Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 141.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Vice Sol [LUMPY] vs. sta111siu [KARTEL] ~ 9334.27% hej stasiu, jak się masz? "nie dam się zastraszyć" - mówili, "jestem taki dobry!" mówili, nie nie jesteś Dnia 26-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Vice Sol [LUMPY] ________________________________________________ Pancernik 33.333 _________________________________________ Obrońca sta111siu [KARTEL] ________________________________________________ Mały transporter 15.020 Duży transporter 7.201 Lekki myśliwiec 15 Krąż…

  • 1. Tag i pełna nazwa sojuszu wypowiadającego wojnę i sojuszu, któremu wojna jest wypowiadana: [LUMP] LUMPY MROKU vs [3_E] Elita Emerytow Europy 2. Tagi i pełna nazwa wszystkich sojuszy dołączających się w trakcie trwania wojny wraz z datą i stroną, po której się opowiadają: - 3. Preferowany system liczenia: system procentowy 4. Warunki zakończenia wojny: 3 miesiące (tj 25.10.2019 - 25.01.2020) 5. Minimalny próg raportów liczących się do wojny: 1% 6. Stosunek do RW z ACS: Tylko uczestnicy wojny 7…

  • Vice Sol [LUMPY] vs. Rebi [FedGal] ~ 1.09% ciekawostka (Ukryta treść)

  • anthisnejmisandrzejduda! Vice Sol [LUMPY] vs. Bobby [KARTEL] ~ 480.13% Dnia 23-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Vice Sol [LUMPY] ________________________________________________ Krążownik 2.222 _________________________________________ Obrońca Bobby [KARTEL] ________________________________________________ Duży transporter 5.000 Recykler 1 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Vice Sol [LUMPY] ______________________________________________…

  • jak bash nie obowiązuje to i farmingi jakieś porządniejsze Vice Sol [LUMPY] vs. AndrzejSmietana [FedGal] ~ 2823.56% Dnia 22-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Vice Sol [LUMPY] ________________________________________________ Krążownik 15.000 _________________________________________ Obrońca AndrzejSmietana [FedGal] ________________________________________________ Mały transporter 208 Duży transporter 29.188 Recykler 23 Sonda szpiegowska 1.489 _______________________…

  • fiufiufiu, pancerniki jak zwykłe trzymają poziom w starciu z LMami odbudowy Kochas, Przetopu Nicky

  • Oj Szymek Szymek, ogólnie ładne ST, następnym razem wstaw swoje. Zostałem wezwany do tablicy, wszyscy wiedzieli, że niefabian jest na sell, ja nawet otrzymałem propozycję kupna tego konta od pośrednika za 500, nie wiem ile dał zany plnu czy upustu... Dla mnie ta gra to tylko cyferki i staram się nie pakować w tę grę pieniążków ani siebie emocjonalnie, wszyscy wiedzą, że mojego zdania się nie da kupić. Korzystam z promocji a do niedawna anty miałem tylko z kuponów. Kupienie tej floty było dla mni…

  • tyż pofarmiłem paru naszych przyjaciól ;D Vice Sol [LUMPY] vs. Water [KARTEL] ~ 258.4% Dnia 11-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Vice Sol [LUMPY] ________________________________________________ Mały transporter 4.444 Pancernik 11.111 _________________________________________ Obrońca Water [KARTEL] ________________________________________________ Wyrzutnia rakiet 25.326 Lekkie działo laserowe 3.738 Ciężkie działo laserowe 927 Działo Gaussa 221 Działo jonowe 1 Wyrzu…

  • chlam dwa dni... dwa dni i ten [ciach] sury pełne sąsiek... Mały transporter 21.012 ( -90.099 ) następnym razem dodaj trochę lmów ;D Moderator Neferet:Wulgaryzm

  • Podliczcie wojnę, @Elektrostatyczny żeby nie było, że oszukujemy to Ty to zrób

  • Vice Sol [LUMPY] vs. Bobby [KARTEL] ~ 1027.2% Dnia 08-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Vice Sol [LUMPY] ________________________________________________ Krążownik 4.444 _________________________________________ Obrońca Bobby [KARTEL] ________________________________________________ Duży transporter 10.700 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Vice Sol [LUMPY] ________________________________________________ Krążownik 4.444 ( -0 ) _________…

  • Vice Sol [LUMPY] vs. GROSSFATHER [KARTEL] ~ 4275.89% Dnia 06-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Vice Sol [LUMPY] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 4.648 _________________________________________ Obrońca GROSSFATHER [KARTEL] ________________________________________________ Duży transporter 290 Satelita słoneczny 3 Gwiazda Śmierci 54 Wyrzutnia rakiet 394.653 Lekkie działo laserowe 664.864 Ciężkie działo laserowe 2.682 Działo Gaussa 38 Dz…

  • Agresor Zlo [TYLKO MY] & Vice Sol [LUMPY] & Z A N Y [LUMPY] & Skibix [LUMPY] vs. NieFabiano [WSNR] ~ 985885.34%

  • zysk z tego taki sobie, ale podziwiam Osamę za to ile kasy wpakował w konto, konto fabka kosztowało go 2,5k +konto respecta - 800 plus teraz ta (odrobina) antymaterii Ponieważ nie wpadłeś do mnie z przywitaniem stary druhu, ja wpadłem do Ciebie nie zapomnij sobie tych kilku miliardów sury zostawic na odsyłke z respecta Po UF nasz terror będzie trwał dalej życzę udanych ucieczek

  • Vice Sol [LUMPY] vs. Karlik [KARTEL] ~ 145.75% Dnia 16-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Vice Sol [LUMPY] ________________________________________________ Mały transporter 3.333 Lekki myśliwiec 77.777 Krążownik 111 _________________________________________ Obrońca Karlik [KARTEL] ________________________________________________ Duży transporter 400 Wyrzutnia rakiet 14.913 Lekkie działo laserowe 8.000 Ciężkie działo laserowe 493 Działo Gaussa 129 Wyrzutnia plazmy 11…

  • a może po prostu przestańcie siać nienawiść sojusz do sojuszu tylko chłodnym okiem popatrzcie na to... ja z agresorem znam się dłużej niż ktokolwiek sobie wyobrażą, ze dwa razy buchnął mi złom i z 2 razy bronił moje moony gdyby byłem jeszcze ekonoobem. mimo, że czasami leci przeciwko mnie zachowujemy się względem siebie honorowo, nie sprzedajemy statusów swoich znajomych czy sojuszników, bronimy ich swoimi flotami, o to was tylko dupy bolą, że jak vicek ściągnie moona komuś to napisanie do agres…

  • Vice Sol [LUMPY] vs. HERBI [KARTEL] ~ 146% Dnia 27-08-2019 11:47:44 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Vice Sol [LUMPY] ________________________________________________ Okręt wojenny 6.666 _________________________________________ Obrońca HERBI [KARTEL] ________________________________________________ Mały transporter 699 Krążownik 183 Recykler 2 Sonda szpiegowska 101 Satelita słoneczny 480 Pancernik 90 Wyrzutnia rakiet 3.138 Lekkie działo laserowe 4 Ciężkie działo laserowe 1 Działo…

  • widzę, że cios za cios Vice Sol [LUMPY] vs. braMblee [KARTEL] ~ 979.09% Dnia 25-08-2019 21:26:13 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Vice Sol [LUMPY] ________________________________________________ Pancernik 3.333 _________________________________________ Obrońca braMblee [KARTEL] ________________________________________________ Duży transporter 8.387 Recykler 2 Gwiazda Śmierci 2 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Vice Sol [LUMPY] ________________________…

  • Vice Sol [LUMPY] vs. HERBI [KARTEL] ~ 256.59% Dnia 25-08-2019 19:50:21 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Vice Sol [LUMPY] ________________________________________________ Okręt wojenny 11.111 _________________________________________ Obrońca HERBI [KARTEL] ________________________________________________ Mały transporter 1.941 Lekki myśliwiec 4.456 Recykler 8 Sonda szpiegowska 100 Satelita słoneczny 459 Wyrzutnia rakiet 4.828 Lekkie działo laserowe 4 Ciężkie działo laserowe 1 Dział…

  • Vice Sol [LUMPY] vs. MERKABAH [KARTEL] ~ 146.13% Dnia 24-08-2019 17:41:17 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Vice Sol [LUMPY] ________________________________________________ Mały transporter 6.666 Lekki myśliwiec 222.222 Krążownik 111 _________________________________________ Obrońca MERKABAH [KARTEL] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 10 Satelita słoneczny 132 Wyrzutnia rakiet 28.026 Lekkie działo laserowe 2.767 Ciężkie działo laserowe 649 Działo Ga…