Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 496.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „marcik napisał(a) Cytat: „Damashi napisał(a) Czemu mnie zmuszasz do spamu? ja? no wiesz co Tak wiem że mnie lubisz a skad wiesz? No a nie ? Będe płakować ;( Może ja chcę sie nawrócić? nawrocic ? why? Spam to zUo... no dobra żartowałem :D wiedzialam Skąd? =) Lubisz jak Damaszek wraca spocony do domq ? lubie jak jest wykapany w domq A lubisz sie z nim kąpać? yhym Ne prafda! Ty mnie tylko podglądujesz ;( Smyranie i buzianie czy buzianie i smyranie? sysko :* /me robi sysko /me jest wysyskowa…

  • Jak określisz umiejętności dryblerskie Rogera i Błaszczykowskiego? Jaki wynik obstawiasz? Nie uważasz że Czech wygląda "interesująco" w tym kasku ?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „marcik napisał(a) Cytat: „Damashi napisał(a) Czemu mnie zmuszasz do spamu? ja? no wiesz co Tak wiem że mnie lubisz Może ja chcę sie nawrócić? nawrocic ? why? Spam to zUo... no dobra żartowałem :D Lubisz jak Damaszek wraca spocony do domq ? lubie jak jest wykapany w domq A lubisz sie z nim kąpać? :P Smyranie i buzianie czy buzianie i smyranie? sysko :* /me robi sysko ” ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Czemu mnie zmuszasz do spamu? Może ja chcę sie nawrócić? Lubisz jak Damaszek wraca spocony do domq ? Smyranie i buzianie czy buzianie i smyranie?

  • Ulubione piwo? Jakie jest twoje stanowisko w sprawie kuratora w PZPN'ie? Ulubiona czekolada? Piłeś kiedyś grzane piwo w górach?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Jak można sie huśtać tylko w jedną strone? Największa ilość surki na 1 moonie? Czy/Przed jakim filmem sie popłakałaś?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Nie dałaś się fangowi? Wygodna nowa szafa? Ile osób najwięcej się zmieściło :D? Umiesz śpiewać?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „marcik napisał(a) Cytat: „Damashi napisał(a) Kiedyś może spotkasz <marzy> ... ... moze? Ja bym chciał :D Ile jeszcze do wakacji? OMG wiesz jak dlugo? Wieeem ... może powspominamy jak fajnie było jak złomowałem w wakacje? :D Nadal remontujesz dom ? tak i juz mam dosyc tego sprzatania i wiecznego ukladania /me sprząta :* Cytat: „Elmo napisał(a) ja zawsze pamietam o czym? a o tym tia zawsze hehe Ja też pamiętam ! :* ” Co to za paskudne choróbsko cię złapało? :(” ”

  • Cytat: „Zoraya napisał(a) Cytat: „Damashi napisał(a) Czemu odpisujesz na czerwono? a nie wiem - dla Ciebie mogę pisać na ruszofo:P Ah Oh Eh co za wyróżnienie bardzo dziękuje :D Ile buziaków jesteś w stanie mi podarować? Buziaki są zastrzeżone tylko dla te4go jednego jedynego:) No cóż trzeba żyć dalej pozdrów go :D Możesz nauczyć tego marcik ? Hmmm... a czemu?:) No bo ona kisska wszystkich, też by mogła być monogamistką :E GDZIE FOTKI?! tam gdzie powinny byc - w moich albumach:D To udostępnij nam…

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Kiedyś może spotkasz <marzy> ... ... Czemu szkoła jest taka nudna? Ile jeszcze do wakacji? Jak idą studia? Nadal remontujesz dom ?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Największe niespełnione marzenie? I dlaczemu spotkać Damaszka :D? Mnie też lutniesz z miłości? 1 MT przetopił na 1 niszczarke? Kurcze dobry jest

  • Co to za skrót kat.BE50 ? Ile razy w życiu piłeś Dzban leśny :E? Ile czasu zajmuje ci danie jednego warna? =)?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Grałaś kiedyś w Tibie? Sfarmił cię kiedyś michaelle? Ulubiony przedmiot w szkole? Zgadnij kto to?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Czemu ty byś wszystkich tylko marchewką lała :D? Na jaki kolor malujesz kuchnie?:D Pokój mamy też będziesz malować?

  • W tym problem że wszystkie warny są złe!:D Co byś zrobił gdybyś spotkał takiego paskudnego spamera na ulicy? Byłeś za granicą? Gdzie?

  • Co to jest Dzban leśny? Jakaś żebrówka czy co ? Nie nudzi ci sie ciągłe dawanie warnów?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Jak spisuje sie nowa szafa? Podoba ci sie nowy pokoik ? Jeśli sie nie mylę to dziś do szkoły tak? Buzi buzi smyr smyr

  • Angela - zielony Aniolek :)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Czemu Elmo chce od wszystkich buziaki? Masz może jakiś link skąd ściągnąć Hałsa z napisami PL ? Co miałaś z matmy?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Jak Ty to robisz że nie umiem sie na ciebie gniewać? Czego aktualnie słuchasz? Czemu mIrc a nie kMirc czy jak to sie tam nazywa to to co wiewiór używa :D? A mnie też wymasujesz i zbuziakujesz?

  • Angela - zielony Aniolek :)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Dr. Hałs rządzi prawda?! Jak można oglądać klan :x? Ile to jest półtora i półtora ?