Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 276.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Gratulacje się należą bo % tak jak ktoś niedawno pisał BOSS dominuje a i mi coś się udało skubnąć (Ukryta treść) (Ukryta treść)

  • Witaaaam ... Historyjka starcia zabawna dość bo zarazem Flexi jak i Ja składaliśmy obrońcę solo, oboje mieliśmy blisko, oboje przepalaliśmy hektolitry dykty i obojgu nam brakło na niego recków tak więc postanowiliśmy spróbować sił w ACS'ie po chwilowej obserwacji zaprosiłem koleżkę na wycieczkę a wynik poniżej ... Flexi mówi że tak się kończy latanie po jego turbosatelitkach AVE BOSS !!! Dnia 04-05-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lucyfer [BOSS] _____________________…

  • Cytat od Pan S: „A nie pisalem Wandalu ze z was tylko same duze % gratki obrony przetapiajcie na co chcecie ale lepiej na kopalnie bo flotki juz chyba dosc ” No z twoich latajek mały jest ale rośnij to może i przestanę skanować a zacznę latać Wanda już odbudowany, takwięc czekamy na rewanż

  • Witaaam ... Po wieluuu PM w końcu powstał mon JadeNaRezerwie zaczęły się natchnione skany i wyczekiwanie kiedy mnie capnie gdy zobaczyłem lot na prawie 10:1 uznałem że flotasię podniesie i poleci "Resztą" ponownie jak pomyślałem tak uczynił niestety nowa "ładowność" zabolała ale i tak jakiś tam plus AVE BOSS !!! Farming Dnia 30-04-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor JadeNaRezerwie [RIO] ________________________________________________ Okręt wojenny 2.410 Pancernik 1.971…

  • Witaaam ... taki tam sojuszowy wypad aż dziwne że tak długo się uchował robiąc takiego FS'a cel wypatrzyłem niestety sam się nie przebijałem to zabrałem silniejszego na wycieczkę AVE BOSS !!! Następujące floty spotkały się w walce: Agresor Wandal [BOSS] ________________________________________________ Mały transporter 800 Lekki myśliwiec 12.500 Krążownik 1.187 Okręt wojenny 299 Pancernik 316 _________________________________________ Agresor Lucyfer [BOSS] ________________________________________…

  • Witaaam ... Ktoś chyba niedopilnował monóweczki bo już nie tak bardzo się opłaca o nie dbać ... AVE BOSS !!! Następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lucyfer [BOSS] ________________________________________________ Krążownik 655 Sonda szpiegowska 11 _________________________________________ Obrońca angela27 [P F] ________________________________________________ Mały transporter 727 Duży transporter 383 Lekki myśliwiec 2.119 Ciężki myśliwiec 42 Krążownik 76 Recykler 25 Sonda szpiegowska 18 …

  • Witaaaam ... Takie tam STało to nie STooi ... AVE BOSS !!! Następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lucyfer [BOSS] ________________________________________________ Mały transporter 1.534 Ciężki myśliwiec 32 Lekki myśliwiec 102 Okręt wojenny 27 Pancernik 3 Krążownik 579 Sonda szpiegowska 222 _________________________________________ Obrońca PanNIkt ________________________________________________ Mały transporter 1 Duży transporter 138 Krążownik 76 Okręt wojenny 240 Recykler 29 Sonda szpie…

  • Dzięki za towarzystwo podczas lotu, miłego i do naSTępnego

  • Elegansior stadko OWieczek pięknie hodowane

  • Podziękować, polatane, potopione zapomniane I do naSTępnego Mordko

  • Gratulację się należą nie ma co flota na skanie się ukazała z opóźnieniem na nawrotkę nie zdążyłem ale bawimy się dalej i do naSTępnego surka tymczasowo zmieniła właściciela

  • Witaaam ... Kradzieja Recków jeszcze odwiedzę AVE BOSS !!! Dnia 13-04-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lucyfer [BOSS] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 699 Mały transporter 891 Ciężki myśliwiec 107 Krążownik 437 Sonda szpiegowska 11 Okręt wojenny 56 Pancernik 1 _________________________________________ Obrońca Maly182 [SPQR] ________________________________________________ Mały transporter 1 Duży transporter 25 Lekki myśliwiec 152 Ciężk…

  • Dzięki Mordziaty za locik i do naSTępnego oby równie udanego

  • Witaaaam .... Taka sojuszowa wycieczka się trafiła dzięki za locik i do naSTępnego ... Wandal (Bojówka Radia Maryjo !)Dziś o 21:30 weź mnie pozdrów lucek No to ciach: "Pozdro Wanda " ~Lucyfer~ AVE BOSS !!! Dnia 11-04-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lucyfer [BOSS] ________________________________________________ Okręt wojenny 122 Pancernik 11 Krążownik 111 Sonda szpiegowska 11 _________________________________________ Agresor limfa [BOSS] ____________________________…

  • Dziękować za atrakcję podczas lotu było radości co niemiara a gdy nam wyparował złom tak śmieszkowaliśmy śmiejąc się wręcz do rozpuku że tylko śmieszniej będzie gdy kradziej leżąc na pz wyparuje Topimy straty i bawimy się dalej

  • Dostałeś lajka już prawie masz 100 to już tyle że hoho prawie tyle co wykręciłeś procentów party.gif top Panie te surówkę to będzie wyższy TOP floty w końcu

  • AVE BOSS !!! Dnia 09-04-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lucyfer [BOSS] ________________________________________________ Okręt wojenny 46 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Xoizyr [ZIF] ________________________________________________ Mały transporter 100 Duży transporter 158 Lekki myśliwiec 25 Ciężki myśliwiec 5 Krążownik 7 Recykler 2 Sonda szpiegowska 15 Wyrzutnia rakiet 2 Lekkie działo laserowe 11 Ciężkie działo laserowe 5 ______…

  • Witaaam ... Tym razem jednak to nie wiara obrońcy w bunkier chociaż posiadał mona ... Tym razem to sojusznik postanowił zrobić FS'a na zatrzymaj w ten bunkier ... Przynajmniej jakiś zrobił ... Więc zabrałem sojusznika na wycieczkę ... W poszukiwaniu obrazków do popsucia ... AVE BOSS !!! Dnia 09-04-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lucyfer [BOSS] ________________________________________________ Mały transporter 222 Ciężki myśliwiec 66 Lekki myśliwiec 699 Krążownik 56 O…

  • Gratki ubicia dwóch równocześnie Też dziś trafiłem z sojusznikiem u kogoś w bunkierku FS'a na zatrzymaj

  • Cytat od kobuszewski16: „skllad floty obroncy jak typoqy pusz gdzie lm ale.gratki tak sie przygladam tym starcia i albo wam.wali albo nie wiecie po co sa lm ” To tylko geniusz zUa taki pusz by zrobił że obrońca podebrał połowę PZ