Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 261-276 z 276.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Witaaaaam .... " Takie tam stało to nie stoi " chyba mieści się w jakiejś tam topce to wrzucam bo grupowo niektórzy liczą moje STarcia także trzeba być miłym i spełniać ludzkie marzenia Dradax - Zakop kilofa i spawaj wielką armię kolonizatorów Masza - Zgubiłaś "Niedźwiedzia" Ana - jest nAnAna Duszku - Wracaj AVE BOSS Kody, Przelewy, Cyfry, Daty ... Dnia 11-12-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Azazel [BOSS] ________________________________________________ Pancernik 15.…

  • Rudełeł się rozbrykał nooo Łaskawa recków nie kontrowała ale przy takiej flaszeczce przycupnąć musiała

  • Czyli generalnie gdy pisałeś że za 30 minut podepniesz flotę, jak będziesz w domu, w rezultacie ja byłem zmuszony zawrócić bo sam nie dawałem rady to "olałeś" naumyślnie. Nie wystarczyło napisać w prost że nie zamierzasz na niego lecieć ? No cóż nie spodziewałem się takiego zagrania ale trudno. Trafiłeś w "okno" udało Ci się złomu nie podkradałem, gratulację, i życzę przetopu. Do naSTępnego

  • Witaaaaam ... Na pana latałem dziesiątki razy, dziesiątki razy pisał że strata czasu ... Jak tak pomyślę faktycznie może mi za dex się wróciło Ostatnio robił próbę monową ... pomyślałem że za mały % dlatego mon nie powstał postanowiłem pomóc i zwiększyć % niestety mona nadal nie ma obrońca podebrał kilka recków także SzO chyba będzie ... Pozdrawiam LEGION, BUDDY, Synów Marnotrawnych ... MIgusiiię :* Masz Wrrrredoto youtube.com/watch?v=5mUmfj7RPcc Dnia 23-02-2016 --:--:-- następujące floty spotka…

  • Szkoda że byłem w innej galaktyce Już by tak prosto nie było Ale jeszcze uni młode i jak to nie było czysto z fali to gratuluję że ktoś poza mną potrafi klikać Obrońcy SzO Atakierom przetopu co by większy % był BYLE DO PIĄTKU

  • Witaaaaam, ... Popsułem zabawki w chwili szukania na mnie podstawki, miała być konta na mnie ja chciałem skontrować recki ... Ale mi się nie chciało Pozdrawki dla całego LEGIONU, BUDDY i tych Synków Marnotrawnych :E No i osobne dla ... Wrrredoty ... Miguśiii :* Dnia 21-02-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lucyfer [LEGION] ________________________________________________ Mały transporter 555 Lekki myśliwiec 4.004 Ciężki myśliwiec 111 Krążownik 105 _____________________…

  • Witaaaam ... Postanowiłem upolować coś dziś, wrzucić coś dziś, bo w weekend jako tako mało czasu się zapowiada Pozdrowienia dla LEGIONU i BUDDY Szczególne dla obrońcy bo jako SzO odpisał mi "Wal się pajacu" No i osobne dla ... Miguśiii :* Dnia 19-02-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lucyfer [LEGION] ________________________________________________ Duży transporter 94 Mały transporter 234 Lekki myśliwiec 1.394 Ciężki myśliwiec 112 Krążownik 111 Okręt wojenny 23 Pancern…

  • Witaaaam Loty na PZ'ty tak się właśnie kończą niestety nie miałem recków a obrońca dostukał tony WR mogłem zawrócić ale wtedy by zwiał na amen koniec końców wleciałem na 0 jest obrońca ma kulkę i się cieszy POZDROWKI DLA CAŁEGO LEGIONU BUDDY I CZASEM MAM WRAŻENIE OFIAR MOJEGO PRANIA MÓZGU NA GG Szczególne pozdrowienia dla Syndroma za jego ... Jak to było ... Baniak bez dna bodajże ... No i sobne dla Miguśiii Dnia 17-02-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lucyfer [LEGION…

  • Gratulejszyn za Dedykejszyn a bądźmy dzisiaj tacy Edukejszyn, Tak więc łery łery Elegejszyn, Przetapjejszyj and Złomujejszyn a reszta niech Cmokejszyn w Dupejszyn ... CIAŁ P.S Poydrowiejsyzn od Wujka z Amerykejszyn ... łery gut tak dalej i będzie spadek po Ciotkejszyn z Antymaterejszyn

  • Zysk masakryczny znów nici z gonienia Cię we flocie :e Trzeba jakiegoś ACS'a ustrzelić co będzie po równo i nie będziesz uciekał TOP! panie

  • Witaaaaaaaaaam ... Tym razem trochę bardziej ze smaczkiem, mianowicie kolega TKX poleciał na kolegę Azrael, a kolega Lucyfer jak zwykle namieszał ... Starcie wyglądało tak, kolega TKX leci na kolegę Azrael, kolega Lucyfer leci do kolegi Azrael na podstawkę po czym kolega TKX topi flotę ... Zaczyna być zabawnie bo kolega Azrael dzieli się PZ'tem z kolegą Lucyferem jak na pomoc przystało ... Ale zaraz zaraz kolega TKX również posłał recki ? Taaa ... posłał Kolega Lucyfer postanowił się podzielić j…

  • Smuci mnie to że postawiłeś mu kulkę ja miałem 6 x 20% i lipa No ale co się nie zabije to cię przynajmniej zirytuje taki komar przykładowo Top w kopalnie i dawaj

  • Osama Cię dojedzie xD jak w tej reklamie Coca-Coli w "Wojnia Polsko-Ruska" Top Miszczu !

  • Witam ... Niestety nasza wycieczka z ZeroJedynkowym zakończyła się ucieczką Obrońcy około 4 minut przed wlotem ... Niestety w akcie desperacji Obrońca pozbawił mnie satelit Niestety ja pozbyłem mu się recków Pozdro dla Legionu & Buddy Kolorowanka : Dnia 09-02-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lucyfer [LEGION] ________________________________________________ Okręt wojenny 45 Krążownik 93 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca garu111 [LUC…

  • Witam ... Zgubiłem się na "Jutubje" youtube.com/watch?v=E1qtnLLGjaI Zysk miał być lepszy ale niestety wymuszone 2,99:1 więc jest jak jest Wrzucam żeby nie było że nie latam a trzeba trochę nadrobić % z LEGION'em po właściwej stronie Pozdrowienia dla całego LEGIONU, BUDDY i ZNAJOMYCH tych tutaj i z innych Universum również ... Dnia 07-02-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lucyfer [LEGION] ________________________________________________ Duży transporter 21 Okręt wojenny…

  • I starcie cieszy nie sam fakt ustrzelenia owensa aczkolwiek ustrzelenia dobrego gracza może teraz wszyscy co szczekają zamilkną bo pakując gracza dobrego, czy pakując puszerów pokazałeś klasę że wiesz jak się obchodzić z tymi obrazkami i coś tam wiesz miejmy nadzieję że teraz nie będą już tak cwaniakować jaki to słaby jesteś POZDROWIONKA z RIGELKA !!! WRACAJ TUTAJ !!! WRACAJ TUTAJ !!! WRACAJ TUTAJ !!! WRACAJ TUTAJ !!! WRACAJ TUTAJ !!! WRACAJ TUTAJ !!! P.S Pozdrawki dla mnie gdzie hę ? bo będzie …