Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 138.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ledwo co zezłomowany A już kosi rip kochany Lata, farmi, flotę tłucze Może i ja się nauczę

  • Mamy czas, chociaż zawsze go za mało Mamy czas, choć niewiele go zostało Matt tam czasu nie marnuje Dobrze ten czas spożytkuje Tu przetopi, tam podeśle Rip też cieszy się dziś nieźle Chociaż o nic nas nie prosił Każdy mu coś wciąż donosi

  • Dzik jest dziki, nie znam dzika Chociaż on po lasach bryka I leśniczy go szukają Odstrzał dzika wciąż nadają To on nic się nie przejmuje Ryje, kopie i złomuje I dwururka nic nie daje Hejnał Dziki dzik nadaje Strzał był w niego, strzałów z trzysta Lecz chybione oczywista Spojrzał dziki dzik na Lufer Szarżaaaaaaaaaaa, krzykiiiiiiiiiiiiiii, Koniec Panie polowania Pora przejśś do przetapiania Gratulacje i w pakiecie wierszyk jeśli go przyjmiecie :)

  • Lukos wiersze swoje wnosi O ocene mnie dziś prosił Więc co czynić mi zostało Coś tam mu się dopisało Nawet fajnie mu wychodzą Wiersze no i oczywiście złomy Chociaż w rymach ma początki To już nie jest niewidomy Dumny z niego dzisiaj jestem Bo się starał chłopak młody Ale prośba jedna wielka Pij alkohol nie lej wody Tym akcentem teraz kończę By ocena prawdą była Lukasowi wierszyk wyszedł Mordka moja się cieszyła gratki i oby tak dalej

  • kibelkowa twórczość powraca tongue.png całe 5 min musiałem zmarnować i to w przerwie reklamowej bo po raz nasty królestwo niebieskie oglądam - marudo W atmowym świeci draka Przyszła pora na świerzaka Były jony i kationy Jest więc Lukos rozbawiony Metal, Krycha i Deuterek w poniedziałek nie w niedziele Tak sie Lukos tu obłowił Bo Tachiona sobie złowił Zastanawiam się dla czego Złomowałeś go kolego Myśl mi jedna przyleciała Bo u Ripa flotka mała Pewnie złomu mu odpalisz By do formy swej powrócił A…

  • przede wszystkim szybkiej odbudowy dla obrońcy bo jeśli się tak stanie to będzie najlepsza nagroda dla agresora na przyszłość

  • minimalny procent z obrony np 10 % - chętnie większy ale juz taki sprawi że push konta nie bedą miały aż takiego sensu - oczyśćmy to uni

  • post zawierał temat propozycja stworzenia uni bez antymaterii na okres 3 miesiecy - oraz dlaczego mody kasują posty a w nich pytanie i propozycja o stworzenie uni na którym przez 3 pierwsze miesiące nikt nie mógł by kupić antymaterii a potem wedle uznania moderatorów gdzie tu złamanie regulaminu ? reasumując - regulamin nie zabrania takich pytań - mody kasowały temat i posty pod zmienoną nazwą tematu - a na ten temat i pushe mają wywalone więc śmieją sie z was pewnei jeszce bardziej niż mnie was…

  • (ciach!) popieram protest Tylko jedno mnie zastanawia - skoro mój nick jest tu wymieniony to czemu mam debet na koncie? i 2 sprawa czemu dowiaduje się o tym od ludzi z taurusa którzy tu nigdy nie grali PS - a to świnka z tego Yody - jak pół roku temu założyłem protest przeciw pusherom i anty to - o ho ho - a teraz to łezka w oku i ból w d...ip A i dla mniej inteligentnej części w osobie wyżej wymienionego Wiesz co to jest LOBBY ? Może wytłumaczę - od wprowadzenia tego szajsu nie ma możliwości ro…

  • Żeby nie było ta PIPA to ja No cóż odwlekło się to nam w czasie bo miało być znacznie wcześniej ale za to dołączył Matt więc było wesoło

  • co tu rzec można plan był inny Gąski wracały - z nudów na bunkry sobie puszczam od zdjęcia urlopu - aż dziw że tak zacne grono nie miało dość fantazji by zfalangować okolice - problem byłby z głowy. Od dawna prosiłem o zezłomowanie w sojuszu ale sie chętny nei trafił - cóż wyszło lepiej niż mogłem sobie wyobrazić - bo był nawet pomysł by sie o Blacka rozbić i złom zebrać A tu w smie sam mi to załatwił węc jest na plus. Problem jednak z takim złomowaniem jest bardzo istotny - doki kosmiczne - pop…

  • jeśli w tej grze liczył by sie tylko zysk nikt by w to nei grał - bo co to za zysk choćby i miliardy surowców jeśli to tylko w naszej wyobraźni Gra polega na psuciu zabawy innym a To osiągnąłeś chociaż w części - i za to Gratki

  • 50 % - spalanie 30 % - złom z obrony 50% - złom z flot eko zostaje prędkość - w sumie mogła by być 2 razy większa ale nie będę się upierał w sumie to nawet nie chodzi o przyśpieszenie floty - w erze logowania się z komórek fajnie by było jak by same GSy latały z większa prędkością np 2 x szybciej - takie rozwiązanie pomogło by na wszystkich uniach w zabawie w ściąganie moonów - obecnie bez wlotu w układ jest to nie realne a jak by GS latało 2 razy szybciej to można by było próbować takich akcji …

  • a pomyśleć że ledwo rok temumoje 30.000 niszczarek to była największa ich liczba na uni i że chciałem cię w tedy spakować w recki Gratki Ripku - trzymaj się i baw się dalej

  • No i oto 2gi wlocik ten ciut wolny - to kłopocik bo podstawka tu być mogła Ale szczęściem noc go zmogła Bez zbędnego więc pisania Wracam do opowiadania Bo tu farming śliczny przecie 500 baniek jak już wiecie W sumie to 900set stało Ale troszkę się posrało Płakać jednak nie zamierzam Dziś przytulił bym i jeża A i właśnie jest jeż Jeży Co w biedronce siedział w wierzy Córcia go uratowała Gdy naklejki nazbierała Teraz siedzi w moim domu Byle tylko nie rzekł komu Że przy kompie znów siedziałem I w o…

  • Jak to mówią od przybytku głowa nie boli - ale język mnie tak szczypie od 2 dni że spać nie idzie Skany dziś pozapuszczałem Bo top 5 obserwowałem miał aktywke - trudna rada i tak wlece dziś w sąsiada Część na moonie, część pod spodem Poszły pance z wielki smrodem I Niszczarki poszły sobie Potem recki - tych dorobię Flota leci już kawałek A tu recki - zapomniałem przed dolotem chciały wlecieć A więc drugie też posłałem Aktyw znów się pozapalał Ale trudno deks zjarany Myślę co też teraz trzeba zro…

  • Chciałem skończyć grę niestety Bo prosiły mnie kobiety Ale nałóg ten jest taki Że kochają ją dziwaki Pierwszy w życiu urlop miałem Kilka dni na nim wytrwałem Po czym nie wiem nawet czemu Zapuściłem skana "jemu" Choć dwa razy już leciałem Floty wcześniej nie dorwałem Więc decyzja padłą taka Krążki wyśle na chłopaka I tu słuszność wielką miałem bo go w końcu złomowałem a po chwili już wiosłował Detków swoich nie żałował Dofarm doszedł lecz nie cały chociaż lekkie doleciały Ale zwiózł jej spore czę…

  • No ripuś coś tam się po woli rusza a juz się bałem że pacyfiści cię wyprzedzą

  • Daleko mi od rzucania oskarżeń przeciw komukolwiek ale fakt jest faktem - wczoraj w nocy stało sobie ponad 26 baniek jak dobrze pamietam bez opieki w układzie z czołowym graczem. Pewnie nawet bym sie tym nei zainteresował gdyby ten gracz mnei nie zeskanował - oddałem więc skana a z rozpędu zeskanowałem mu sąsiada. "Oczkom" moim się te magiczne surowce pojawiły bez opieki ale coś mi tu śmierdziało więc starym zwyczajem dałem farmingi rozpoznawcze - najpierw jakieś 50 czy 100 mt potem kolejne w li…

  • Cytat od Angelo Di Livio: „Tutaj akurat mozna sie rozpisywac na temat atakujacego, ma swietna historie z poprzedniego uni, gdzie kupowal i kradl konta na poteg, byle by tylko jak to stwierdzil "grac dla zabawy" eeee coz rzec, Gratulacje czujnosci... niestety ja Cie nie obronie....nie mam czym ” Widzisz i tacy są potrzebni - choć lepiej być top 300 niż frajerem z top 30