Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 107.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • dobra dobra dzisj juz zachowauje sie normalnie teraz gram sobie tak na luiziku klasa wybrana rasatez jakas taka normalna bo najprosciej to beirze sie orka tworzy wlasna klase i jest sie maszynka nie do zatrzymania ( 3 lvel a cala balmora padla trupem nikgo nie oszczedzilem) a pryz okazji nie wiem czy znalazles sposob na drobna pomoc na samym poczatku tyko trzeba grac A) kims z lekka bronia B) z magia ofensywna gdy bedziesz juz u ostatniego oficera czy jak on tam sie zwie on ci daje paczke do bal…

  • ehh zrobie im cos wiecej... ba sam przeczytaj sobie jeszcze raz pierwszy post to zobaczysz jak to wyglada ehh wiem brat mi juz nawet poznajdywal choroby nawet calakiem ladna ich kolekcje hmm to byla pierwsz rzecz ktora mnie wciagnela, pierwsza rzecz ktora mimo ze dzialala mi jeskies 30 minut potem za duze zaciechy gralem do upadlego ( zawieskzi kompa) ehh gra z ktorej muzyke mile mi sie sluchalo w wainampie ehh i mysalleem ze sie z tego wyleczylem.. ale musiales sie pochwalic pare dni temu ze so…

  • co prawda to prawda pierwszy poscik byl hmm rewelacyjnu juz sie balem ze mi konkurencje robisz i swoja sesje otwierasz a tak na serio to po co ci psychologia hę? ludzi tylko bedziesz meczyl albo ludzie ciebie beda meczyc a ty zamiast ich pogonic to bedziesz musial ich zrozumiec

  • hehe kto by pomyslal jeth i matura no no bez urazy ale jakos hmm no nie wiem z twoim brakiem zcasu:P hehe to juz wiem skad ten brak czasu powstał ale narzekac nie moge wrocil na sesje wiec nawet po urzalac sie nie moge

  • Cytat: „devilnevercry napisał(a) ta Zew Cthulhu ? tez słyszałem ze jest fajny i badzo kliamtyczny FMF nie boj nic kiedyś pogramy ! moze wtedy jak ty zagrasz z nami w Neuroszime albo w Fallouta ? przeciez to tez systemy fantasy - moze troche inne ale jednak co do Cytat: „ja się przyznam że mam ale grę planszową o takowej nazwie jak byłam młodsza to w nią zasuwałam non stop :D” to dokładnie była taka gra i na jej podstawie powstała (wg mnie) nieco lepsza MAGICZNY MIECZ ! z chyba 4 albo 5 dodatkami…

  • Zew Cthulhu ehhh jeden z najciekawszych systemow RPG nie stety jak narazie nie udało mi sie wniego zagrać, ale system jest bardzo klimatyczny a odnosnie tematu Fantasy czyli literatura magii i miecza.. to jesli ktos ma jakies arhiwalne juz magazyny Magia i miecz to neich odkopie je całkeim fajne opowiadania były tam umieszczane

  • @Old Shatterhand hehe wczoraj troche zmeczony bylem i zaczolem juz majaczyc tak na serio to chodzilo o gandafla nie geralta @Bauglir jest cos co potrafi go zniszczyc i nie bierze tego pod uwagi... gdyby to mnie moglo cos zniszczyc zabezpieczył bym to przed wszystkim co by mi do glowy przyszlo. @Skawua a tutaj msuze przyzanc racje dyskusja jest całkowicie bezsensowana a co do wiedzmina to go znam prawie na pamiec zreszta jden z jego tomow nalezy do mojej literatury podmiotu na maturze bo idealnei…

  • oki oki przypuscmy ze zeczywiscie jedne dzien drogi ( poporstu juz nie pamietam), ale jakie splany musieli miec chyba nie mysleli ze przegraja czyli o zaopatrzenie musieli zadbac a przy okazji nie slyszales o powiedzeni wrog mojego wroga to przyjaciel nawet jesli juz nie wierzyl sarumanowi w normalnych okolicznosciach by mu pomogl z prosgo powodu walczyl on z jego wrogami a upadek isengardu uznaczal zagrozenie dla mordoru gdyby gdyby wyslal armie do isengardu rozbil by spokojnie armie ktora pozn…

  • sorrki nei wiem jzu co sie dizeje z netem ehh

  • Cytat: „Old Shatterhand napisał(a) Wspomnij Uruk-hai'ów którym wystarczyła wyjątkowo niewielka ilość pobratyńców, możliwe, że orkom z mordoru wystarczyło jeszcze mniej, powiedźmy 100 orków na dzień, to nie wiele pamiętając jak wielka armia wyruszyła pod bramy Minas Tirith. Co do walki, to jak survivor :P, sto pierwszych poległych idzie do gara :D. Możliwe, co do tych wozów, szkoda, że nie mam przy sobie WP, trzeba by się przyjrzeć opisowi Orka, a szczególnie jego ekwipunku. Coś mi się jednak wyd…

  • niby tak, ale skoro pierscien byl taki wazny to a) wejscie do gory w ktorym mozna bylo by go nziszczyc chronione bylo by elita, magia i itd b) zosatlo by zasypane, zniszczne suron troche smocy mial mogl to zablokowac jak by chcail a co do rozproszenia ciekawy pomysl ale wtedy trzeba sie liczyc zy duzymi stratami i brakiem mozliwosci kordynowania akcji w efekcji taka strategie mozna prowadzic juz po wlanej bitwie i wybiciu glownych sil wroga.. nie jesli oblega sie go w twierdzach idziemy dalej dl…

  • cosik forum akorat padlo a mi tu zalagowalo

  • dobra za duzo by bylo tego cytowania co do realnosci to nei ma to o tym gadac bo to fantasy mzoemy co najwyzej o logice troche podyskutować ale zobacz sobei na mape srodziemia sama pozycja mordoru i jego sojusznika nadaje sie o wiele bardziej do obrony niz do ataku idzmy dalej czy powodem wojny tak naprawde jest pierscien hmm tutaj chyle sie do wersji z OWP gdzie tak naprawde chodzilo o kwestie gospodarcza idziemy dalej oczywiscie nic nie wiemy o orkach ile jedza ale mozemy przypuscic ze tyle co…

  • @Out of Space napisał(a) masz troche racji i poprostu mi chodzilo w tynm co powiedzialem, ze ktos odwazył sie podwazyc wersje Tolkiena bo mimo licznych kontynacji malo kto postanowil pokazac historie tego świata oczami przegranych tylko o to mi chodzi Cytat: „piter1428 napisał(a) Już nie jeden wódz dowodzący wielkimi armiami, za teren działan wybierał terytorium wroga aby sie na nim żywić i je plądrować myślisz ze jak zrobił sobieski idąc pod wieden ??” A czy sobieski atakował tereny wroga czy s…

  • mozna to tak ujac i koniecznie trzeba dodac, że jest to historia pokazana z oczu strony przegranej, choć czy do konca przegraej... jest to takie nowe odkrywcze spojrzenie na historię Śródziemia poprostu autor miał odwage powiedziec to nie było tak Profesorze skoro wszyscy znamy opowiesc tych ktorzy wygrali to moze nalezy posluchac opowiesci tych ktorzy przegrali i to jest wlansie taka opowiesc...

  • Cytat: „Skawua napisał(a) Cytat: „Fik Mik Figiel napisał(a) I widze, że wzieliscie mnie ze atakuje tolkiene hehe zreszta spodziewalem sie tego nie zrozumielismy sie poprostu ja nie atakowalem toliena tylko polecalem yeskowa i to by bylo na tyle ;)” Ja Cię rozumiem zresztą zaintrygowała mnie ta książka o której wspominasz dziwię się że o niej pierwszy raz słyszę :)” a to z prostego powodu po pierwsze jest to rosyjski pisarz... po drugie Tolkienowskie kohordy jak ta ksiazke dopadaly to palily przy…

  • Cytat: „nefertiti90 napisał(a) Tak piszecie o tym żywieniu orków, a czy ktokolwiek z Was chciałby tak naprawdę o tym czytać? Nie wydaje mi się, że byłaby to wciągająca powieśc, gdyby był opisany szczegółowy dzienny plan żywienia orków... A poza tym jestem pewna, że gdyby się ktoś o to Tolkiena zapytał, odpowiedziałby na to bez zastanowienia i to wyczerpująco. ” nie chodzi o samo czytanie, ale drobne wyjasnienie zawsze by sie przydalo bo jakaos trzeba bylo wykarmic 10 000 orkow w czasie inwazji t…

  • Cytat: „Agent Przemo napisał(a) Gratuluję wyczucia, ale nie zmienia to faktów, że u Tolkiena to były inne czasy. Mi nie chodzi o to, jakie były wojny, tylko czasy i realia. A wtedy już iskrzyło się pomiędzy Neimacami a Anglią. I nie ma w tym sprzeczności. Po prostu takie czasy...” czasy nie czasu moim celem nie bylo zniechecenie do czytania tolkiena bo ludzie maja rozne gusta ;), ale zainteresowanie wlasnie szczegolnie osob ktore czytały władce pierscienia tolkiena do przeczytania ostateniego wl…

  • Cytat: „Agent Przemo napisał(a) W średniowieczu głównym źródłem dochodów była produkcja rolna. Więc logiczne, że kiedy orkowie rabowali, to zbierali głównie żywność. A może to coś innego? No cóż... kiedy byśmy się zapytali Tolkiena, co jadali orkowie, odpowiedziałby pewnie I nie sądź tak Tolkiena od razu "on pisał bajki i w ogóle". Możliwe, że pisał bajki, ale też wychowywał się w innych czasach. W tych czasach (czasy właściwie wojen światowych) był bardzo wyraźny dogmat, który dzielił ludzi na …