Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-33 z 33.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Hej, co oznaczają umieszczone do niedawna w podglądzie galaktyki litery E I N S V?

  • Czasu ostatnio mało... Wchodzę na STejki a Tu na przemian tylko sosenka i Yagram Nie będę się wpisywał pod każdym ze starć także graty dla Was obu Panowie za chęci do gry i ciągłe starcia Ale oczywiście nie mogę pochwalić Ciebie sosenka za to starcie Swoją grą pokazujesz, że każda flota na tym Uni nie jest bezpieczna! Gratki i trzymam kciuki za kolejne

  • Dok kosmiczny

    Kopik - - Zadawanie pytań

    Post

    Nadal nie rozumiem, które surowce będą wykorzystywane na odbudowę floty z WF? - te które mam zgromadzone na planecie czy pozyskane z wyburzenia poziomów doku? Czy może jeszcze jakieś inne? Dodatkowo nie wiem jaki będzie koszt odbudowy jednego statku? Taki sam jak w przypadku normalnej produkcji w stoczni czy niższy?

  • Dok kosmiczny

    Kopik - - Zadawanie pytań

    Post

    Ja mam pytanie odnoście surowców potrzebnych na odbudowę. One są zabierane normalnie z surowców dostępnych tylko z planety czy też z moona? Czy może surowce potrzebne na odbudowę trzeba gromadzić w inny sposób? Jaki jest koszt odbudowywanych statków?

  • piątek, 10 czerwca 21:00 Francja 3–0 Rumunia sobota, 11 czerwca 15:00 Albania 0–2 Szwajcaria 18:00 Walia 0–0 Słowacja 21:00 Anglia 2–1 Rosja niedziela, 12 czerwca 15:00 Turcja 0–2 Chorwacja 21:00 Niemcy 2–0 Ukraina poniedziałek, 13 czerwca 15:00 Hiszpania 2–0 Czechy 18:00 Irlandia 0–0 Szwecja 21:00 Belgia 1–2 Włochy wtorek, 14 czerwca 18:00 Austria 1–0 Węgry 21:00 Portugalia 2–0 Islandia Mecz punktowany x2 niedziela, 12 czerwca 18:00 POLSKA 2–1 Irlandia Północna

  • TOP 10 Starć GANIMED

    Kopik - - Starcia Ganimed

    Post

    Dobra robota RajConn Wszystko w jednym miejscu i aktualne!

  • Fajnie by było jakby na moonach nie było gwiazdek tak jak kiedyś

  • Cytat od DLuGi xD: „Nie ma tak na prawdę już na co czekać. To unii nie powstanie.” Też tak mi się wydaje. Brak informacji o jakichkolwiek terminach. Fakt, że nie jest to jakiś oficjalny projekt, tylko 2 czy tam kilku programistów się tym zajmuje... Ciemno to widzę

  • Bardzo się cieszę, że na Uni na którym gram udało się wykręcić takie piękne starcie! Szczere gratulacje z mojej strony za ogarnięcie całej akcji od A do Z... Naprawdę niski ukłon w Waszą stronę Panowie! Gratulacje również dla osób wymienionych, a nie biorących udział w akcji, ponieważ każdy kto dołożył swoją cegiełkę zasługuje na graty! Jestem pod ogromnym wrażeniem ustrzelenia jednej z największych flot Ganimed. To pokazuje, że tam gdzie jest ACS nie ma niepokonanych. Obrońcy oczywiście życzę S…

  • Wydaje mi się, że w jednej z ostatnich wersji został usunięty podobno problem, że podczas wyszukiwania gracza są ucinane koordynaty i inne szczegóły. Ja niestety mam nada poucinane.

  • AntiGameReborn

    Kopik - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Gdzie mogę znaleźć jakieś skróty klawiszowe do AG?

  • Ja jak najbardziej jestem gotowy do rozgrywki na nowym Uni... W sumie to już się nie mogę się doczekać, ponieważ sam miałem przerwę 5-7 lat i wróciłem na Ganimed. Bardzo miło by było, gdyby też nie było widać aktywności przy księżycach (tak jak kiedyś). No i ciekawe czy Uni będzie z Pancernikami i bombowcami czy też bez nich

  • Zmiana ilości wysyłanych statków na misję: Ekspedycja. Wielokrotnie zdarzyło mi się, że wysyłam na ekspedycję 200 DT i 1 SS. Wybieram odpowiedni statki, przechodzę na kolejny etap wysyłania floty i już widzę, że ładowność nie zgadza mi się z wybranymi statkami. Wysyłam i okazuje się, że czasami poleciał tylko 1 DT i 1 SS, czasami 100 DT, natomiast w większości przypadków jest OK.