdrawiam sojusz, znajomych i każdego kto chce być pozdrowiony Trochę się narozrabiało Obrońcy SzO co by było więcej flot bo jak na razie uni nie jest kosiorem i się nie zapowiada aby było Do sedna Dnia 14-05-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Cytrynowy [K_R] ________________________________________________ Mały transporter 6 Krążownik 30 _________________________________________ Agresor DawajHaracz …

  • Małe ale cieszy, pozdro dla sojka Dnia 13-05-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Cytrynowy [K_R] ________________________________________________ Krążownik 14 _________________________________________ Obrońca Galaktus ________________________________________________ Mały transporter 9 Lekki myśliwiec 18 Ciężki myśliwiec 7 Sonda szpiegowska 2 Wyrzutnia rakiet 15 Lekkie działo laserowe 6 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Cytrynowy [K_R] ______…

  • farma haha, juz watpie, ale dzieki na pewno przetopie btw, ja zycze snu bo normalne ludziki w nocy spia

  • Pozdro dla sojka itd itd Stało to zaczęliśmy piec steka Dnia 13-05-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor DawajHaracz [K_R] ________________________________________________ Krążownik 15 _________________________________________ Agresor Cytrynowy [K_R] ________________________________________________ Krążownik 12 _________________________________________ Obrońca KrzyMr ________________________________________________ Mały transporter 6 Lekki myśliwiec 30 Ciężki myśliwiec 16…

  • Graty pasiasty i reszta, topcie na flotke co by było wiecej stejkow

  • Gratki, jest pierwszy co panią Geslerową zachwycił, przetapiaj i latamy Obrońcy SzO bo strata niewielka wiec da rade i zachowanie w porzadku

  • Pozdro dla sojka, dostawców dexu oraz Bartusia i Asi Stało to sie przeleciałem, złomek zebrany i pozamiatane Dnia 17-04-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Dziobak Splendoru [RETRO] ________________________________________________ Mały transporter 514 Okręt wojenny 156 Krążownik 458 Pancernik 147 Sonda szpiegowska 3 _________________________________________ Obrońca BurekRurek [FAJ] ________________________________________________ Mały transporter 5 Duży transporter 57 L…

  • Pozdro dla sojka, dostawców dexu i dla kochanej Asi Dnia 16-04-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Dziobak Splendoru [RETRO] ________________________________________________ Krążownik 318 Sonda szpiegowska 2 _________________________________________ Obrońca Lord Vader [T_S] ________________________________________________ Duży transporter 80 Lekki myśliwiec 1.895 Krążownik 6 Satelita słoneczny 12 Wyrzutnia rakiet 8 Lekkie działo laserowe 174 Mała powłoka ochronna 1 Duża…

  • Jak to mówia, nie kładź głowy na biurku bo zaśniesz stało sie, juz prawie odbudowane takze SzO poczyniłem. Mam nadzieje, że to ostatni raz po tej złej stronie. Graty i przetapiaj Pozdro

  • Pozdro dla sojka Dla Anakinry specjalne pozdrowienia bo ana jest kochana Dnia 03-04-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Dziobak Splendoru [RETRO] ________________________________________________ Okręt wojenny 5 Krążownik 63 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Harison [DP 303] ________________________________________________ Duży transporter 8 Lekki myśliwiec 23 Ciężki myśliwiec 1 Krążownik 25 Recykler 6 Sonda szpiegowska 33 Wyrzutnia ra…

  • Gratki oby tak dalej i Cie nie dogonie ;D

  • Pozdro dla całego Retro Dla Any, haracza, marka i resa buziaczki bo to zacne mordki Spakowane, niestety jakims trafem nie wszedl 2 dofarm, no ale coż i tak jest co przetapiać. OBRONCY SZO Dnia 01-04-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Dziobak Splendoru [RETRO] ________________________________________________ Krążownik 70 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Bandit Kore [Dynastia] ________________________________________________ Duży tran…

  • Graty Panie, przetapiaj i latamy dalej pozdro

  • - JohnyDree - GIGANTYCZNE MORDKI [G M] - 255,602 - Lekki myśliwiec137.365 - Ciężki myśliwiec1 - Krążownik15.706 - Okręt wojenny3.046 - Bombowiec1 - Niszczyciel15 - Gwiazda Śmierci10 - Pancernik14.234

  • Ciesze sie Wujku, ze sie nie obraziles na mnie, jest mi lepiej na serduszku

  • Wujku, ja o Tobie nic nie napisalem, chodziło mi o to, że jakby Marek wstawial wszystkie ST to by troche miejsca zajely w topicach tematow, to nie bylo ani uszczypliwe ani zlosliwe mial byc taki zarcik i nie chcialem urazic... <-- w kwesti wyjasnienia... Co do mojej gry nie kazdy ma tyle czasu co Ty, i nie kazdy dzieli konto z kolega "majkiem" bo takie chodza głosy kolego sympatyczny... jesli juz masz uwagi to tego jak i ile latam to zwaz na to, ze to tylko gra i nie bede sie zabijal po nocach t…