Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-55 z 55.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Graty dla agresora Julek bierz się szybko za odbudowę SzO

  • No nareszcie trafiło się coś większego Serdecznie pozdrawiam cały sojusz WOLF znajomych i ekipę złomującą, kolejne ST do kolekcji sojuszu Pozdrawiam też dobrą znajomą Maję która niestety niebawem kończy zabawę z ogame Obrońcy życzę Dnia 30-07-2018 21:33:00 następujące floty spotkały się w walce: Agresor alienos18 [WOLF_U67] ________________________________________________ Mały transporter 30.000 Lekki myśliwiec 320.916 Okręt wojenny 2.000 Pancernik 17.000 Sonda szpiegowska 1 ____________________…

  • Jeszcze kilka słów ode mnie To rzadkość żeby gracz z flotą top 12 był pakowany w recki przez gracza z flotą top 1057 Brawa dla ciebie Buczek oby tak dalej chłopie Tym razem agresorowi SzO za dobrą postawę

  • Wstawiam za sojusznika, przy okazji Buczek ogromne gratulacje tej obrony ! Ostatnio sporo prób zezłomowania mnie, ale ciągle bez szansy w walce z goliatami, aż do dziś. Dzięki i pełen szacun dla Warki za słowa uznania. Pozdrawiam serdecznie wszystkich graczy, sojuszników i bywalców dawnej u47 :)" 1257006451_by_Broclin_600.jpg Dnia 26-07-2018 20:57:40 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Warka [COMA] ________________________________________________ Krążownik 30.000 ____________________…

  • Lucy bardzo dobre starcie ! Skanowałem kilkukrotnie te flotę ale na obserwacjach się skończyło Udało ci się ubić kawał % gratulację przetapiaj na nowe zabawki i lataj tak dalej !

  • Starcie robi niezłe wrażenie, Więc i pogratulować wypada a naprawdę jest czego padła jedna z większych flot na uni Gratulację SzO dla obrońcy

  • To jeszcze ktoś nie wie że tylko czatujesz na podstawkę ? Graty ST obrońcy pakiecik

  • Gratuluję ST i wyczucia, zapraszam teraz do mnie Przykro mi za zachowanie mojego sojusznika niestety w nerwach jak wiadomo plecie się wiele głupstw i trzeba to brać z przymrużeniem oka Myślę że przy kolejnym starciu którego mam nadzieję nie będzie sojusznik zachowa się jak należy, przynajmniej o to się postaram

  • Gratulacje bardzo fajne starcie

  • Witam, zacznę od tego że jest to moje największe jak do tej pory ST solo Co do samego starcia, na obrońce leciałem kilku krotnie bez skutku za to wtedy miał sporo więcej surowca niż teraz, zawsze brakowało kilku min a loty turbo recków zjadał masę paliwa Po kilku dniach obserwacji jedynym wyjściem było zbliżenie się do obrońcy na tyle ażeby lot trwał 25min pierwszy lot z nowej lokacji i strzał po kilku min obrońca zalogował się i pogratulował starcia, więc jak najbardziej duże SzO się należy bo …

  • Złom zabezpieczony nie martw się gratulacje dla agresora, a taka chicha woda się wydawał no proszę Boyka uszy do góry sprzęty mają to do siebie że lubią zawodzić grunt że nic więcej nie wpadło, przy takim eko odbudowa zajmie ze dwa dni

  • Spiczastouchy to ty jeszcze żyjesz ? graty ST może zawitał byś z jakimiś sądami do mnie ?

  • Konflikt z obrońcą trwa w najlepsze Co do samej akcji powiem tyle że nie miała być to flota złomująca a jedynie odstraszająca i zabezpieczająca GS które leciały zniszczyć moona Wyszło jak wyszło z tego co udało mi się dowiedzieć obrońca kierując się honorem obrony moona teleportował flotę byle by za często się nim nie kierował bo jak widać na dobre mu to nie wyszło Jestem pełen podziwu dla obrońcy za tak desperacki krok, tym samym bardzo mocno okroił zyski jakie miał bym z jego floty, a tak Obro…

  • Graty Lucy przygotowania nie poszły na marne mnie też zdarzało się latać na obrońcę niestety bez skutecznie, dobrze się pilnował, fajnie że udało ci się dorwać wreszcie te flotkę i wyciągnąć z niej bardzo przyzwoity zysk. SzO dla obrońcy ! Lecimy dalej gratulacje

  • Dawno mnie tu nie było Dzięki ekipie towarzyszącej pozdrawiam cały sojusz WOLF i znajomych Dnia 16-04-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor alienos18 [WOLF_U67] ________________________________________________ Pancernik 11.990 _________________________________________ Agresor Buczek [WOLF_U67] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Agresor VANDIT [WOLF_U67] ____________________________________________…