Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 478.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wszystkie nagłówki RW jakie wstawiałem kiedykolwiek w S&D były skopiowane przeze mnie od innej osoby i tylko uzupełnione % wraz z godziną starcia, nickiem itd. Przy kilku moich starciach raczej nie mam możliwości pomyłki. Przy 350 już prędzej. @Toadie, który pkt regulaminu złamał Gruby ? Pozdrawiam Wisior

  • Fatal gdybyś był tak aktywny w grze jak na forum to może nawet prześcignąłbyś @ciap w klasyfikacji złomiarza Pozdrawiam Wisior

  • Cytat od Elmo[Wieiworak]: „nie dostalem od slabszych za to dostalem od tych wyzej w statach w soju po tym jak zrobilem dobrego stejka bo mialem obiecane ze jak zrobie RW to dostane ” Flota Grubego też była zbudowana na surowcach kolegów z sojuszu, którzy są wyżej w statach, ale według niektórych jest jednak na puszu To jak to jest z tym puszem ? Czy stanowisku teamu jest ostateczne ? Pozdrawiam Wisior

  • Cytat od Elmo[Wieiworak]: „o jezu pomylily sie grubemu % zawsze na jego korzysc on to taki pechowy ze nawet bledy mu na korzysc wychodza jakos ani razy nie wyszlo ponizej 250% ” A sprawdził ktoś czy któreś % wpisał z błędem na swoją niekorzyść ? Sprawdź, może się i takie trafią Pozdrawiam Wisior

  • Cytat od ciap: „Cytat od Toadie: „Odnośnie aktywisty, to oczywiście FILU nagrody nie dostanie. ” Dlaczego nie dostanie? ” Bo jest lama i pseudolotnik Pozdrawiam Wisior

  • Fatal, nikt z Grubego nie robi Guru przecież to lama Z Ciebie za to zawsze mamy polewkę boś lamus jeszcze większy Masz rację Fatal, chodzi o zasady, a tych to nie złamał (wskażcie pkt który złamał). Pozdrawiam Wisior

  • Jakby miał flotę zbudowaną na puszu to by dostała bana i by mu ją odpisali (bo chyba nike nie wierzy, że odesłałbym surowce ) Gruby nie jest pierwszy, który wykorzystał lukę w regulaminie. O to zrobił po prostu w gruby sposób A Ty @^BrzydaI^ jaki właściwie masz nick w grze ? Pozdrawiam Wisior

  • Dziękuję @Ruda za podliczenie Dziękuję drużynie za grę Szkoda, że nie udało mi się nieco więcej polatać Co do Grubego to według mnie trochę za ostre potraktowanie. Faktycznie przy takie ilości RW można się pomylić. Zobaczcie też godziny wstawiania tych starć - niektóre o 5 rano po nocce złomowania. Może powinniście rozważyć wykasowanie nieuznanych RW i dorzucenie jakiejś kary - np wykreślenie podwójnej ilości z naciąganych starć? (nieregulamionowe 15 starć, z czego ostatnie 4 nie wiem dlaczego, …

  • Widzisz, bo niektórzy się trudzą i potrafią Inni najpierw kupią konto na którym grają, potem kupują puszkonta i rosną pomimo urlopu Pozdrawiam Wisior PS. Tak, o Tobie piszę Gruby po prostu zrobił to lepiej niż Ty i to Cię boli PS2. Nie, nie popieram tego co zrobił Gruby i jak dostanie perma to otworzę piwko za Jego zdrowie

  • @Zatkao_Kakao skoro inaczej nie potrafisz to co Ci pozostało ? Pozdrawiam Wisior

  • Dzięki wszystkim za grę Udało się załapać na nagrodę drużynową, którą wygrał Nam Mallory z Wrumem na współkę Szkoda, że nie wpadło ostatnie ST, podkreślające Naszą dominację i gwarantujące nagrody dla kolejnych członków, ale może przy następnej edycji Teraz trzeba podciągnąć kilka kopalń, żeby zmaksymalizować wartość nagrody Pozdrawiam Wisior EDIT. Oczywiście nie należy umniejszać wpływu pozostałych członków drużyny z Demonem na czele (Pamiętajcie GSy nie robią % ) PS. Fatal następnym razem będz…

  • Rekordy Uniwersum 68 (2020-12-31)

    Wisior - - DiD U68

    Post

    Boli Cię Kajak co nie ? Oczywiście nikt nie musi wierzyć w ilość satelit słonecznych Tym bardziej, że podana ilość jest nawet mniejsza niż ta jaką musiałem zbudować, żeby zrobić grawitony na 6 poziom (przy max temperaturze 222 stopni, 28 poziomie elektrowni słoneczne i 19 fuzyjnej dla technologii energetycznej na 20 poziomie) wymagają dokładnie 1 214 207. Wartość którą wpisałem to największą ostatnia, którą zapamiętałem Pozdrawiam Wisior

  • Rekordy Uniwersum 68 (2020-12-31)

    Wisior - - DiD U68

    Post

    Mam kilka rekordów od siebie Po pierwsze to lama roku Miały być grawitony na 7 poziom, a wrzuciłem sondy zamiast satelit Zatem pierwszy rekord to: Sondy szpiegowskiego - 3 686 243 Kolejny rekord, ale to już standard widzę Grawitony - 6 poziom No i na sam koniec, niestety zapomniałem zrobić screena (można mi wierzyć na słowo - przecież bym was nie okłamał albo nie wpisywać rekordu W sumie to mi wszystko jedno ) Satelita słoneczny - 1 214 051 Pozdrawiam Wisior

  • Cytat od Zatkao_Kakao: „Cytat od zygunia: „Cytat od Zatkao_Kakao: „kiedy ten cyrk się kończy ?? ” To po co sie w ogole zapisales do tego cyrku, skoro nawet nie wiesz do kiedy trwa s&d ??? Moze nawet nie wiesz z kim jestes w druzynie albo nie wiesz ze cie w ogole do jakiejs przydzielili ” z kim to wiem zapisałem się po to aby zmobilizować się to gry. Zespół w którym gram okazał się jednak mało aktywny. Od tyle Patrząc na to co się dzieje w ogóle w s&d tj. ban na banie, wiem że do następnej edycji…

  • 16-11-2019 11:07:38 - Wisior [Caraxes] - 111234,18% Dnia 16-11-2019 11:07:38 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Wisior [P N] ________________________________________________ Okręt wojenny 100.730 Pancernik 300.830 Lekki myśliwiec 2.420.294 Ciężki myśliwiec 1.178 _________________________________________ Obrońca Pluszowy [MISIE] ________________________________________________ Mały transporter 250.000 Duży transporter 150.000 Krążownik 50.000 Recykler 50.000 Niszczyciel 75.000 Gwiazd…

  • Walka o nagrodę drużynową nabiera tempa Myślę, że jak nikt nie pokrzyżuje nam planów to się załapię Fajny PB wyszedł, trochę GSów i niszczarek spadło Nie ma co narzekać. W zasadzie to planowałem zakończyć przygodę z ogame, może to będzie taki pozytywny impuls ? Teraz muszę przekonać siebie i sojuszników, że to dobry pomysł. Żona nie ma wątpliwości Pozdrowienia dla PN, dla znajomych z Taurusa i Xanthusa pn4life.jpg Dnia 16-11-2019 11:07:38 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Wisior [P…

  • @RYBKA79 - może lepiej po prostu wykluczać graczy za takie bany ? Gruby chyba nie miał za pusz albo lewe starcie bo wrócił po tygodniu. Ciekawe, czemu teraz nagle @f4ust tak ucichł? Jaka jest decyzja opiekuna - kasujemy starcie na krzychu czy eliminujemy w ogóle graczy z rozgrywek (F4usta i Krzycha)? Może warto się zastanowić na przyszłość, że za taką akcję w następnej edycji nie przyjmować zgłoszenia takiego gracza ? Po co osłabiać drużynę ? Też trochę poobcinam cytat. Chce wyciągnąć interesują…

  • F4ust z krzychem jednak na urlopie Proponuję wyrzucić oszustów z tej edycji S&D, próbowali naciągnąć na lewym starciu to niech sobie przemysla i za rok wystartują Pozdrawiam Wisior

  • Jak zwykle to bywa z ST z Wisiorem, coś musi pójść nie tak. Cynk na to starcie od zaprzyjaźnionego gangusa - on obserwował i dał info jak cel lata Niestety z różnych przyczyn nie mógł lecieć Zysk byłby lepszy, gdybyśmy nie postanowili dofarmiać Pozdrawiam właściciela konta, kimkolwiek by nie był pn4life.jpg Dnia 11-11-2019 20:56:21 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Mallory [P N] ________________________________________________ Niszczyciel 40.001 Krążownik 450.000 Mały transporter 2…

  • 11-11-2019 20:56:21 - Wisior [Caraxes] - 6448,80% Dnia 11-11-2019 20:56:21 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Mallory [P N] ________________________________________________ Niszczyciel 40.001 Krążownik 450.000 Mały transporter 250.000 Lekki myśliwiec 1.500.000 _________________________________________ Agresor Wisior [P N] ________________________________________________ Okręt wojenny 80.000 Bombowiec 42 Niszczyciel 511 Krążownik 445.000 Mały transporter 250.000 Lekki myśliwiec 1.500…