Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 329.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • i Żaden z was nie pomyślał o tym, że trzeba Królikowi pogratulować klasycznego hat-tricka. Klasycznego bo wszystkie trafienia w drugiej połowie... mojego spania. Graty Uszaty. To.tylko zabawa więc idę zdjąć urlop i bawić się dalej...

  • Dnia 18-11-2020 01:06:34 następujące floty spotkały się w walce: Agresor MaximusDecMeridius ________________________________________________ Lekki myśliwiec 41.322 Ciężki myśliwiec 12.191 Krążownik 4.740 Okręt wojenny 22.264 Pancernik 512 Reaper 585 Pathfinder 12.966 Mały transporter 72.540 _________________________________________ Obrońca smugller ________________________________________________ Duży transporter 5.486 Krążownik 33.533 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 5.592 Gwiazda Śmierci 10 Re…

  • Dnia 14-11-2020 05:56:45 następujące floty spotkały się w walce: Agresor MaximusDecMeridius ________________________________________________ Krążownik 4.766 Okręt wojenny 22.818 Pancernik 523 _________________________________________ Obrońca Marcus Tyranus ________________________________________________ Mały transporter 55.373 Duży transporter 11.650 Lekki myśliwiec 4.021 Ciężki myśliwiec 16 Krążownik 112 Recykler 1 Sonda szpiegowska 50.501 Pancernik 53 Reaper 6 Pathfinder 6 __________________…

  • gratki Anon. Ja jakoś bez weny. Od urlopu do urlopu ... Lmy się przydają

  • wiadomo kto wygra konkurs, bez podtekstów, ponieważ całkowicie zasłużenie będzie to @Bunny Ale Skoro pojawił się wątek warto wspomnieć tych którzy grali całkiem dobrze. Ode mnie w tym miejscu ukłony oczywiście do składu WALCA Jak również Anon, klepie sporo tych stejków i umiejętności nie byle jakie HeadHunter nie jednemu namieszał Alkoholik102 - najlepszy kamper ever - aż żałuję że udało mi się wychwycić błąd fsa Relek - swoje pograł , ciut za dużo słów padało Ale czujka była Reaven - nie wiele …

  • graty. przeginasz pałę Anon. Zostaw coś dla innych Kupię paliwo w dobrej cenie

  • Dnia 22-10-2020 13:36:54 następujące floty spotkały się w walce: Agresor MaximusDecMeridius ________________________________________________ Okręt wojenny 4.000 Pathfinder 6.000 _________________________________________ Obrońca Jezior ________________________________________________ Mały transporter 7.470 Duży transporter 11.493 Lekki myśliwiec 1.424 Ciężki myśliwiec 3.132 Krążownik 236 Okręt wojenny 78 Statek kolonizacyjny 5 Sonda szpiegowska 5.306 Satelita słoneczny 1.000 Pathfinder 1.672 ___…

  • Dnia 21-10-2020 01:02:08 następujące floty spotkały się w walce: Agresor MaximusDecMeridius ________________________________________________ Krążownik 3.974 Okręt wojenny 24.057 Pancernik 505 Niszczyciel 12.192 Reaper 476 _________________________________________ Obrońca LORD_001 ________________________________________________ Mały transporter 614 Lekki myśliwiec 6.529 Ciężki myśliwiec 41 Krążownik 520 Okręt wojenny 18 Recykler 52 Sonda szpiegowska 1.237 Bombowiec 28 Satelita słoneczny 2.106 N…

  • Gratki Anon, ciśnij bo podsumowałem sobie ST z obu kont i jestem blisko ciebie

  • paradoks - odpisują panowie z TR haha kliknąłem klasę zbieracza i stawiam domki, tego mi nie zbiją a te kilka statków to do farmienia pozdro

  • Choroba dalej trawi mój mózg. ... Mimo gry solo pozdro dla @Uudelleen , Żubrów i @Bunny który co noc przypomina mi o sobie . Dnia 20-10-2020 13:15:43 następujące floty spotkały się w walce: Agresor MaximusDecMeridius ________________________________________________ Okręt wojenny 24.658 Niszczyciel 12.171 Pathfinder 3.000 _________________________________________ Obrońca demodem ________________________________________________ Duży transporter 869 Lekki myśliwiec 7.000 Ciężki myśliwiec 2.400 Krąż…

  • graty Królik. Anon fsy rób- mam Cie nauczyć jak to się robi hahahahaa ?

  • ciśnij ciśnij. 16nastki wam sporo ukrócono więc trzeba szukać "prawdziwych " starć... Pozdro z emeryturki

  • u lala .... gratki . Szutruk jak zawsze po pijaku najlepsze akcje.... Szkoda że nam się nie udało Szkoda że wam się znowu udało Fajnie że wam się udało bo za jakiś czas uni zapomni o moich wpadkach hahaha Pozdro dla TIME ZUBRÓW a nawet TR

  • tylko że nie w Gdyni ale oczywiście ja zapraszam i oczywiście postawię i sam zrobię. Luzino 3 Maja 4 . Zanim się zgracie zdążę pewnie jeszcze remont ogarnąć hehe Pozdro z wolnego .

  • Cytat od Pan S: „Heh jak napisal krolik dales sie Anonowi mysle ze wlasnie za to bedzie Ban dla niego i odsylka teraz tylko potwiedziles to ze to push Anon w swoim poscie jak Cie sfarmil napisal ze zostal usuniety z buudy hehe zalosne troszke ps usuniecie z buudy i zlomniecie reszty to nie znaczy ze to push ale 2 posty ktory 1 oklamuje 2 to juz wiadomka jak jest zalosc troszke ale powodzenia w RL bo miales zapal do gry i to moze za mocny wlasnie. A organizmu sie nie oszuka. pozdro i powodzenia A…

  • Graty Anon. Celowo skasowana lista buddy ponieważ zakończyłem grę. W tej sytuacji każdy postąpiłby identycznie , wiec gratki @Uudelleen i szukaj reszty Do zobaczenia kiedyś

  • Zakończę spekulacje - konto porzucone po prostu . Zamiast szukać krzywych scenariuszy szukajcie reszty floty bo część dalej lata a łatwo sprawdzić że nie posiadam obrony @Bunny skilla nigdy ci nie odmówię - masz mega talent do gry, szkoda że w pewnym czasie podjąłeś decyzję o polowaniu na mnie, ponieważ ostatecznie to mnie właśnie zniechęca. Gratki wiec po raz kolejny . Bawcie sie , ja odpoczywam od gry. Konto nie jest na urlopie ponieważ nie mogłem go włączyć- domyślta się Nie zniknie z mapy bo…

  • graty cwaniaku. Ja już nie skanuję. Jakoś nie ma veny. Dam odpocząć sąsiadom. Inwazja zrobiony. Czyżby Ponury miał zejść z urlopu ? Pozdro . Minimus

  • gratki @Bunny Ładnie przyuważona nieobecność. Zasnąłem na filmie... szkoda że tracę floty w tak głupi sposób. Odbudowa będzie jak zawsze , trochę eko troszkę statków. Powoli do celu @Scamander w reckach moich juz byleś na starym i nowym koncie - nie przejmuj się dziurami - przyjdzie i po raz kolejny czas na ciebie Ironicznie - pozdro dla tych co mądrości prawią na forum a na grze chowają się za urlopem.