Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 207.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Brawo Wy! Lumpowi szo i dożywotni zakaz wiosłowania

  • Heja wszystkim! Odzwyczaiłem się wrzucać szczególnie małe rzeczy, ale do rzeczy Trwa głosowanie na najlepszego gracza uni Janice - o tutaj klik Chcecie żeby został nim przeciętny gościu, który siedzi na wiecznym urlopie? Ktoś kto zrobił kilka stejków, tylko dlatego, że miał 2 puszerów oszustów za swoimi plecami? Do tego ktoś kto zbiera głosy tych, którzy nie mają żadnego znaczenia na naszym uni? Ogarnijcie się, tutaj macie do wyboru kilku tych co wyczyścili uni z oszustów!!! KLIK 1 KLIK 2 To im …

  • Cytat od Alda: „#14 Lot na akcie i efekt poniżej. Zgadnijcie co się stało z resztą surowców (ponad 500 baniek) Przynajmniej teraz byłem na to mentalnie przygotowany i nawet się uśmiałem ” Jakbys czytal stejki wczesniejsze, co z szacunku dla graczy mogles zrobic znim zaczales wrzucac swoje, to wiedzial bys ze te sytuacje mialy juz miejsce i zostala mu zlozona propozycja zeby dogadywal sie na 50% surki. Mimo to graty strzału. Cytat od CzarnyPan: „echh wszędzie ci amatorzy, takich ludzi atakuje się…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    atomic - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Czy ktos moze powiedziec wiecej o zysku z ekspow militarnych odkrywca a generałem po ostatnich zmianach? Czy obie klasy dostaną tyle samo złomu z wysłania tego samego na ekspa (lm+dt)? Czy kto znalazl gdzies albo sam testowal ekspy generalem w obecnym czasie?

  • Brawo Zibi! Ładniusi zysk Obroncy szo

  • Cóż jak obiecałem po ostatnim starciu, co się odwlecze ... a że nie opłaca się wywalać surki w akcje typu licytacje jak to obronca zrobil jakis czas temu, zamieszczę ten post poniżej, aby przypomniec ze nie warto Myślałem że obrońca lognie miedzy 1 a 2 wlotem abym mogl udowodnic to co pisalem wczesniej, czyli oddac czesc surki zamiast ogladac licytacje za pare mld Niestety nie lognał więc nie ma co oddawać Pozdro sojusz i znajomi oraz jedyny dostawca dexu - MIRON <-brawa dla tego Pana KUPIE DEU…

  • hehe bot z 2 planetami zastanawialem sie pod kogo to szykowane no ale graty bo zawsze tam tylko surka stala

  • Na przywitanie po dłuższym urlopie Niestety wszystkiemu winny przyblokowany tele, dlatego poleciały same kr bo musiałem czekac 11 min + 14 min lot kr. Dzięki temu przynajmniej to weszlo. 2 minuty przed wlotem trampkow z obstawa pojawil sie obronca i co zrobil ocencie sami: 1.png a następnie zaczął wiosłować z przytupem: 2.png W przypadku takiej sytuacji ponownie informuje na łamach forum, wszem i wobec, że oddam cześć surki, jeśli nie zostanie wrzucona w licytatora czy inne czary mary Obrońcy S…

  • Dzięki chłopaki za ściągnięcie z zaswiatów fajnie było polecieć, aż ochota do gry wróciła Jeszcze raz gratulacje organizacji akcji! AFERAAAAAAAA !

  • Gratulejszyn Trzon! Pięknie rozegrane starcie. Miłego przetopu! A obrońcy bez szo bo papuguje nicki

  • Cytat od bocieek: „Cytat od atomic: „ Jednakże, bocianie głosy nie dowierzały mimo to, zatem niech zobaczą, patrzą i przestaną się porównywać, bo samymi ekspami nie dadzą rady się zbliżyć. ” Gratuluję starcia, nawet zysk Ale jedno starcie na zysk 6kkk niczego nie zmienia to jest = 9/10 piratów więc przy dobrym wietrze 1 dzień, a średnio 2 dni Więc teraz masz chociaż czym przykryć przyrosty z 4 liter przez 2-3dni ” Pokazałem ilość rw podczas S&D, pokazałem nawet lepszego stejka, tłumaczyłem że te…

  • Po evencie seek & destroy miałem uraz do konwerterów, a tym bardziej wstawiania ST na forum. Za dużo tam tego po prostu było A Trzon i tak dopiął swego Czego oczywiście gratulują na łamach tego stejka Jednakże, bocianie głosy nie dowierzały mimo to, zatem niech zobaczą, patrzą i przestaną się porównywać, bo samymi ekspami nie dadzą rady się zbliżyć. Z dedykacją dla Was sojusznicy, oby Wam się wiodło jak najlepiej. Jak widać warto nadmieniać kto dokucza, bo prędzej czy później kończy w recach. D…

  • Leonidas przeginasz z tymi klamstwami, dlatego padniesz na tym uni prędzej czy pozniej. Yara dobrze cie nauczyl puszu - najpierw rozebrales konto wuja, gdzie twoja flota nie dorastala mu do piet, teraz rozebrales kolejne konto. I do tego posądzasz innych. I nie chwal sie ze cos dobrze wiesz tylko dziekuj ze ci powiedziano. A na szkole nigdy za pozno.

  • Nie wiem czego tu gratulować, zasłony dymenej na kolejny push leonidasa na wichrze, czy fantazji w ściemnianiu. No nic pogratuluję fantazji, wciagniecia postronnych graczy do zakupionej zabawy, żeby było ok. Wystarczy wejść w statystyki żeby zobaczyć, że ktoś spada. Najpierw widać bylo jak auger spadł przez kasacę planet. Wystrczy kliknąć w nick w statach - reszte pokaze dozwolona wtyczka - to naprawde nie boli leonisrasz. Dalej to już zniszczone punkty militarne, ktore wsskazały przede wszystki…

  • Każde ilości 2,7:1,7:1

    atomic - - Handel Janice

    Post

    Każde ilości 2,7:1,7:1

  • Malutkie ale co tam smile.png Z dedykacją dla Wszystkich, których musiałem odwiedzić w związku z S&D. Teraz już będzie spokojniej smile.png PS. @Marvin u Ciebie nie byłem ale skoro tak o to prosisz smile.png Dnia 28-04-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Atomic [AFERA] ________________________________________________ Okręt wojenny 6.980 Pancernik 61.050 Krążownik 43.678 _________________________________________ Obrońca Krasnal [FTS] ____________________________________…

  • Cytat od Neferet: „S&D Universum Janice Edycja 1 [30.03.2020-30.04.2020] @atomic w całym poście tytuły zawierają sojusz a nie drużynę ” Dzięki za info @Neferet poprawione

  • [NM] 29-04-2020 15:10:57 - Atomic [Rzymianie] - 131,27% Atak na księżyc29.04.2020 15:10:57 Od: dowódca floty Flota z Księżyc [4:391:11] dotarła do księżyca planety Księżyc [4:344:7]. GŚ wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, które powodują silne trzęsienie a na końcu rozrywają satelitę. Wszystkie budynki na księżycu zostaną zniszczone. Pełen sukces. Flota wraca z powrotem na rodzimą planetę. Szanse zniszczenia księżyca: 32 % Szanse zniszczenia GŚ:34 %

  • 28-04-2020 20:36:12 - Atomic [Rzymianie] - 7216.7% Dnia 28-04-2020 20:36:12 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Atomic [AFERA] ________________________________________________ Okręt wojenny 6.980 Pancernik 61.050 Krążownik 43.678 _________________________________________ Obrońca Krasnal [FTS] ________________________________________________ Mały transporter 1.100 Duży transporter 9.074 Lekki myśliwiec 20.984 Ciężki myśliwiec 3.772 Krążownik 1.995 Okręt wojenny 3.024 Statek kolonizacy…