Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-38 z 38.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od sisko: „w ile sekund pykniesz wszystkie? joemonster.org/gry/19425/Kuplamuovi :D” Nie liczy czasu... a ja leniwy jestem

  • Cytat od Quauli: „Widzę, że wesoły z Ciebie człowiek... Ostro się rozpisałeś w pierwszym poście. Lubisz ironię? Bo mam wrażenie, że tak ale mogę się mylić... Dużo masz postów jak na nowego... I to nie Moda, osobę związaną z Forum. Zna Cię tu więcej osób? Pozdrawiam. :)” Taa... niektórym to przeszkadza, ale mama jest ze mnie dumna. Jest taka zasada... im mniej ktoś o mnie wie, tym dłużej żyje Ja? W ŻYCIU! Piłem (sok) z przedstawicielami każdego szczebla w każdym kolorze.

  • Cytat od sisko: „Fajnie odpowiadasz Aż musiałem wejść w Twój profil z ciekawości kawa czy herbata? herbatniczki czy pierniczki? wziiium czy buuum? Ale coś tam napisz w pierwszym poście,żeby modek był zadowolony, bo Ci jeszcze temacik wyrzuci do kosza, a szkoda postów,nie? Jak wejdziesz między wrony, musisz krakać... Miłego dnia życzę! ;)” Cieszę się herbata - bo kawa jest zdrowsza pierniczki - bo do herbaty bardziej pasują buuum Przecież dopisałem całe 3 zdania!! KRA! Wzajemnie Cytat od Madderdi…

  • Cytat od Superman: „Chyba nic nie trzeba robić ale skoro temacik powstał to zawsze warto podać podstawowe informacje Chocby samo imię, zeby użytkownik wiedział kto go zbanował Grałeś kiedyś w kręgle? co o tej grze myślisz? Zamieścisz fotke? Piwo czy wódka? Ulubiony kanał na IRCku? Miłej o/” Imię: Brak Kiedyś grałem, aż taka straszna ta gra nie jest Chyba wytrzymasz parę dni? Moderator i nie wie, że nie można na forum propagować alkoholizmu? (wódka) #help Cytat od Quauli: „Witaj. Dlaczego GO a ni…

  • Cytat od Superman: „Cześć Rozpiszesz się troszkę w pierwszym poście czy zostanie taki na stałe? :P” A muszę? Jak muszę to się będzie rozwiał w miarę starzenia.

  • Jestem: młody, przystojny, wolny, szybki, żyje z pisania a przede wszystkim tajemniczy. To dlatego ta prezentacja jest taka jaka jest. Nie zobowiązuje się, że odpowiem na każde pytanie. Nie odpowiadam na zmasowany atak

  • HypnOS

    DjHydrant - - Archiwum CT

    Post

    O rzeczywiście... już czaje... ale gapcio ze mnie... Po angielsku może będzie lepiej? "Sweet Balls" ?

  • HypnOS

    DjHydrant - - Archiwum CT

    Post

    Myślisz, że Vafel wie, że to będzie sobota a nie piątek?

  • HypnOS

    DjHydrant - - Archiwum CT

    Post

    Długo grasz w monstery?

  • HypnOS

    DjHydrant - - Archiwum CT

    Post

    Wygóglaj Podoba Ci się?

  • HypnOS

    DjHydrant - - Archiwum CT

    Post

    Znasz Sen Zu?

  • Wiesz, że masz przerąbane? Wiesz, że dzwonił do Ciebie mgr. Karwowski z Kancelarii prezydenta? Wiesz, że chciał Ci złożyć życzenia, dużo dzieci i laski dla Zeda? Wszystkiego najlepszego z okazji 18 urodzin. 18-te_urodziny_duza.jpg

  • Czego we mnie nie lubisz? No w warszawie w teatrze Roma Jak będziesz jechała do wawy wypatruj chłopaka z wyciągniętą ręką i kciukiem Babcia sponsoruje tylko zloty w Częstochowie (ciekawe dlaczego?:)) Okularki czy soczewki?

  • Cytat od Zoraya: „Co cenisz sobie u mężczyzn? Inteligencję i poczucie humoru - to przede wszystkich:)” Co cenisz sobie u mnie? Dasz się zaprosić na "Upiora w Operze"?

  • Cytat od Zoraya: „Ulubione warzywo? Chyba pomidor i kalafior... i brokuł... i fasolka szparagowa... Lubię warzywa:)” Pomidor - owoc czy warzywo?

  • Pamiętasz mnie? /me udaję głupa Pożyczysz na wino?

  • marcik - szefowa szefow;)

    DjHydrant - - Archiwum CT

    Post

    powies mi ces?

  • lubisz pytanka typu ketchup czy musztarda??