Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 107.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • jak mogles... na gg pokazales ze zyjesz a o tej calej zabawie to jzu nei powiadomiles... ehh... foch. zawiodelm sie rozczarowalem swiat jest zly i koropny ble... milo cie tu widziec czym by bylo forum wkoncu bez [; czy ^ ^ ( ale bez spacji)

  • trzymasz sie tam staruszku a tak jak tam kiedy tam wracasz do "opowiadania majacego wielu autorow" zeby nei bylo ze sesja od sesji trzeba odpoczac teraz juz malutka przypadkiem namówiłem i jak na razie nie zrezygnowala

  • Cytat: „DarkHunter napisał(a) a ja powiem pewnie jakies banaly.” nie czytales a oceniasz... z gory jest zle... czytalem wiele rzeczy naprawde jest jescze sporo autorow na ktorych warto zwrocic uwage

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Fik Mik Figiel - - Archiwum CT

    Post

    401 post jak myslsiz ile ich bedzie za rok a i opowiadaj co tam na spamie u ciebie sie dzieje;)

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Fik Mik Figiel - - Archiwum CT

    Post

    ehh jescze zmien nicka to juz wcale poznac ze to ty nie bedzie mozna

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Fik Mik Figiel - - Archiwum CT

    Post

    ale tematy wujkowi pozamykales.. jzu nie ma gdzie spamic i z spamem bez pozegania sie rozstanie... jak mogles

  • Cytat: „malutka... napisał(a) Cytat: „Fik Mik Figiel napisał(a) Cytat: „jeth napisał(a) otwieram hrhrhr yy ^^' syn sie ożenił, a wybranka ani razu rodziców nie odwiedziła ^^' ych..” to za nogi i o sciane... no dobra mzoe przesadzam a przy okazji na jak dlugo planujesz zostac :>” buuu;( ślub był cichy...tak cichy, że nie wiedzialam nawet kiedy;(... ech.. i żeby nie bylo... mam pytanie... kiedy w końcu umyjesz te naczynia i sprzątniesz burdel z biurka? ... ^^'” bedziesz twardy czy mietki czy moze …

  • Cytat: „jeth napisał(a) otwieram hrhrhr yy ^^' syn sie ożenił, a wybranka ani razu rodziców nie odwiedziła ^^' ych..” to za nogi i o sciane... no dobra mzoe przesadzam a przy okazji na jak dlugo planujesz zostac

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Fik Mik Figiel - - Archiwum CT

    Post

    jak mnei tu dawno nie bylo.... Ale jeszcze arz wszytkiego wszystkiego najlepszego z okazji zareczyn tylko daj znac wczesniej o slubie zebym jaks sie w ten zcas na necie mogl pojawic

  • studia studiami ale kase zbeiraj board.ogame.onet.pl/thread.php?postid=10421801#post10421801 syn ci jzu dorusł i sie zeni

  • Cytat: „jeth napisał(a) Fiku - awans na smoda będzie wtedy jak wszyscy poodchodzą/poumierają/pouciekają/zabunkrują się na dobre i zostanę w teamie tylko ja ^^” ehh to masz troche roboty zeby tak wsyztkich sie pozbyc:/ ale powodzenia zycze

  • gratki rok w teamie, i zyjesz kiedy awans na smoda??

  • skad ten pomysl na sygne?? kiedy zrobisz patent na ^ ^ ( oczywiscie bez tej spacji w srodku) czemu juz w postach nie widze " [; " dobra i mnie tu juz na jakis czas starczy

  • Cytat: „jeth napisał(a) Vampire, malinko, przebywam tam jak mam czas, ukrywam się na studiach.. to nie moja wina że z reguły tracę na nie 12 godzin na dobę” do sesji sporo czasu jeszcze wiec... mniej pij i mniej imprezuj na tych studiach to i czasu troche znajdziesz

  • Cytat: „Hen Cerbin napisał(a) "Kiedy byłem młody myślałem że Fantasy jest o królach i bitwach. A potem zrozumiałem, że Fantasy jest o tym, jak sobie radzić bez jednego i drugiego."” hmm mam paru kandydatow ale obecnie obstawił bym, Feliksa W. Kresa ale pamiec mam zawodna wiec pewnie sie myle... a szuakc po necie mi sie nie chce

  • Cytat: „Stivi napisał(a) Cytat: „jeth napisał(a) Stivi, jak sto zdań to ja dziękuje nie skorzystam a można było prościej, ale jak nie to nie na sto zdań to ja się nie piszę to nie na moje nerwy i w ogóle nie no, sto zdań?.. wiesz, 50 to jeszcze.. ale 100 to już lekka przesada jest.. Bo widzisz, jakbyś znał granice moich skromnych możliwości powiedział byś o zdaniach 30, no góra 45, ale skoro chcesz zmuszać swojego kochanego ojca to tak ciężkiej pracy umysłowej przy układaniu 100 zdań odpowiedzi,…

  • czemu ja juz tutaj malutkiej nigdzie nie widze hę cos jej zrobil?? potworze powiedziala zes dobry i itd tos ejj krzywde zrobil ehhh a przy okajzi czasem o czyms nei zapomniales D&D czy cos

  • Cytat: „Stivi napisał(a) kto jest twoim ulubionym synem? xD i dlaczego ? xD min: 100 zdań” ehhh miales go przytulic a nie meczyc no puci puci puci ale tu chyba malutka by sie przydala jka ktos cie ma przytulic nikt inny sie nie odwazy

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Fik Mik Figiel - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Stivi napisał(a) Cytat: „Fik Mik Figiel napisał(a) spoko przecierz nic sie nie stalo ehh dobra nie spamuje ci juz tutaj bo mi jeszcze warna dasz tylko ostatnie krotkie pytanie skoro nie odpowiedziales wtedy komu dales lape albo w lape zeby sie do zielonego temu dostac asle do rzeczy dlaczego warhammer?? :P” nie mam tutaj praw więc spoko spamuj nikomu nic nie dałem Warhammer bo.. bo uczestniczyłem :P” phi nawet lizka nikomu nie dales?? bo widizalem jak zaraz potem lizkai siostrze rozdawal…

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Fik Mik Figiel - - Archiwum CT

    Post

    spoko przecierz nic sie nie stalo ehh dobra nie spamuje ci juz tutaj bo mi jeszcze warna dasz tylko ostatnie krotkie pytanie skoro nie odpowiedziales wtedy komu dales lape albo w lape zeby sie do zielonego temu dostac asle do rzeczy dlaczego warhammer??