Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od litek.: „Cytat od ^BrzydaI^: „a tam amerykanska. Ładniejsza barańska, skowrońska czy tam inna polka, a ten amerykańską mi tu wkleja. ” czy Liktoras ” moze byc mi bardziej chodzilo o Glinke, Grajber, Zaroslinska, Maj itp itd uwielbialem ogladac taks siatkowke, lepsze laski niz na wyborach mis, przynajmniej cos umialy a nie tylko "cieszyc sie do lustra"

  • a tam amerykanska. Ładniejsza barańska, skowrońska czy tam inna polka, a ten amerykańską mi tu wkleja.

  • kto ma dzis urodziny? Przyznawac sie!

  • no to teraz ma ktos jakies ale do mojej wygranej?

  • Czego w tej Chwili Słuchacie ?

    ^Turysta^ - - Spam

    Post

    youtu.be/svZDjeXxcrY youtu.be/CRuOOxF-ENQ youtu.be/ffxKSjUwKdU youtu.be/e7HBypw4lhY youtu.be/X3PX6Xh0n5w

  • nie zawsze

  • Licytator - kto głupszy ten wygrywa

    ^Turysta^ - - Gra

    Post

    a moze zrobic jak na prawdziwych licytacjach ? Bez "limitu czasu" 30-40min tylko: Przedmiot - aukcja start np 12:00 i dajmy ktos daje kwote, kwota po raz 1 po raz 2 po raz 3 sprzedane, jak nijt sie nie zglosi , nie przebije sprzedane po minimalu jak przebije to kolejna 3 sekundy(zapytania o oferte) i dajmy przebitki nie o 1k bo to bezsens a np o 10-100k bo kazdy sie zgodzi kto umie liczyc ze dopalka nawet 10% przez tydzien przy eko x7 ktore jest prawie wszedzie daje kilka dobrych kk surki wiec p…

  • Licytator - kto głupszy ten wygrywa

    ^Turysta^ - - Gra

    Post

    tylko nie raz blokuja niektorzy i sami podbijaja ostatnie sekundy co 1 tys wiec jak bedzie max przebitka to nie przeskoczymy takiego delikwenta

  • Ankieta za podniesieniem eko?

    ^Turysta^ - - DiD U68

    Post

    Cytat od Kasia321: „Fuzja już tuż tuż (serio! :D) więc nie ma szans na zmiany w konfiguracji ” a wiecej informacji można prosić? Ile uni? Nazwy? Uni docelowe? Bo skoro juz tuż tuż to może coś wiadomo?

  • Licytator - kto głupszy ten wygrywa

    ^Turysta^ - - Gra

    Post

    Cytat od Qwant-holon: „Jedni są bogaci w życiu (kasa), a inni w ogame (surowce). Każdy ma wybór na co przeznaczy swoje środki i uj ci do tego. A ból dupy że nie stać cie na dopałki za anty bo przecież nie będziesz ich żarł proszę wykładać w innym temacie. Osobiście kupuję masssssssssę dopałków, mam zapas na 40lat +40% na wszystkie 20planet które kupiłem za pakiety surowców. Łyso? ” nie ból dupy, i stać mnie 1 przelew i moglbym miec konto top 1 na pl ale w du mam te wasze pkt i chore ambicje bo t…

  • Licytator - kto głupszy ten wygrywa

    ^Turysta^ - - Gra

    Post

    Mnie ciekawi i irytuje zarazem fakt ze najwiekszy krzyk i lament podnosza osoby które ładują grube stówy a nawet tysiace zł w antymaterie. Nie chce wami rządzić i wydawać waszej kasy ale w realu tysiace ludzi zyjacych toz obok potrzebuje naszej pomocy, nie widzicie tego? Nie rusza was sumienie puszczajac w powietrze tyle kasy a osoba obok niema co do garka wlozyc lub walczy o zdrowie... Na licytacjach za duze ilosci surki dopalacze kupuja ludzie ktorzy nie ładuja anty bo ich nie stac lub z innyc…

  • to zdrowka zycze Bylem w pl 2 tygodnie maski nawet na sekunde nie zalozylem. bylem w galeriach i innych sklepach, kościele spacerowałem po mieście i tego wirusa nie widzialem

  • skoncz juz pic to nie Andrzejki, no chyba ze codzien zmieniasz imie zeby miec imieniny

  • Licytator - kto głupszy ten wygrywa

    ^Turysta^ - - Gra

    Post

    ja osobiscie popieram wydawanie miliardów na licytacjach bo kto komus zabroni sie bawić? Czy ktos bogatemu broni dać napiwek lub rozdawać kase na lewo czy prawo? Ospowiedz jest jasna nie!. W grze mamy 2 waluty anty i surke wiec, kazdy placi ile chce tym czym chce proste. Co do ograniczenia licytacji, moze i dobry pomysl bo jak ktos ma dobre eko na uni x7 to kilka licytacji moze wygrac . Ale ja osobiscie proponowalbym aby niemcy zniesli limit licytacji lub wprowadzili jakaś stawke za te bostery d…

  • Cytat od Aurora Borealis: „Fabryka nanitów: 10 Nick: Noamad Uni: Quasar Jako że na Quasar nie ma tematu o rekordach, to zgłaszam tutej. Jakby kto miał wyżej, to nie wiedziałem. ten ” przeciez 10lvl w zaden sposob nie pobija 13 lvl rekordu pla to w jaki sposob chcesz go tu wpisac?

  • Aaaa

  • prawo zemsty Jestem bogiem Plan doskonały Transformers Jestem numerem cztery Omen ( wszystkie czesci ) Wrota do piekieł

  • Cytat od Selene: „Hmm, ST kompletnie nie w naszym stylu, mam nadzieję że to taki wyjątek i więcej się nie powtórzy, nawet do godz. 3-ej nie poczekałeś, jak to tak! Ale i tak ładnie wygląda, gratulacje dla Ciebie . ” no właśnie, rób jak kromak skanuj o 2 żeby o 3 wlecieć jak się coś znajdzie, jakiś bfs. A co do starcia to szczerze gratuluje bo nie lubie chamstwa, szczególnie jak ktoś rzuca mięsem, milego przetopu. Obroncy dłuzszego urlopu.

  • spoko @Starrk tak przypuszczalem, ale wiem ze tak ludzie grali bo mam wiesci od zaufanej osoby i to byli ludzie z top serwera...