Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 253.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Chemiczny

    Marvin - - Nauka

    Post

    Cytat od buleon: „Wodzian triketohydrindanu, jego roztwór ujawnia ślady linii papilarnych. Jak poprawnie, to oddaję dla @Toadie ” Znany bardziej jako ninhydryna, zgadza się. Toadie, zadajesz.

  • Chemiczny

    Marvin - - Nauka

    Post

    Związek ten jest używany do wykrywania aminokwasów. Jest on niezwykle czułym wskaźnikiem, przez co używa się go również w kryminalistyce. O jaki związek chodzi i jakie dokładnie ma zastosowanie w kryminalistyce?

  • Chemiczny

    Marvin - - Nauka

    Post

    Tellur.

  • Takie loty w doborowym towarzystwie to ja lubię! Drogi Gnito, otóż nie utarłeś nam nosa, bo przewidzieliśmy wszystko co zrobisz poza tym nie oszukujmy się, gdybyśmy tutaj grali z jakiegokolwiek innego powodu niż czysty fun, nie bylibyśmy w top200. Jeśli zaś chodzi o przeklikane rmp - widzieliśmy, że przeklikujesz przeciwrakiety: akcja i reakcja. Pomijam już w ogóle sens, a raczej jego brak, porównywania naszych działań z Twoimi

  • Na pewno jest to bardziej ambitne niż latanie po satkach. Przy bunkrze takiego rozmiaru musiałeś się sporo napracować z budową i wysyłką rakiet, więc graty

  • Cytat od olszyn4: „P.S. - @Marvin dobrze skojarzyłem ? ” Zależy co skojarzyłeś, ale pewnie dobrze Gratki. Nie spodziewałem się po tylu latach ujrzeć znajomych twarzy.

  • Cytat od Hunter92: „Dobrze, że udało mi się wybłagać Wasze przystąpienie do sojuszu, bo w innym wypadku dokonałbym defekacji w zbroję już dawno :D:D ” Po to są brązowe spodnie Graty Madzia, następnym razem poproszę coś z większym % albo większym zyskiem, a najlepiej oba!

  • Dzięki za pozdrowienia, graty naprawdę przyzwoite procenty tu już zaczynają padać! Tak trzymać.

  • Cytat od dramat.: „Jak zawsze miły ” Dla Was zawsze się staram, nawet jeśli nie wiem po co

  • Może powinniście zaprosić agresora do sojuszu, wszak trzeba być niezłym dzbanem, żeby latać w taki sposób Graty obrony, agresorowi polecam zastanowić się jak zabezpiecza się ataki, a jednej z obrończyń polecam nauczyć się rozwijać tajemniczy skrót "FS"

  • No niby coś jest, ale trochę pozostaje niesmak po tym, jak Ci uciekł cel na fsie pod falangą. Pozdro & poćwicz Gratki, czekam na następne. Obrońcy SzO.

  • Cytat od Ser Presidente: „Gz marvinek stara dupo, lata mijaja a ja myslalem ze na bunkrowaniu electry zakonczyles przygodę powodzonka w dalszych podbojach Ps. Mam statusy yary jakbys lecial kiedyś to dawaj znac ” Taki był plan, ale wiadomo jak jest z nałogami - zawsze się wraca

  • Może to nie to samo co kupienie i przetopienie konta top1 flot, ale przynajmniej uczciwe. Jedyne co mnie boli to patrzenie jak dobre imię założonego przeze mnie sojuszu NFZ - tego oryginalnego, na Jupiterze - jest szargane. Lot mało spokojny, zapalały się dziwne aktywności, więc na wszelki wypadek opóźniłem 2 razy. Ostatecznie jednak wszystko wyszło jak należy. Obrońcy, jak mniemam, SzO. Dnia 11-02-2020 00:59:31 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Silfur Refur [BDSM] ________________…

  • Nie ukrywam, że byłem absolutnie zaskoczony, widząc poniższą flotę u obrońcy. Świetnie się pilnował, nigdy nawet nie sądziłem, że ma coś ponad standardowych kilka k trampków i nieco surki. Skanując okolicę, zauważyłem gwiazdkę u niego na moonie - jednym tylko moonie - co już samo w sobie było interesujące. Na skanie znalazłem flotę wartą ponad 500M sury. Niestety gwiazdka nie zniknęła po 15 minutach, zniknęła po około 18. Przeskanowałem ponownie - na moona doleciały stateczki warte kolejnych kil…

  • A jak już jedno wrzuciłem, to czemu w hołdzie własnej próżności nie wrzucić kolejnych? Miałem lecieć dzień wcześniej, bo wydawało mi się, że flota stoi. Niestety, w swym geniuszu zapomniałem przeteleportować recków i potem zachciało mi się iść spać. Obiecałem sobie poprawę na następny raz. Okazja pojawiła się wczoraj wieczorem, tym razem przeteleportowałem też recki, a raczej 3/4 potrzebnych mi recków (no hej, ale poprawa jakaś była). Ostatecznie udało mi się zebrać całość, na dwa razy. Obrońcy …

  • Ech, pierwszy post od... 5 lat? 7? Długo grałem incognito, parę ST już tu zrobiłem, ale jakoś nigdy nie chciałem wrzucać. Trochę nie chciałem się ujawniać, a trochę najzwyczajniej w świecie nie widziałem sensu w chwaleniu się lotami na BFSy. Dziś miało być podobnie. Wyskanowałem flotę szono, puściłem stateczki przeklinając w duchu 28 minut do nadprzestrzennego 15 i brak newtronów w ekwipunku. Los jednak chciał, że szono się zalogował i podniósł flotę. No trudno, następny mój lot będzie już z tur…

  • Marvin - uni Electra - 65.500.000 pkt Wyrzutnia rakiet : 10.000.000 Lekkie działo laserowe : 10.000.000 Ciężkie działo laserowe : 1.000.000 Działo Gaussa : 100.000 Działo jonowe : 100.000 Wyrzutnia plazmy : 100.000 Wreszcie :)

  • Cytat od *Doberman*: „Zgłaszam swoją kandydaturę do klubu 5. Zawrócone stacjonuj 20* Doberman [LTs] - Kristo120 [CRANKS] - 557,62% - TOP 3 - Do Wojny 2a. Pułapka na planecie pod falangą 1* ShadowMaster [WTH] - Doberman [aANT] - - 93.57 % - Do Wojny 11. Z niszczeniem moona. [ZOO] JASKA, DOBERMAN, DIV, pOOtheBiLL - Strees [DkAs] - 4449,85% 3. FS na PZ z moona [125] i [126] DOBERMAN, MAXON, MIGOTKA [ZOO] - bosman86 [WIAARA] - 6251,74% + DOBERMAN [ZOO] - bosman86 [WIAARA] - 457,56% 15. FS multilotek…

  • Mógłbyś chociaż przyznać, że uczyłeś się od najlepszych, tj. ode mnie Graty

  • W trybie przyspieszonym - zaktualizowano Forum już (prawdopodobnie) działa tak jak powinno; gracze posiadający 5 punktów mieli dodatkowe 2 miesiące na zdobycie szóstego, pozwalającego im pozostać w zestawieniu - jak widać, od października nikt nie zgłosił żadnego RW. Pozostaje mieć nadzieję, że ludzie sobie przypomną o temacie i uda się go nieco ożywić